DjMiano

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2008
Posty
9
Punkty reakcji
0
Witam
1 temat !!! ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sprzedam prace maturalną profesjonalnie napisaną na temat:
"PRZEMIANA WEWNĘTRZNA JAKO MOTYW LITERACKI I WAŻNY ELEMENT OKREŚLAJĄCY OSOBOWOŚĆ BOHATERÓW LITERACKICH"
Praca pisana przez profesora języka polskiego specjalnie na moją maturę w ubiegłym roku szkolnym... Sama za nią zapłaciłam dlatego teraz mogę ją odsprzedać. Na maturze za tą pracę dostałam 17 punktów. Praca jest napisana bardzo rzetelnie.... Masz gwarancję, że nie jest ściągnięta z Internetu, a komisja nie odrzuci Twojej pracy... 100% PEWNOŚCI!!!
Praca jest oczywiście kompletna czyli:
*Bibliografia,
*Plan prezentacji,
*Praca na podany wyżej temat,
*Wypisane wszystkie cytaty,
*Skserowane wszystko z literatury przedmiotu.
Ewentualnie mogę dać również wszystkie materiały z których ja się przygotowywałam (streszczenia, kserówki, notatki z epok)
CENA DO UZGODNIENIA!!
MASZ PYTANIA PISZ!!!
Pisz na e-maila:
mkulinska88@wp.pl

2 temat !!! =====================================================
Sprzedam prace maturalną profesjonalnie napisaną na temat:
DIABEŁ, ANIOŁ, DUCH – GOŚCIE Z ZAŚWIATÓW W LITERATURZE
Praca pisana przez profesora języka polskiego dla mojej siostry specjalnie na jej maturę 2 lata temu... Na maturze za tą pracę dostałam 16 punktów. Praca jest napisana bardzo rzetelnie.... Masz gwarancję, że nie jest ściągnięta z Internetu, a komisja nie odrzuci Twojej pracy... 100% PEWNOŚCI!!!
Praca jest oczywiście kompletna czyli:
*Bibliografia,
*Plan prezentacji,
*Praca na podany wyżej temat,
CENA DO UZGODNIENIA!!
MASZ PYTANIA PISZ!!!
Pisz na e-maila: mkulinska88@wp.pl

Pozdrawiam.
 
Dołączył
16 Listopad 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Sprzedam prezentacje maturalne z języka polskiego na każdy temat- tanio, szybko i profesjonalnie, pisane przez magistra filologii polskiej. W skład wchodzi: ramowy plan prezentacji (tzw. konspekt), bibliografia, właściwa prezentacja, wykaz cytatów, przykładowe pytania egzaminacyjne, by można było się lepiej przygotować.
Możliwość dorobienia prezentacji multimedialnej do tematu.
Cena do uzgodnienia.
Kontakt: GG-1021922
 
Do góry