Prezenty, prezenty, prezenty...

mimikra

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2016
Posty
102
Punkty reakcji
3
Już powoli kompletuję prezenty, raczej stawiam na praktyczne albo związane z zainteresowaniami, dużo w tym roku będzie kosmetyków, teściowej i mamie kupię na pewno kremy z oeparolu, bo obydwie bardzo lubią, na pewno ucieszy je zestaw na dzień na noc i pod oczy :). Mąż w tym roku dostanie kilka książek, kilka rzeczy już mam kupionych ale też jeszcze sporo przede mna, bo mąż ma dużą rodzinę :) najgorsza wpadka jak na razie z prezentem dla dziecka bo przyszedł uszkodzony a sklep chce się wymigać od wymiany :(
 

Groska

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2016
Posty
50
Punkty reakcji
2
skoro ma być to prezent związany ze zbliżającą się dorosłością, a przy okazji symboliczny i w granicach Twoich funduszy to może podaruj mu nieśmiertelnik? możesz go spersonalizować i wybić na nim taki napis, który uważasz za dobry do okazji albo tradycyjnie imię i nazwisko właściciela, jego pesel, grupę krwi i wyznanie, jak to się robi w wojsku. Chyba na militaria.pl ostatnio widziałam takie z personalizacją :) Jeżeli jednak będziesz w stanie wydać więcej to proponuję inny, typowo męski prezent, czyli scyzoryk np Victorinox - będzie miał czym się pochwalić przed kolegami :D
 

polunia

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2016
Posty
11
Punkty reakcji
0
Myślę, że voucher do empiku albo media markt lub jakiegoś sklepu odzieżowego będzie najlepszym prezentem
 

Graszka

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
256
Punkty reakcji
1
Drogie Panie, odświeżam - walentynki - co kupujecie?
 

adii

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2017
Posty
202
Punkty reakcji
23
Wiek
27
Graszka napisał:
Drogie Panie, odświeżam - walentynki - co kupujecie?
Skoro pytasz pan to ja jako facet sie wtrace i powiem co by bylo spoko. Zegarek, jakis nie drogi, ale gustowny, albo jakis fajny ciuszek. Mnie zawsze takie rzeczy cieszyly, wiec i wiekszosc facetow bedzie zadowlona. Wiec ja juz Ci podsunalem propozycje :p

No chyba ze ktos jest fanem motoryzacji, to mozna mu jakas czesc od auta kupic :lol:
 

Graszka

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
256
Punkty reakcji
1
Ooo dziękuje :). Tak się właśnie zastanawiałam nad voucherem na koszule na miarę.. Taką co się projektuje online. Fanem motoryzacji też jest ale obawiam się, że część do samchodu jest mało romantycznym prezentem ;). Poza tym chyba jednak dość sporo kosztują, jeśli nie jest to uchwyt na telefon ;).
 

festuska

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2017
Posty
12
Punkty reakcji
0
My lubimy zegarki, traktujemy je wszyscy jak biżuterię, dlatego mamy po kilka. Mój mąż jest zawsze zadowolony, jak uda mu się znaleźć coś ciekawego, ostatnio kupiłam w sklepie Edibazzar (edibazzar.pl) nowoczesny wzór i był zachwycony, polecam innym
 

Cukierniczka

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2014
Posty
13
Punkty reakcji
0
Bal_lerina napisał:
A co myślicie o kwiatach i Biovitalu dla teściowej?
Chyba zależy od teściowej i wielkości bukietu :p

Ale tak poważnie, to moja mama by się ucieszyła. Co roku dostaje zawsze ten sam pakiecik perfumy albo krem. A to byłaby dobra odmiana, zwłaszcza, że wiem,że sama by sobie czegoś takiego nie kupiła, bo to bo tamto. A cóż ważniejszego jest niż pokazanie, że troszczymy się o bliskich ;)
 

brain

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2016
Posty
20
Punkty reakcji
0
Cukierniczka napisał:
A co myślicie o kwiatach i Biovitalu dla teściowej?
Chyba zależy od teściowej i wielkości bukietu :p

