Prezenty - podaj swoją propozycję wymarzonego podarku!

Jacek1979

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2017
Posty
2
Punkty reakcji
0
Dla kogo:przyjaciela na urodziny, imieniny i nie tylko
Sesja Laser Tag
uzasadnienie: Właśnie mój kumpel zorganizował mi imprezę z laserowym paintballem w roli głównej w W5arena na ochocie. Poszliśmy paczką znajomych i było świetnie. Żadnych siniaków czy innych urazów jak to bywa na zwykłym paintballu. Bawiliśmy się świetnie przez kilka godzin biegając i strzelając do siebie. Przestrzegam tylko przed zbyt długimi grami bo następnego ranka czuje się je w nogach ;)
 

tomrok

Zbanowany
Dołączył
19 Październik 2016
Posty
179
Punkty reakcji
2
No nieee... Nie żartuj sobie,że kupiłbyś swojej dziewczynie taki zabieg. Moja o tym wspominała ale w życiu jej bym czegoś takiego nie podarował ponieważ podoba mi się taka jaka jest i na pewno nie chciałbym aby majstrowała coś ze swoją mimiką.
 

Timmii

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2017
Posty
2
Punkty reakcji
0
nawigacja, radio, alkomat... tego typu rzeczy :p to byłoby super :) jak ktoś szuka takich prezentów to warto zerknąć na przedmioty producenta vordon
 

agati866

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2016
Posty
25
Punkty reakcji
0
Ja na pewno nie pogardziłabym voucherem na jakiś zabieg do Wyspy Piękna przy Al. Armii Krajowej 4B/5. To mój ulubiony salon!!!!
 

mirek

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2017
Posty
6
Punkty reakcji
0
Dla kogo: dla nastolatki, chociaż chyba może być dla każdego przedziału wiekowego – zależy co się drukuje

fotoobrazy z ich idolem

uzasadnienie: Moja młodsza siostra ma ostatnio hopla na punkcie słodkich, niezbyt dobrze śpiewających pań. Zamówiłem jej w Kserkopie fotoobraz na święta, powiesi sobie nad łóżkiem, czy gdzie tam chce i będzie wzdychać. Kiedyś mamie wydrukowałem nasze zdjęcia w takiej formie i powiesiła w stołowym, taki fejm :p
 

hiryna

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2020
Posty
1
Punkty reakcji
0
Dla kogo: dla każdego fana motoryzacji
Karta podarunkowa na przejażdżkę sportowym samochodem.
Uzasadnienie: Kupiliśmy ze znajomymi koledze taką kartę na przejażdżkę po torze Jastrząb w ferrari F430. 2 okrążenia ok 600zł. Oczywiście są tańsze opcje. Cena zależy od pojazdu i liczby okrążeń. W każdym razie nie mogliśmy trafić lepiej. Jako pasjonat samochodów na pewno długo będzie pamiętał tę jazdę.
 

mimikra

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2016
Posty
102
Punkty reakcji
3
chyba najbardziej to bym chciała dostać prostownicę bezprzewodową :) widziałam taki sprzęt w ofercie babyliss. Ona musi być ekstra, mój odwieczny problem gdzie podłączyć prostownice zostałby rozwiązany i mąż by się cieszył że mu nie zajmuję łazienki, bo duze lustro mamy tylko w łazience i na korytarzu
 
Do góry