Prezerwatywy dla chłopców

Prezerwatywy dla chłopców

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

Small_HeaD

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2007
Posty
264
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
R-ce
Znalazłem dzisiaj coś takiego w internecie ciekawy jestem waszych opinii :D
Jak dla mnie to nie najgorsze rozwiązanie może zmniejszy odsetek wpadek przez nieletnie dziewczyny.




Szwajcarzy, u których na przymusowym urlopie przybywa słynny polski reżyser, wprowadzili na rynek małe prezerwatywy. Grupa docelowa: 12-14 lat...



Postępowe państwo zauważyło, że inicjację seksualną coraz częściej podejmują chłopcy, u których członki nie są jeszcze rozwinięte w całej swojej okazałości. Produkcję minigumek o średnicy 4,5 cm (w odróżnieniu od standardowych 5,2 cm) przez firmę Cyelor wsparła Swiss Aids Federation. Sześciopak HotShotsów kosztuje prawie 8 franków szwajcarskich.

z7629373X.jpg
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Czytałam o tym i ręce mi opadły.. To jest już jak przyzwolenie na uprawianie seksu.
Chociaż z drugiej strony jak tyle szalonych małolatów zostaje rodzicami, to może i lepiej..?
Nie wiem, dla mnie to pomysł szalony.
 

Pain

Bydlak bez serca
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
1 348
Punkty reakcji
131
Czytałam o tym i ręce mi opadły.. To jest już jak przyzwolenie na uprawianie seksu.
Chociaż z drugiej strony jak tyle szalonych małolatów zostaje rodzicami, to może i lepiej..?
Nie wiem, dla mnie to pomysł szalony.

Ani nie pomoże ani nie zaszkodzi. Wyjdzie tak naprawdę na zero. Dostaną pozwolenie na seks, ale ten bezpieczniejszy. Bez tego wynalazku może część się powstrzyma, ale też są jak wiadomo ciąże. Tu nie potrzeba gumek dla dzieci, ale zainteresowania rodziców.
 

Blondi_90

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem powinny-wtedy mniej było by może przypadków, że młoda dziewczynka zachodzi w ciażę :)
 

Margolka

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2006
Posty
404
Punkty reakcji
0
Miasto
nie pamietam...
nie, nie powinno tego byc! absolutnie nie!
patrzymy krzywo na ludzi dorosłych stosujących antykoncepcje, a co dopiero takie smarki!! oni sie uczyc powinny zeby pidstawowke skonczyc a nie sie posuwac moze jeszcze w łazience dla chłopcow na przerwie miedzy matma a polskim?! szczyt wszystkiego!!
zrobmy jeszcze wibrujące smoczki dla niemowlaków, jak sie nie bedzie chcial uspokoic to w dupke pach i bedzie spokoj moze?
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
nie, nie powinno tego byc! absolutnie nie!
patrzymy krzywo na ludzi dorosłych stosujących antykoncepcje, a co dopiero takie smarki!! oni sie uczyc powinny zeby pidstawowke skonczyc a nie sie posuwac moze jeszcze w łazience dla chłopcow na przerwie miedzy matma a polskim?! szczyt wszystkiego!!
zrobmy jeszcze wibrujące smoczki dla niemowlaków, jak sie nie bedzie chcial uspokoic to w dupke pach i bedzie spokoj moze?

Temat niezbyt świeży..
A poza tym to nie widziałam żeby ktoś patrzył krzywo na ludzi stosujących antykoncepcję. Witaj w XXI wieku
 
A

Aulelia

Guest
Należy rozważyć dwie opcje:

Po 1) ten pomysł może wydać się dobry. Możliwe że dzięki temu mniej małoletnich dziewczyn będzie zachodzić w ciążę, to samo tyczy się wszelkich chorób wenerycznych i zachorować na HIV oraz AIDS.

2) jednak czy przypadkiem nie popchniemy większej ilości młodych osób do nieprzemyślanego seksu, który najczęściej odbywa się pod presją grupy? 12 latek nie jest gotowy na stosunek seksualny i tego jestem pewna, a często jego starszy o 2 lata kolega również nie. Czy warto inwestować w coś, co może prowadzić do zguby?
 

Ghaz

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2010
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Zawiercie/Kraków
Oj archeologów to u nas pełno. :przewraca:




Rodzice tych dzieciaków powinni wziąć porządnego skórzanego pasa i przetrzepać gówniarzom skórę, może by im się odwidziało tych wszystkich słoneczek i innych zabaw na pewno nie przeznaczonych dla dzieci. Głupota ludzka nie zna granic.
 
Do góry