Prezent ślubny

AnnaTańska

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2011
Posty
36
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Idę za dwa miesiące na ślub cywilny z przyjęciem obiadowym do swojej przyjaciółki i kompletnie nie wiem co mogę dać w prezencie Młodej Parze;/. Zastanawiam się nad wręczeniem koperty z kasą, ale nie wiem jaka kwota byłaby najodpowiedniejsza?? Proszę o pomoc...
 

VickyBarcel

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2011
Posty
9
Punkty reakcji
1
Wiek
43
Też ostatnio miałam taki problem. Na ślub znajomych zamówiłam w końcu mozaikę ze zdjęć w której było 500 zdjęć od początku jak się poznali :). Trochę zajęło mi gromadzenie tych zdjęć, ale fajna sprawa, coś oryginalnego i przydatnego, mozaika robiła furorę :]. Wszystkie te zdjęcia, tworzą jedno zdjęcie. Nie wiem czy to jasno opisałam, bo ciężko opisać to coś :).
 

martus_xxv

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2011
Posty
8
Punkty reakcji
0
VickyBarcel napisał:
Też ostatnio miałam taki problem. Na ślub znajomych zamówiłam w końcu mozaikę ze zdjęć w której było 500 zdjęć od początku jak się poznali :). Trochę zajęło mi gromadzenie tych zdjęć, ale fajna sprawa, coś oryginalnego i przydatnego, mozaika robiła furorę :]. Wszystkie te zdjęcia, tworzą jedno zdjęcie. Nie wiem czy to jasno opisałam, bo ciężko opisać to coś :).
Widziałam coś takiego kiedyś u znajomej i później nawet chciałam zamówić, bo to fajnie wygląda ale nie mogłam nigdzie znaleźć w necie, bo nie wiadomo jak tego szukać ;P. Dzięki bardzo za info, przyda się, chociaż nie na ślub ;]
 

Prezentujeprezenty

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2011
Posty
24
Punkty reakcji
0
hm osobiście jest bardzo przeciwna dawaniu pieniędzy w prezencie, uważam że już lepiej dać bon do jakiegoś dobrego sklepu albo tak zwany voucher na przeżycie, np. wspólne uczenie się czegoś nowego. a poza tym jest mnóstwo bardzo fajnych pomysłów na prezenty ślubne, takich jak kosze piknikowe albo eleganckie kieliszki (tego nigdy za wiele) - piszę o nich na moim blogu o prezentach, więc zapraszam do jego odwiedzenia.
 

AnnaTańska

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2011
Posty
36
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Świetny pomysł z tą mozaiką zdjęć! Dzięki za pomysł :)

VickyBarcel napisał:
Też ostatnio miałam taki problem. Na ślub znajomych zamówiłam w końcu mozaikę ze zdjęć w której było 500 zdjęć od początku jak się poznali :). Trochę zajęło mi gromadzenie tych zdjęć, ale fajna sprawa, coś oryginalnego i przydatnego, mozaika robiła furorę :]. Wszystkie te zdjęcia, tworzą jedno zdjęcie. Nie wiem czy to jasno opisałam, bo ciężko opisać to coś




Świetny pomysł z tą mozaiką zdjęć! Dzięki za pomysł :)
 

Silna13

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2011
Posty
14
Punkty reakcji
0
Zawsze miłym i aktualnym prezentem jest zegarek :)
Polecam sklep na którym sie nigdy nie zawiodłam :) na stronie www.worldtrade24.pl znajdziecie fantastyczne markowe zegarki damskie, męskie i dziecięce, oraz biżuterię!
a ponad to wiele innych pomysłów na udany prezent polecam serdecznie wszystkim obawiającym się zbliżających się świąt :)
 

Prezentujeprezenty

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2011
Posty
24
Punkty reakcji
0
VickyBarcel napisał:
Albo przeżycia ostatnio są dosyć popularne.. Tylko to już spory wydatek :/
Z przeżyciami, tak jak z innymi prezentami, jest tak, że są i tańsze i droższe. Pisałam o takich przeżyciach na swoim blogu i przy okazji sprawdziłam, najtańsze kosztują około stu złotych, a ceny najdroższych mają tyle zer, że aż się boję, więc myślę, że każdy znajdzie coś w odpowiedniej kategorii cenowej
 

tomeeek537

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
To o czym piszecie panstwo jest prawda. Prezenty w formie kuponu na jakas atrakcje etc. to cos wspanialego i z pewnoscia da wiele swietnych przezyc.
Natomiast nie zgodze sie ze stwierdzeniem, ze jest to bardzo duzy wydatek. Otoz znajdziemy wiele drozszych prezentow, ktore beda nas kosztowaly nawet kilka tysiecy zlotych
 

FajnyPrezent_pl

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2011
Posty
8
Punkty reakcji
0
Warto szukać prezentów na ślub w sklepach internetowych. tam mamy zdecydowanie największy wybór i ceny również atrakcyjne. Pieniądze w kopercie nie zawsze są dobrym rozwiązaniem.
 

