Arczi1908

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam. Matura coraz bliżej ,a ja mam tydzień na napisanie prezentacji maturalnej. Piszę do Was ,gdyż wybrałem temat któy wydał mi sięłątwy ,ale teraz mam z nim troche problemów.:

"Budowanie intrygi kryminalnej w literaturze i filmie"

Jako dzieła mam m.in. Zbrodnię i karę i o ile z omówieniem przykładów sobie chyba dam radę ,to głównie chodzi i same wyjaśnienie definicji. Omówienie problematyki , postawienie dobrej tezy ,gdyż do mojej nie wiem jak podejść (Różne rodzaje budowania intrygi kryminalnej), i jeszcze o wyjaśnienie złożoności czynu kryminalnego. Ten wstęp mnie trochę przerasta. Nie wiem co muszę wpisać w moim temacie. Jakoś prezentacją się nie stresuję ,ale muszę to zaliczyć. Liczę na jakąkolwiek pomoc ,materiały jakie tam macie czy przemyslenia czy wyjaśnienia pojęć. Dzięki!
 

ally27

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Może masz jakichś znajomych albo rodzeństwo, któryz mogą Ci w tym pomóc, pisalibyście razem i potem nie wiele musial byś sie uczyc. Mozesz tez znaleźć kogos kto Ci ją napisze za opłatą, ale wytedy musisz sie nauczyć. Jak by co pisz na pv.
 

Arczi1908

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Nie chodzi mi w sumie ,zeby mi ktos ją napisał ,bo to nierealne chyba. Egzamin w poniedziałek. Liczę ,że ktoś może coś pomóc,doradzić , ma podbny lub miał temat... Każda pomoc się przyda! Dla mnie to nie jest jakiś ważny egzamin , tylko tyle by go zaliczyć. Chodzi o to by napisać to w miare przyzwoicie :D
 
Do góry