Prezent ślubny

Marta_20009

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
3 zaproszenia spłynęły w samym styczniu i połowie lutego także i w tym roku nie obędzie się bez tego dylematu. 28 lat to chyba najbardziej "ślubointensywny" wiek :)
 

majzuz

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
ja dałam taką pamiątkę z dedykacją z artess
+ koperta z pieniazkami
znajomi byli zadowoleni do dzis maja na komodzie ta pamiatke. cenowo w porzadku.



carotca napisał:
 

zeku84

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2014
Posty
25
Punkty reakcji
3
Miasto
Małe miasteczko pod Warszawą
Ja idę w czerwcu na ślub swojego brata ciotecznego. Przez całe życie robił mi różne kawały więc postanowiłem mu się odwdzięczyć. Ze swoją dziewczyną w prezencie kupiliśmy im
http://www.godstoys.pl/wieczor-panienski-i-kawalerski zestwa do pielęgnacji "ptaszka" i "ptaszkowej". Aż się boję co będzie jak rozpakują swoje prezenty przy wszystkich gościach. :310:
 
B

bajderman

Guest
Niesamowity prezent na prawdę można kupić za małe pieniądze, trzeba tylko chcieć, zobaczcie - prezentmarzen.com/flyboard-ewolucje-na-wodzie-wroclaw/ To tylko przykład, a wszystko zależy od tego, z kim mamy do czynienia, bo przecież każdy ma inne marzenia, prawda?
 

Antonika

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2013
Posty
56
Punkty reakcji
0
Ja muszę wybrać prezent dla ukochanego brata i też nie mam pojęcia co mu kupić.. A chcę żeby to było coś specjalnego...
 

sqwerta

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2014
Posty
5
Punkty reakcji
0
Mam teraz ślub siostry, z dziadkami i rodzicami składamy się na komplet garnków philipiaka, bo wiemy, że im się przyda i będzie im długo służył. Jak to tylko znajoma to możesz dać w kopercie tyle ile zapłacą za Ciebie i twoją parę od talerzyka, a jeśli prezent to stawiałabym na jakiś wyjazd, albo coś odlotowego typu skok ze spadochronu, kurs tańca etc. Bo tych ekspresów i żelazek może im się uzbierać.. ;)
 
K

Kaja Metrowska

Guest
sqwerta napisał:
Mam teraz ślub siostry, z dziadkami i rodzicami składamy się na komplet garnków philipiaka, bo wiemy, że im się przyda i będzie im długo służył. Jak to tylko znajoma to możesz dać w kopercie tyle ile zapłacą za Ciebie i twoją parę od talerzyka, a jeśli prezent to stawiałabym na jakiś wyjazd, albo coś odlotowego typu skok ze spadochronu, kurs tańca etc. Bo tych ekspresów i żelazek może im się uzbierać.. ;)
Ostatnio oglądałam te garnki i faktycznie są ciekawe niemniej tak jak piszesz musi się na nie złożyć cała rodzina ponieważ jest to raczej drogi prezent ślubny.
My z mężem ostatnio gościliśmy na ślubie dobrej koleżanki komplet sztućców. Wybraliśmy lepszą markę czyli Gerlach. Nie są wbrew pozorom takie drogie ponieważ w sklepach internetowych (my akurat zamawialiśmy tutaj: www.bellodecor.com.pl/pl/jadalnia/sztucce/sztucce-gerlach ) można je dostać w całkiem dobrych cenach. Prezent bardzo się młodym podobał. Zresztą ugościli nas kilka tygodni potem na uroczystym obiedzie, który zaserwowali z użyciem tych sztućców. Oto model:
i-gerlach-sztucce-celestia-70-el-zloto-w-walizce-04az-70w.jpg
 

jodisa

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Właśnie myślę nad prezentem dla mojej najlepszej przyjaciółki. Znamy się właściwie od dziecka i chciałabym aby był to naprawdę wyjątkowy prezent. Na poważnie rozważam zakup foto albumu ze strony manetbook.pl, nie chcę w żaden sposób ingerować w wystrój jej mieszkania.
 
