D

Dorka123

Guest
o chicco polly piszecie? polecam, moim zdaniem jest super, ja bym z takiego prezentu była zadowolona :)
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Hmm może coś podpytaj mamę odnośnie prezentuj dla dziecka, a dla samej mamy ... pytanie czy chcesz wybrac faktycznie 2 prezenty czy jeden taki który przyda się mamie ale w kwestii związanej z dziećkiem, może przyda sie coś dla dziecka po prostu :) będzie wtedy na pewno zadowolona ;)
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Dzięki, też poczytałam, naprawdę fajna sprawa :) jak u nas w rodzinie będzie się coś szykować aby była okazja to może uda nam się komuś sprezentować, albo chociaż złożyć się z kimś na taki sprzęcik :)
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Tak dokładnie, super wykonane i wyglądają na naprawdę solidne i uniwersalne.
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
Wstyd mi trochę. Wczoraj zaczęłam rozmowę z szwagrem na temat owego krzesełka i w ogóle firmy, okazało się, że ma większą wiedze na temat niż ja!! Aż weszłam na stronę aby przekonać sie o zasobach, spokojnie można wybrac masę ciekawych prezenów.
 

jarzynka

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2012
Posty
132
Punkty reakcji
0
Fakt, taka inwestycja to też naprawdę niezła sprawa. Sama, żałuję że nikt nie wpadł na taki pomysł dla mnie.
Znajomy właśnie też ostatnio wspominał, że odkłada dla swojej małe chrześnicy po 50 zł miesięcznie. On praktycznie nie odczuwa ubytku takiej kwoty, a ona będzie kiedyś miała bardzo miłą niespodziankę :)
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Ja tam zawsze lubiłam kupować zabawki i nie ważne czy kolejna z wielu- zwyczajnie to też frajda dla mnie.Jednak można połączyć odkładanie pieniędzy z jakąś małą zabaweczką.Często też kupowałam dzieciom pięknie wydane bajki lub gry planszowe-tym starszym.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
To jeszcze zależy, kim się dla tego dziecka jest. Jak wpadam jako dobra ciocia, to oprócz pluszaka mam zwykle w zanadrzu jakiś kosmetyk, bo to się wiecznie zużywa i zawsze się przyda. Każda mama ucieszy się mając dla malucha zapas kosmetyków, zwłaszcza dobrej marki. Ostatnio kupowałam dla dwóch koleżanek Chicco Baby Moments i bardzo chwalą, więc taką opcję podpowiadam :)
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
To jeszcze zależy od tego, w jakim wieku się ma dziecko. A brałyście pod uwagę np. jakąś fajną wycieczkę z atrakcjami? Widziałam już w sieci kilka ofert i tak zaczęłam się nad tym zastanawiać.. Co myślicie?
 
D

Dorka123

Guest
znalazłam rejs na dzień dziecka, dla starszych dzieci myślę, ze to świetna opcja, bedą miały co wspominać
 

Dolio

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
I znów za kilka miesięcy dzień dziecka. Osobiście uwielbiam to święto, choćdo 'dzieci' się nie zaliczam od lat. Zabawki, klocki i wszystko inne przywołuje tak miłe wspomnienia z dzieciństwa, że raczej nie żałuję swoim bratankom pieniędzy na upominki;)
 

Dolio

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Czasem warto przegrzebać internet czy zwykłe sklepy, bo czasami można trafić na naprawdę interesujące zabawki edukacyjne dedykowane niemal każdym grupom wiekowym, od rocznych bobasów po starsze dzieciaki. Wszystko zależy od stopnia skomplikowania. Można spokojnie dobrać coś dla siebie;)
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
Ostatnio kupowałam dla dwóch koleżanek Chicco Baby Moments i bardzo chwalą, więc taką opcję podpowiadam :)
A co konkretnie ? I czy poznałaś już opinie ? :) CHociaż marka sama w sobie jest dobra, no ale jak mamy się odniosły do kosmetyków ?
 

ula9zas

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2013
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
49
Miasto
centralna Polska
Dolio napisał:
I znów za kilka miesięcy dzień dziecka. Osobiście uwielbiam to święto, choćdo 'dzieci' się nie zaliczam od lat. Zabawki, klocki i wszystko inne przywołuje tak miłe wspomnienia z dzieciństwa, że raczej nie żałuję swoim bratankom pieniędzy na upominki;)
Można powiedzieć, że już za półtora miesiąca, a ja już bym chciała coś wymyślić dla swoich maluchów, bo nie lubię odkładać na ostatnią chwilę. Zastanawiam się nad edukacyjnymi, chcę, żeby uczyły się poprzez zabawę. Myślicie, że dla cztero i siedmiolatka to dobry pomysł.
 

