Prezenty, prezenty, prezenty...

AnN27

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2020
Posty
27
Punkty reakcji
0
Widzę, że leniuchów tutaj jest nieco więcej tylko coś przyznać się nie chcą ;-) Mnie udało się trafić ulubione perfumy mamy, których długo nie mogła dostać. Myślę, że mocno się ucieszy z tego prezentu.

Może nie tyle lenistwo, co bardziej praktyczność. Za a) dużo mniej czasu musisz poświęcić na poszukiwanie prezentu, za b) nie musisz stac w kolejce, za c) odrazu zamawiając masz możliwość dodania opji zapakowania na prezent- znów oszczędzasz czas i za d) widziałam ostatnio możliwość wygrawerowania imienia lub życzenia na perfumach- tym samym otrzymujemy oryginalny i spersonalizowany prezent. Jak dla mnie idealna opcja !
 

Renatka123

Zbanowany
Dołączył
16 Grudzień 2020
Posty
10
Punkty reakcji
0
Również uważam, że kosmetyki, czy perfumy to całkiem dobry pomysł. Przede wszystkim są praktyczne, jedyne co to trzeba to troszkę się dowiedzieć o gustach obdarowywanej osoby. Zdarzają się przepięknie pakowane zestawy prezentowe, czy jak teraz, świąteczne, np. https://www.notino.pl/versace/eros-flame-zestaw-upominkowy-dla-mezczyzn/ czy https://www.notino.pl/apothecary-87/apothecary-87-the-man-club-zestaw-upominkowy-iii/ - tu dałam pierwsze z brzegu, ceny są bardzo różne. Bardzo elegancji i praktyczny prezent moim zdaniem :)
 

Pyza55

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2020
Posty
40
Punkty reakcji
0
Również uważam, że kosmetyki, czy perfumy to całkiem dobry pomysł. Przede wszystkim są praktyczne, jedyne co to trzeba to troszkę się dowiedzieć o gustach obdarowywanej osoby. Zdarzają się przepięknie pakowane zestawy prezentowe, czy jak teraz, świąteczne, np. https://www.notino.pl/versace/eros-flame-zestaw-upominkowy-dla-mezczyzn/ czy https://www.notino.pl/apothecary-87/apothecary-87-the-man-club-zestaw-upominkowy-iii/ - tu dałam pierwsze z brzegu, ceny są bardzo różne. Bardzo elegancji i praktyczny prezent moim zdaniem :)

Ten zestaw jest świetny. Kupiłam go dla męża na gwizdkę i muszę powiedzieć, że zapach mnie zachwycił ;-). Bardzo często łapię się na tym, że bardziej mi odpowiadają męskie zapachy, więc perfumy męża czasem bardzo szybko znikają. Dla siebie kupiłam https://www.notino.pl/dkny/women-energizing-zestaw-upominkowy-iii-dla-kobiet/ Nie używam go za częśto, ale od czasu do czasu mam na niego fazę, jak potrzebuje odpocząć od cięższych męskich zapachów ;-)
 

Pyza55

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2020
Posty
40
Punkty reakcji
0
Może nie tyle lenistwo, co bardziej praktyczność. Za a) dużo mniej czasu musisz poświęcić na poszukiwanie prezentu, za b) nie musisz stac w kolejce, za c) odrazu zamawiając masz możliwość dodania opji zapakowania na prezent- znów oszczędzasz czas i za d) widziałam ostatnio możliwość wygrawerowania imienia lub życzenia na perfumach- tym samym otrzymujemy oryginalny i spersonalizowany prezent. Jak dla mnie idealna opcja !

Fajna opcja z tym grawerem. A na każdej butelce można to zrobić? Bo czasem etykieta jest tak duża, że moim zdaniem miejsca brak;-( Grawerowałaś ju? Możesz coś więcej o tym napisać?
 

AnN27

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2020
Posty
27
Punkty reakcji
0
Fajna opcja z tym grawerem. A na każdej butelce można to zrobić? Bo czasem etykieta jest tak duża, że moim zdaniem miejsca brak;-( Grawerowałaś ju? Możesz coś więcej o tym napisać?

Cięzko mi określić, czy da się wygrawerować na każdym produkcie. Ja kupowałam w prezencie perfumy Cloe Nomade - akurat przezroczysta butelka bez etykiety, więc prezentuje się na prawdę gustownie. Wydaje mi się, że jeżeli będzie duża etykieta to dedykacja będzie wykonana mniejszą czcionką. Na stronie nie było info o ograniczeniach danej usługi, więc wydaje mi się, że można na każdym produkcie zamówić.
 