K

Kaja Metrowska

Guest
jodisa napisał:
Właśnie myślę nad prezentem dla mojej najlepszej przyjaciółki. Znamy się właściwie od dziecka i chciałabym aby był to naprawdę wyjątkowy prezent. Na poważnie rozważam zakup foto albumu ze strony manetbook.pl, nie chcę w żaden sposób ingerować w wystrój jej mieszkania.
W sumie to również może być dobry pomysł na prezent....
 

alexandra25

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2014
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wydaje mi się, że najlepsza opcja to pieniążki, bo młodzi kupią sobie to, czego potrzebują. Nie zawsze warto narzucać wybrane przez siebie garnki, serwis obiadowy czy sprzęt grający ;)
 

Balba

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2014
Posty
9
Punkty reakcji
0
sqwerta napisał:
Mam teraz ślub siostry, z dziadkami i rodzicami składamy się na komplet garnków philipiaka, bo wiemy, że im się przyda i będzie im długo służył. Jak to tylko znajoma to możesz dać w kopercie tyle ile zapłacą za Ciebie i twoją parę od talerzyka, a jeśli prezent to stawiałabym na jakiś wyjazd, albo coś odlotowego typu skok ze spadochronu, kurs tańca etc. Bo tych ekspresów i żelazek może im się uzbierać.. ;)
Sqwerta, też poszukuję prezentu ślubnego dla kuzynki. Czy Twoja siostra jest zadowolona z garnków Philipiaka? Wiesz jak wygląda sprawa gwarancji? Czytałam, że są ze stali nierdzewnej więc to chyba dobry pomysł na prezent.
 

Balba

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2014
Posty
9
Punkty reakcji
0
Balba napisał:
Mam teraz ślub siostry, z dziadkami i rodzicami składamy się na komplet garnków philipiaka, bo wiemy, że im się przyda i będzie im długo służył. Jak to tylko znajoma to możesz dać w kopercie tyle ile zapłacą za Ciebie i twoją parę od talerzyka, a jeśli prezent to stawiałabym na jakiś wyjazd, albo coś odlotowego typu skok ze spadochronu, kurs tańca etc. Bo tych ekspresów i żelazek może im się uzbierać.. ;)
Sqwerta, też poszukuję prezentu ślubnego dla kuzynki. Czy Twoja siostra jest zadowolona z garnków Philipiaka? Wiesz jak wygląda sprawa gwarancji? Czytałam, że są ze stali nierdzewnej więc to chyba dobry pomysł na prezent.
Chciałam się podzielić informacją:) Kuzynce bardzo spodobały się garnki z okazji dnia ślubu, na razie nie przychodzi ze skargą:)
 

alutka52

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2015
Posty
11
Punkty reakcji
0
W styczniu moja koleżanka z pracy wychodziła za mąż. Uroczystość była skromna, w urzędzie stanu cywilnego. Wraz z kolegami z pracy zrzuciliśmy się dla nich na taki pled wełniany esencjadesign.pl/tekstylia/1910-narzuta-woven-double.html Anka jest strasznym zmarźluchem więc bardzo cieszyła się z prezentu a i pora roku odpowiednia była do tego. Praktycyzm przede wszystkim
 
N

natulka123

Guest
Na ślub to albo kasa, albo coś praktycznego. Nie widzę żadnej innej opcji, wyszukiwanie jakichś oryginalnych niepotrzebnych prezentów etc. Młodzi i tak mają wystarczająco dużo wydatkow. Z takich neutralnych i zawsze potrzebnych przedmiotów to akcesoria kuchenne
http://www.mango.pl/dla_domu/kuchniaalbo jakieś agd, ewentualnie jakieś tekstylia
 

marylka100

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2014
Posty
7
Punkty reakcji
0
Fajny pomysł z tymi zdjęciami. W przyszłości wykorzystam na pewno :) Wracając do tematu, ja na Twoim miejscu podarowałabym np. komplet pięknej pościeli lub dobre wino. Na tej stronie deknater.pl znajdziesz bardzo duży wybór win z całego świata. Swoją drogą również uważam, że dawanie gotówki to takie trochę pójście na łatwiznę...
 
W

wiemlepiej

Guest
A co sądzicie o tym? Byłem ostatnio u znajomych na weselu i dostali oni od świadków, rodziców i jeszcze paru znajomych w prezencie podróż poślubną do Dubaju? Aż poszukałem informacji, co tam można ciekawego zobaczyć, no i tu jest to fajnie opisane: http://www.qtravel.pl/inspiracje/dubaj-zjednoczone-emiraty-arabskie-id358
Moim zdaniem pomysł był zacny, warty na pewno powtórzenia na innych ślubach. Może nie koniecznie ten sam kierunek, bo to raczej zależy od upodobań młodej pary i zasobności portfeli gości, ale w sumie chyba każdy by się cieszył z takiego prezentu, szczególnie jeśli by sam z braku funduszy nie planował wyjazdu.
 

boneti

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2014
Posty
14
Punkty reakcji
0
jak szukałam pomysłu na prezent dla koleżanki z pracy trafiłam w sklepie Duka na taką o to podpowiedz w formie poddania pomysłów właśnie na takie prezenty ślubne.
Oj bardzo mi to ułatwiło zadanie. Dostała sztućce i jest mega zadowolona
 
Do góry