lomi2

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2013
Posty
11
Punkty reakcji
0
Moja córka zawsze cieszy się jak dostaję zabawki. To chyba najlepszy prezent dla dziecka może jeśli może od razu zacząć się nim bawić. Ostatnio dostała interaktywnego pluszaka Furby i zabawie nie było końca. Myslę że dzieki takim prezentom dzieci będą miały wspaniałe wspomnienia z dzieciństwa. Ja jak byłam mała dostałam nieosiągalne wtedy klocki Lego. Mam je do tej pory i są moja najcenniejszą pamiątką z dzieciństwa:) Chcę żeby dzieciństwo moich dzieci było równie wspaniałe.
 

cykacz

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2009
Posty
71
Punkty reakcji
0
lomi2 napisał:
Moja córka zawsze cieszy się jak dostaję zabawki. To chyba najlepszy prezent dla dziecka może jeśli może od razu zacząć się nim bawić. Ostatnio dostała interaktywnego pluszaka Furby i zabawie nie było końca. Myslę że dzieki takim prezentom dzieci będą miały wspaniałe wspomnienia z dzieciństwa. Ja jak byłam mała dostałam nieosiągalne wtedy klocki Lego. Mam je do tej pory i są moja najcenniejszą pamiątką z dzieciństwa:) Chcę żeby dzieciństwo moich dzieci było równie wspaniałe.
Lego dla dziecka w wieku kilku a nawet kilkunastu lat, to prezent jak najbardziej trafiony
smile.gif
Teraz na topie jest lego chima, choć jak dla mnie, to już zbyt duza otoczka robi się wokół tych klocków i są, hmmm jak by to nazwać, zbyt "wyspecjalizowane". Najbardziej wyobraźnie rozwijały tradycyjne zestawy z których można było zbudować wszystko i różny sposób, ja też dostawałam i uwielbiałam właśnie te najprostsze. :) teraz im bardziej są wyszukane, tym mniej można z nich tak naprawdę zbudować, a jak zestawy się pomieszają, to często część klocków jest po prostu bezużyteczna :/


ula9zas napisał:
I znów za kilka miesięcy dzień dziecka. Osobiście uwielbiam to święto, choćdo 'dzieci' się nie zaliczam od lat. Zabawki, klocki i wszystko inne przywołuje tak miłe wspomnienia z dzieciństwa, że raczej nie żałuję swoim bratankom pieniędzy na upominki;)
Można powiedzieć, że już za półtora miesiąca, a ja już bym chciała coś wymyślić dla swoich maluchów, bo nie lubię odkładać na ostatnią chwilę. Zastanawiam się nad edukacyjnymi, chcę, żeby uczyły się poprzez zabawę. Myślicie, że dla cztero i siedmiolatka to dobry pomysł.
Jasne, że dobry, nawet dla niemowlaków są zabawki edukacyjne :) Ja swojemu siostrzeńcowi edukacyjne prawie zawsze kupuję, bo on je lubi, a siostra też jest zadowolona :p
 

tomeek1410

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2013
Posty
8
Punkty reakcji
0
Ja ostatnio chrześnicy sprawiłem na urodziny klocki Disney w sklepie z zabawkami i szczerze mowiąc zdziwilem się że teraz tez klocki w wersji dla dziewczynek są, za naszych czasów jedna wersja i starczało a teraz klocków lego w sklepach od groma różnych
 
P

Paulinkaa80

Guest
A ja 10-latce chciałam zamówić coś do pokoju - myślicie, że pasuje jakiś obrazek czy poduszka, coś w stylu jak na zdjęciu? Są to 10 urodziny. Kupiłam już delikatne kolczyki, ale te rzeczy z miniroomu mnie oczarowały i chce coś dokupić.
 

Attachments

  • 1mini.jpg
    1mini.jpg
    159,2 KB · Wyświetleń: 2
N

nianiaSweet

Guest
pościel i zasłony rzeczywiście urocze, ja co prawda kupiłam córce moje siostry kostkę DICE + mała lubi korzystać z tableta na nim grać, a do tego natrafiłam na grę Hello Kity za którymi dziewczynki przepadają.
 
Do góry