Ale tak poważnie, to moja mama by się ucieszyła. Co roku dostaje zawsze ten sam pakiecik perfumy albo krem. A to byłaby dobra odmiana, zwłaszcza, że wiem,że sama by sobie czegoś takiego nie kupiła, bo to bo tamto. A cóż ważniejszego jest niż pokazanie, że troszczymy się o bliskich ;)
Też mi się tak wydaje. Uwielbiam kiedy ktoś sie o mnie troszczy, więc mysle, ze nasi bliscy też cieszą się kiedy my dbamy o ich zdrowie :) Kwiatki to zawsze miły prezent, dobry suplement zdrowia tym bardziej. Tak jak piszesz - mamy, teściowe maja zawsze tyle wydatków, ze taki biovital czy coś innego dla zdrowia pewnie nie jest dla nich wydatkiem obowiązkowym. więc tym fajnioej dać w prezencie. A dzień matki sie zbliża! :)
 

lillianna

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2014
Posty
28
Punkty reakcji
0
Kwiaty są zawsze miłe, chociaż nietrwałe. Biovital? Czemu nie. Moim zdaniem to wyraz troski o mamę/babcię/teściową. Przynajmniej nie jest to krem przeciwzmarszczkowy, który mógłby zostać różnie odebrany. Mojej mamie na pewno dołączę biovital do prezentu na Dzień Matki, bo właśnie kończy jedno opakowanie i bardzo sobie ceni ten preparat :)
 

brain

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2016
Posty
20
Punkty reakcji
0
lillianna napisał:
Kwiaty są zawsze miłe, chociaż nietrwałe. Biovital? Czemu nie. Moim zdaniem to wyraz troski o mamę/babcię/teściową. Przynajmniej nie jest to krem przeciwzmarszczkowy, który mógłby zostać różnie odebrany. Mojej mamie na pewno dołączę biovital do prezentu na Dzień Matki, bo właśnie kończy jedno opakowanie i bardzo sobie ceni ten preparat :)
Prezent dla zdrowia jest zawsze fajny, tak mi się wydaje. A do tego wystarczą kwiaty czy jakaś bombonierka pyszna i prezent gotowy :) Kurcze, a Wiecie ze to juz za niecałe 2 tygodnie?!
 

lillianna

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2014
Posty
28
Punkty reakcji
0
brain napisał:
Kwiaty są zawsze miłe, chociaż nietrwałe. Biovital? Czemu nie. Moim zdaniem to wyraz troski o mamę/babcię/teściową. Przynajmniej nie jest to krem przeciwzmarszczkowy, który mógłby zostać różnie odebrany. Mojej mamie na pewno dołączę biovital do prezentu na Dzień Matki, bo właśnie kończy jedno opakowanie i bardzo sobie ceni ten preparat :)
Prezent dla zdrowia jest zawsze fajny, tak mi się wydaje. A do tego wystarczą kwiaty czy jakaś bombonierka pyszna i prezent gotowy :) Kurcze, a Wiecie ze to juz za niecałe 2 tygodnie?!
Wiem, wiem, wybieram się w weekend na zakupy. Postanowiłam dorzucić mamie voucher na masaż czekoladowy ^^
 

niedzwiedzica

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2017
Posty
89
Punkty reakcji
2
Dziewczyny jak szukacie fajnego sprzętu do układania wlosów to jest promocja w euro na urządzenia babyliss z tym inteligentnym sensorem temperatury, sama kupiłam mamie loko- suszarke z tej serii i jest zachwycona, włosy łatwo sie nią układa i też mniej są narażone na temperaturę, od tego właśnie jest ten sensorr
 

Robek28

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2020
Posty
20
Punkty reakcji
0
Ja zawsze stawiałam na praktyczne prezenty, przeważnie kupowałam kosmetyki albo perfumy. Ale w tym roku chce zrobić prezenty własnorecznie, ma ktoś podobny aspiracje :D i podzieli się pomysłami ?
 

Pyza55

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2020
Posty
40
Punkty reakcji
0
Perfumy czy kosmetyki to zawsze dobry pomysł, ale trzeba znać preferencje. Bo jak nie trafimy z kremem lub zapachem to prezent nie będzie cieszył, a wywoła odwrotny efekt;-)
 

AnN27

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2020
Posty
27
Punkty reakcji
0
Ja zawsze stawiałam na praktyczne prezenty, przeważnie kupowałam kosmetyki albo perfumy. Ale w tym roku chce zrobić prezenty własnorecznie, ma ktoś podobny aspiracje :D i podzieli się pomysłami ?

Leniem jestem :) więc w tym roku znowu wszystko kupione w jednym miejscu przez internet. Kiedyś mi na prawdę sprawiało przyjemność chodzić po galeriach i wyszukiwać prezenty, ale w obecnych czasach 90% zakupów robię w sieci.
 

Pyza55

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2020
Posty
40
Punkty reakcji
0
Widzę, że leniuchów tutaj jest nieco więcej tylko coś przyznać się nie chcą ;-) Mnie udało się trafić ulubione perfumy mamy, których długo nie mogła dostać. Myślę, że mocno się ucieszy z tego prezentu.
 
Do góry