Pyza55

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2020
Posty
40
Punkty reakcji
0
Cięzko mi określić, czy da się wygrawerować na każdym produkcie. Ja kupowałam w prezencie perfumy Cloe Nomade - akurat przezroczysta butelka bez etykiety, więc prezentuje się na prawdę gustownie. Wydaje mi się, że jeżeli będzie duża etykieta to dedykacja będzie wykonana mniejszą czcionką. Na stronie nie było info o ograniczeniach danej usługi, więc wydaje mi się, że można na każdym produkcie zamówić.
Dziękuję za informację. Ja tam wolę jak dedykacja jest subtelna, krótsza więc mniejsza ilość miejsca jest dla mnie ok. Świetnie, że jest taka możliwość, bo już mam w głowie kilka pomysłów a idą walentynki czy Dzień Babci i Dziadka więc okazji będzie co nie miara;-)
 

lissica

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2015
Posty
89
Punkty reakcji
4
Stawiam na prezenty praktyczne, takie mnie cieszą najbardziej i lubię je też dawać, bo wiem że komuś będą służyć. Swojej siostrze kupiłam super lokówkę curl styler od Babyliss. Pozwala na włosach uzyskać efekt luźnych fal, mi się taki look niesamowicie podoba, w takiej fryzurze mozna się poczuć mega kobieco.
 

Asia222

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2020
Posty
9
Punkty reakcji
0
Na prezent fajnie może się sprawdzić zestaw kosmetyków od Unique Cosmetics. To naturalne kosmetyki, które czynią cuda! :) Ekologicznie i skutecznie - prezent najlepszy pod słońcem.
 

mimikra

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2016
Posty
102
Punkty reakcji
3
Stawiam na prezenty praktyczne, takie mnie cieszą najbardziej i lubię je też dawać, bo wiem że komuś będą służyć. Swojej siostrze kupiłam super lokówkę curl styler od Babyliss. Pozwala na włosach uzyskać efekt luźnych fal, mi się taki look niesamowicie podoba, w takiej fryzurze mozna się poczuć mega kobieco.
zastanawiam sie czy nie kupić sobie takiej lokówki, obejrzałam parę filmików na yt zeby zobaczyc efekt, wydaje mi się, ze pasowałby by mi takie fale i też można by je łatwo wystylizować w różnym stylu, Babyliss ma bardzo dobre urządzenia, trwałe i fajnie wykonane
 

Karpatie

Zbanowany
Dołączył
28 Maj 2021
Posty
57
Punkty reakcji
1
Z tego co nam powiedziałaś, to najłatwiej coś z whisky związanego poszukać.
Zajrzyj sobie do jakiegoś specjalizującego się sklepu, np. domwhisky - oprócz różnych gatunków, są tam też takie zestawy z małymi pojemnościami do degustacji, widziałam też zestawy prezentowe i możliwość wygrawerowanie na butelce swojej dedykacji..
Albo pomyśl co mu ułatwi, uprzyjemni życie, coś praktycznego o czym by sam nie pomyślał.

Ogólnie polecam zajrzeć sobie na stronę Luxury Products. Można na niej znaleźć wiele ciekawych gadżetów do domu oraz do biura :)
 

ZuzannaKonieczna

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2022
Posty
3
Punkty reakcji
0
Nieco odkopię temat, bo dzień matki to jest problem i dla mnie. Co roku jest to samo, i nie tylko na dzień matki ale też urodziny i imieniny itp. Masakra jakaś - może ktoś coś podpowie?
 

waler1

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2021
Posty
39
Punkty reakcji
1
Miasto
łódź
dla malych dzieci bardzo fajna na prezent jest taka czerwona muszka dziecięca dla chłopaka wyglada super elegancko jak dziecko ma ubraną koszule na przyklad na swieta
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

aleboc0667

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2023
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja staram się zawsze coś do domu w prezencie wręczyć. Ostatnio dla mamy znalazłam taką wazę podłogową, co prawda rodzice dostali ją jako wspólny prezent z okazji rocznicy, ale to mama się najbardziej cieszyła :D WAZA CERAMICZNA
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
Zbliżają się mikołajki. Lubię wcześniej mieć zaplanowane prezenty, dlatego dla mojego mężczyzny mam już zapakowane śliczne wełniane skarpety, tarkę Cudo oraz słodkości. :)
 
Ostatnia edycja:

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
Dobra, to czekam na podpowiedzi co dla dzieciaków w rozstrzale wiekowym pod 4 do 16, bo takie będą na święta. Przyznam, że nie mam pomysłu. :)
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 443
Punkty reakcji
83
Dla synka(4lata)- duży zestaw lego z wozem strażackim, pluszaki(zbiera różne zwierzątka) i słodycze
Dla siostrzenicy(6 lat)- lala( jeszcze nie wiem Barbie w zestawie, czy dziewczynka w typie księżniczki Disneya), słodycze
Dla siostrzeńca(nastolatek- sportowiec)- porządna, sportowa bluza. Nosi w każdym kolorze pod warunkiem, że jest czarny🤣 może być co najwyżej drobny wzorek, ale tu można się naciąć, by nie był dziecinny czy obciachowy. I też słodycze.
To wszystkie dzieciaki z mojej najbliższej rodziny. Umówiliśmy się kilka lat temu, że Gwiazdka jest dla dzieci i mamy z głowy prezenty dla dorosłych. :)Te kupujemy sobie na okazje typu urodziny/imieniny.
 
Do góry