Edyta_28

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2011
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiecie co, ja jako obdarowana panna młoda powie jedno - czasem naprawdę lepiej dostać wino i kasę niż np vocher na zegarek, czy bon do sklepu X. Szczególnie kiedy obdarowywany jest osoba praktyczną - na innym forum to wałkowałyśmy zdecydowanie więcej dziewczyn było na nie. Takie prezenty są naprawdę różnie odbierane i jeśli młodzi nie mają listy prezentów i nie wiecie co chcą dostać i z jakiego sklepu lepiej odpuścić. Mozaika bardzo fajny prezent nie tylko na ślub, wykorzystam na rocznice rodziców :)
a co na ślub jeśli jesteś koleżanką - zapytaj co wolą. Naprawdę młodzi nie widzą nic złego w tym, że znajomi dają im "tylko" kasę i wino. Postawcie się w ich skórze - co zrobić z 10 żelazkami czy innymi nietrafionymi prezentami ? Rozdać na najbliższe święta ?
 

aaanna1

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2007
Posty
6
Punkty reakcji
0
Idę za dwa miesiące na ślub cywilny z przyjęciem obiadowym do swojej przyjaciółki i kompletnie nie wiem co mogę dać w prezencie Młodej Parze;/. Zastanawiam się nad wręczeniem koperty z kasą, ale nie wiem jaka kwota byłaby najodpowiedniejsza?? Proszę o pomoc...

Z dedykacją, na zamówienie, grube ręczniki dla Ciebie zrobimy.
Haftowane oryginalne ręczniki i szlafroki z haftowanymi imionami w wiklinowym koszyku będą super prezentem dla każdego oraz będą piękną ozdobą każdej łazienki.


http://recznikzimieniem.pl

zapraszam do galerii na w/w stronie

Ania
 
D

Dorka123

Guest
ja bym kupiła coś praktycznego, z takiego prezentu ucieszyłabym sie najbardziej, a sprzęt agd drobny znajdziesz w najróżniejszych cenach na każdą kieszeń, wiec może podpytaj czego nie mają, czy czegoś nie potrzebują i kup.
zwłaszcza, jesli planują dziecko po ślubie ;)
 

anda87

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2011
Posty
32
Punkty reakcji
0
Najlepsze są pieniądze, albo bony. Co do agd to można nie trafić z prezentem, to już lepiej podarować kartę prezentową np.media expert ma takie, moja siostra dostała ją na ślub. Ja nie lubię jak ktoś mi daje coś konkretnego, wolę sama wybrać.
 

sepultura

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2010
Posty
158
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem ciekawym prezentem może być wyjazd do SPA. Młoda para na pewno się ucieszy. Z tego co już się orientowałam, to Primavera SPA ma ciekawą ofertę, także tam małżonkowie na pewno odpoczną i przynajmniej będą mieli chwilę, żeby pobyć tylko we dwoje. Taki prezent na pewno ich ucieszy,
 

Mineral_82

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2011
Posty
13
Punkty reakcji
0
Sezon ślubny uważam za rozpoczęty - w przyszłym tygodniu sztuk 2 :). 1 prezent już mam, jeszcze tylko 1
 

carotca

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2012
Posty
17
Punkty reakcji
0
Ja wybieram sie na wesele 18 sierpnia. Razem ze znajomymi chcemy złożyć się na prezent- nie stać nikogo z nas żeby wkładać w kopertę te pare stówek, a jest nas około 20 osób. Wpadłam na pomysł żeby wykupić dla młodej Pary pobyt w SPA- ostatnio przeglądając oferty natknęłam się na super miejsce - hotel ze SPA-www.gleboczek.pl. Okolica wygląda bajecznie!!! Myślę, że oboje będą zadowoleni ponieważ co ciekawe jest tam pokaźna winnica i WINOTERAPIA :) Co o tym myślicie?
 
Do góry