Prezenty, Gadżety oraz Zabawki dla dzieci

giftback

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam Was Serdecznie Drodzy Forumowicze :)
Uprzejmie zapraszam do odwiedzin mojego sklepiku z Prezentami, Zabawkami oraz Gadżetami. Jeżeli nie macie pomysłu na prezent bądź najzwyczajniej w świecie chcecie sobie bądź swoim bliskim bez okazji sprezentować coś nietuzinkowego - na pewno będziecie zadowoleni z asortymentu :)
Sklepik posiada innowacyjny system punktowy, dzięki któremu można otrzymać co tylko chcemy całkiem ZA DARMO - a w jaki to sposób? To proste. Zakładamy konto a następnie z zakładki "Moje konto" kopiujemy link polecający, dzięki któremu za każdą osobę, która się z niego zarejestruje i dokona zakupu - otrzymujemy taką samą liczbę punktów jak wartość zamówienia ! :)
Jeżeli uwielbiacie urządzanie imprez dla swoich znajomych - na pewno spodobają Wam się wszelkiego rodzaju gry imprezowe ( imprezowa ruletka z kieliszkami, świecące kieliszki, lodowy kufel do piwa ).
Wasze pociechy narzekają na nudę? Nic prostszego. Sprezentuj im jeden ze zdalnie sterowanych helikopterów - gwarantowana zabawa na dłuugie godziny, a co za tym idzie - i zgłębianie sztuki podniebnych akrobacji ;-D

Cóż - nie ma co się więcej rozpisywać - Zapraszam do odwiedzin oraz pozostawienie komentarza co sądzicie na jego temat! :)

FB Tlo.png

Sklepik jest również na facebooku - jeżeli przypadł Wam do gustu i chcecie na bieżąco śledzić jego rozwój - zapraszam na stronę giftbackpl :)

Pozdrawiam! Życzę Miłego dnia :)
 

gabionka

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2015
Posty
19
Punkty reakcji
0
Ja polecam takie samoloty https://www.scorpio-polska.pl/katalog/samoloty-rc-c21.html. Rewelacyjna sprawa. Fakt, że trzeba trochę zainwestować, ale za to otrzymamy naprawdę super efekt, zabawa będzie przednia, na lata, dzieciaki również będą mogły nauczyć się czegoś nowego. Samoloty są bardzo dobrej jakości, lekkie, dobrze wykonane, doskonale odzwierciedlają rzeczywiste
 
Do góry