Prezent ślubny

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
45
Sama nie wiem, jak ja zapytałam siostry co chce w prezencie to zażyczyła sobie garnki, więc postarałam sie kupić takie dobre solidne z Gerlacha z jakimś dyskiem w dnie, który równomiernie gotuje. Siostra zadowolona, mówiła, ze sobie sama nigdy by takich nie kupiła.
 

adamekgrzes

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2016
Posty
4
Punkty reakcji
0
My też dla siostry mojej żony kupiliśmy zestaw garnków w sklepie Adacor. Najlepsze jest to, że zamówiliśmy w drukarni wielki arkusz papieru z nadrukowanymi zdjęciami młodej pary. W ten papier zapakowaliśmy karton z garnkami, wstążka i prezent cieszył oko :) A i przydatny przede wszystkim. Szkoda im było otwierać, bo papier z ich zdjęciami :D
 

E-kwiaty

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2011
Posty
415
Punkty reakcji
5
Ktoś powyżej napisał o pieniądzach- moim zdaniem z jednej strony jest to banalny prezent i pójście na łatwiznę,a z drugiej jednak coś bardzo praktycznego co przyda się na nowej drodze życia dla młodych. Wszystko zależy jaką koncepcję przyjmiemy,bo praktycznym prezentem może być tez np: ekspres do kawy.
 

Daria Nowicka

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2016
Posty
13
Punkty reakcji
0
Ja dostałam sztućce Gerlacha, o których już tu wspominaliście, na swój własny ślub i muszę przyznać, że to jeden z najlepszych prezentów. Służą nam już dwa lata, nie mają śladów użytkowania choć używamy ich na co dzień a nie tylko od święta i myjemy głównie w zmywarce. To znana z dobrej jakości marka, nie ma szans, by z ich produktami działo się coś niedobrego. Dlatego polecam na prezent ślubny.
 

Qafopaa

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2020
Posty
7
Punkty reakcji
0
Może dobrym pomysłem będzie zestaw solidnych garnków na nowej drodze życia? Takich, które posłużą wiele lat i jednocześnie gotowanie na nich będzie przyjemnością. Ja posiadam garnki miedziane firmy Falk i muszę przyznać że są niesamowite. Kupiłam je z tego sklep i jestem zachwycona Garnki Falk
 
Do góry