marlenabotko

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Na prezent z okazji chrztu polecam portret, będzie to bardzo osobista pamiątka, wyjątkowy i piękny prezent, który z pewnością zostanie doceniony przez obdarowanego kiedy dorośnie. Myśle że dla rodziców też sprawi wiele radości. Zobacz na blogu szajnart.
 

soso

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2011
Posty
171
Punkty reakcji
2
Mnie osobiście bardzo podobają się rzeczy ze srebra...łyżeczka, cumelek, grzechotka...:) można coś wygrawerować no i..to przepiękna pamiątka na długie lata:)
 
A

alicja973

Guest
TAAAAAK
moja siostra od nas taka dostała, sweetpeace jest REWELACYJNA
Jakbym miała dla siebie kupić to bym się nie zastanawiałą ani minutki
 
A

annabela

Guest
A gdzie taką można dostać? Tylko w jakiś stacjonarnych sklepach jeśli już, bo za takie pieniądze wolałabym najpierw ją zobaczyć, poglądać, żebym była na 100 % pewna że warto
 

anieska

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2010
Posty
22
Punkty reakcji
0
Te huśtawki są rewelacyjnie, nie tylko ta konkretna ale ogólnie takie, które mają podobne funkcje. @annabela - w Toysie sprawdź, ja widziałam, że na sekcji babies mają sporo takich różnych i też w różnych cenach. Chyba nawet na promocjach były jakiś czas temu
 
B

bone1906

Guest
Ja mojemu małemu kuzynowi kupię chyba tarczę do dartów. Słyszałem, że taka gra rozwija koordynację oko - ręka i ćwiczy koncetrację i skupienie. Strzałki mają plastikowe końcówki, więc oka raczej nikomu nie wybije :) Co o takim czymś sądzicie?
 

Marzena_Czarnocka

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2012
Posty
24
Punkty reakcji
0
Ja jestem zwolenniczką składania się na jeden, ale za to porządny prezent. Na chrzciny córeczki mojej siostry złożyliśmy się razem z rodzicami i dziadkami i kupiliśmy mebelki drewniane, a dokładnie komodę i łóżeczko. To łóżko można przekształcić w tapczan, więc inwestycja na przyszłość. Ale przyznam, że pomimo tego chciałam, żeby mała miała coś tylko od matki chrzestnej i kupiłam ładny zegarek :)
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
A co sądzicie o wyrzutniach Nerf? Mój syn widział u kolegi i teraz wierci mi dziurę w brzuchu ;)
 

Argg

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
289
Punkty reakcji
0
Jako mężczyzna, ojciec i ojciec chrzestny :) proponuję, jeżeli chodzi o większe dziecko, wyrzutnię Nerf. Świeeeetna sprawa, bo można razem z dzieckiem robić wspólne zawody i wymyślać inne fajne zabawy. Wyrabia to w dzieciaku pozytywną ambicję i można spędzać razem czas.
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Z tego co słyszałam są chyba różne wyrzutnie Nerf? Twoje dzieci je mają? Może zaproponujesz jakąś?
 

Argg

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
289
Punkty reakcji
0
Tak, jest parę modeli. My mamy Nerf N-Strike Barricade i jest - w opini użytkowników (czyli dzieciaków :)) rewelacyjny. Podpisuje sie pod tym, bo naprawdę świetnie się go użytkuje.
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
A na co jest ta wyrzutnia? Mój syn chciał na dyski.... jutro przejdziemy się do sklepu i zobaczymy te Nerfy.
 

Argg

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
289
Punkty reakcji
0
Są różne modele. Nasz model jest na akurat strzałki i są one fajnie zrobione, bo z pianki i gumy, więc są jak najbardziej bezpieczne.
 

__Pawel__

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja 2 miesiące temu podarowałem swojej chrześnicy pozytywkę w formie aniołka z kryształkami swarovskiego (nie wiem czy prawdziwe) + zamówiłem jeszcze dyplom błogosławieństwa papieskiego www.dyplompapieski.pl ( jakieś 3 tygodnie).
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Kupiliśmy w sumie dwie :) Na dyski oczywiście a drugą na te strzałki, obie bardzo fajne i najważniejsze, że syn zadowolony.
 

Piotr_72

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Polecam personalizowaną książkę w której Wasze dziecko będzie głównym bohaterem - Dream Project
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Też fajny pomysł z tą książką, ale myslę, że to dla tych młodszych dzieci, mój starszy prawie 10-cio letni syn już nie cieszyłby się z tego :(
 

rybka-plum

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
204
Punkty reakcji
1
a ja uważam, że dobrą opcją na tego typu upominek jest ciekawa wycieczka :) spędzić czas z dzieckiem, pobawić się, przy okazji czegoś nauczyć - czemu nie? sama myślę, że taki wypad do Zatorlandu to fajny pomysł, mają ruchome dinozaury, także większość chłopców pewnie byłaby zachwycona :D
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Dinozaury to też już przeszłość dla mojego starszaka :) Młodszy jeszcze miałby frajdę. A tak w ogóle to gdzie są te ruchome dinozaury?
 
Do góry