Prezent ślubny

rybka-plum

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
204
Punkty reakcji
1
a co myślicie o prezencie ślubnym w postaci wynajęcia ekipy zajmującej się aranżacją wnętrz? zrzucić się z kilkoma znajomymi (w moim przypadku to paczka znajomych z liceum) i zafundować młodym na przykład nowy salon :) ktoś mi ostatnio taki pomysł zasugerował, żeby w n-design coś takiego zamówić, myślicie że to dobry pomysł?
 

Martusia34

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Bardzo ciekawy prezent dla młodej pary to urządzenie wielofunkcyjne, zastepujące kilka urządzeń typu Speedcook.
 
E

Ejan87

Guest
Wiele młodych par cieszy się jednak z praktycznych prezentów typu sprzęt AGD/RTV, zwłaszcza, że teraz większość daje koperty i młodzi muszą potem sami biegać po sklepach ;) więc spokojnie można przeszukiwać Internet za najlepszymi cenami ;) Na dzień dzisiejszy polecam Avans - są tam promocje, więc warto popatrzeć. Sama poszukuję na prezent ekspres ciśnieniowy, ponieważ Młodzi wspominali, że chcieliby dostać ;)
 

lexomm

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2007
Posty
1 109
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
wlkp
Lepiej dać kasę niż jakieś beznadziejne prezenty, które później leżą w szafie.
Po ślubie młoda para ma wypchane szafy ręcznikami od znajomych i rodziny.
 

Eurograv_pl

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2012
Posty
19
Punkty reakcji
0
No tutaj racja,chyba że prezent jest faktycznie dobry i trafiony w gust młodych,taki który im się z pewnością przyda. W ostateczności pozostaje koperta z pieniędzmy.
 

soso

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2011
Posty
171
Punkty reakcji
2
polecam artykół ttp://supersluby.pl/prezenty-slubne-czyli-co-podarowac-zamiast-kwiatow-a2507.html może będzie jakimś ułatwieniem dla poszukujących fajnych prezentów :)
 

Eurograv_pl

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2012
Posty
19
Punkty reakcji
0
Na naszych aukcjach także znajdziecie szeroki wybór prezentów z okazji ślubu,myśle że jak najbardziej warto,sprawdźcie sami,link dostępny jest w podpisie,ceny są bardzo atrakcyjne.
 

ve-era

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
tak jak wcześniej już pisano – obciach z dawaniem kasy… nas olśniło i wynajęliśmy na parę dni nowożeńcom apartament w poznaniu. troche było strachu – czy im temat podejdzie, czy lokum takie fajne jak wzmianki w necie, czy poznan tez da rade... ale wrócili zachwyceni -cieszy mnie to, nie ma co ukrywać. lubie rzeczy sprawdzone wiec polecam (w imieniu młodej pary) nie tylko lokum ale zakupy w starym browarze, imprezy w lizardzie no i poznan jako taki :)
 
J

jadwinia

Guest
A ja byłam kilka miesięcy temu na weselu, gdzie młodzi zapraszając, otwarcie powiedzieli, że ucieszą się z wszystkiego, bo nie mają nic swojego - nawet ze ścierek ;p tak więc myslę, że to już tylko zalezy od Nowożeńców.
 

martus_xxv

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2011
Posty
8
Punkty reakcji
0
Czy jeszcze ktoś ma problem z prezentem ślubnym w grudniu czy tylko moi znajomi są na tyle oryginalni, że organizują wesele i ślub kilka dni przed Bożym Narodzeniem ?? :)))
 

frys1

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2013
Posty
10
Punkty reakcji
0
Lepiej chyba jednak dać kopertę. Myślę że tak ze 3 stówki starczy spokojnie jeśli to nie jest jakaś bardzo bliska koleżanka
 

Murmon19

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Szczerze wolę dać kopertę młodym, oni będą najlepiej wiedzieć czego im potrzeba.
 

gazelka89

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2013
Posty
40
Punkty reakcji
0
Murmon19 napisał:
Szczerze wolę dać kopertę młodym, oni będą najlepiej wiedzieć czego im potrzeba.
Koperta to nuda :) Lepiej dać coś fajnego, coś co młodzi zapamiętają :) Ze znajomymi złożyliśmy się na kartę podarunkową do kliniki LaPerla w Zakopanem. Że było nas 10 osób to zebrała się pokaźna sumka, więc młodzi będą mogli poszaleć z zabiegami :) Oby tylko się nie odmłodzili za bardzo i nie wrócili do nas jako nastolatkowie ;D Takie prezenty się liczą, a dawanie kasy w kopercie jest już moim zdaniem niemodne.
 

wicianka

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2013
Posty
9
Punkty reakcji
0
Miasto
Lublin
Sporo opinii na temat rodzaju prezentu. Ja byłam na ślubie miesiąc temu i młodzi już na zaproszeniu napisali, że chcą wino i kasę. Oczywiście zawsze byłam za oryginalnymi prezentami, ale myślę, że takich prezentów można dostać co najwyżej kilka. Gdyby tak wszyscy chcieli coś oryginalnego to myślę, że młodzi musieliby wynająć drugi dom na przechowywanie tych prezentów ślubnych. Jeśli chodzi o wyjazdy to myślę, że taki prezent mogą zafundować bliscy znajomi, którzy dokładnie znają upodobania młodych.
 
K

kargin

Guest
Propozycja dla kogoś szalonego
Ludzie się jarają takimi prezentami, tym bardziej osoby lubiące ciekawe klimaty. W sumie niewielkim kosztem można zdobyć genialny prezent z wyższej półki ;-)
 

madziula21

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja po ślubie zastanawiam się czy wybrać fotoksiążkę czy album. Jak myślicie co bedzie lepsze?
 

bimbom

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Macie pomysł, jaka książkę można dać w prezencie ślubnym. Państwo Młodzi zażyczyli sobie książkę z dedykacją zamiast kwiatów.
 

deedra

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2009
Posty
48
Punkty reakcji
1
a może tak troszkę nietypowo i wysłać parę młodą gdzieś na romantyczny weekend? Wiecie w Dworze Oliwskim w Gdańsku mają specjalną ofertę dla par. Może to jest pomysł na prezent.
 
Do góry