Prezent pamiątkowy dla rodziców?

AMarys

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2013
Posty
24
Punkty reakcji
0
Witam, Szukamy z moim przyszłym mężem pamiątki dla naszych rodziców, w ramach podziękowania na weselu (naszym ;))... Chodzi mi o coś co mogliby sobie postawić na półce i wspomnieć czasem, całą uroczystość. Macie jakieś pomysły?
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Moim zdaniem najfajniejszym prezentem będzie jakaś ładna ramka do zdjęcia, które po wywołaniu im wręczycie. Duże zdjęcie na którym będziecie Wy i oni podczas wesela. Prosty, niedrogi, a fajny prezent który będzie im się kojarzył właśnie z tym dniem.
 

tsenre

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2014
Posty
24
Punkty reakcji
0
My kupowaliśmy naszym rodzicom kwiaty i takie kryształy 3D... Moim zdaniem idealny upominek dla rodziców, zwłaszcza jak są to osoby starsze. Albo właśnie ramki ze zdjęciami...
 

E-kwiaty

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2011
Posty
415
Punkty reakcji
5
Ja mam lepszy pomysł bo jeżeli szukacie oryginalnego prezentu na podziękowanie dla rodziców,to proponuję kupić taki stylowy zegar do powieszenia na ścianie,a w środku posiada album na zdjęcia,co o tym sądzisz?
 

AMarys

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2013
Posty
24
Punkty reakcji
0
tsenre napisał:
My kupowaliśmy naszym rodzicom kwiaty i takie kryształy 3D... Moim zdaniem idealny upominek dla rodziców, zwłaszcza jak są to osoby starsze. Albo właśnie ramki ze zdjęciami...
Co to są te kryształy 3d i gdzie mogę coś takiego obejrzeć?
 

KarolaZ

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2013
Posty
43
Punkty reakcji
1
Siemanko, opis produktów znajdziesz na stronie internetowej pod nazwą kryształy 3D... warto poczytać sobie o tym, bo jest to całkiem niezły pomysł na prezent.. Mi się już kilka razy taki trójwymiarowy kryształ zdarzyło podarować komuś na jakieś urodziny itp...
 

JoanAnn

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2016
Posty
5
Punkty reakcji
0
My kupiliśmy elektroniczne ramki na zdjęcia, bardzo się spodobały :)
 

weroniqa

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2016
Posty
15
Punkty reakcji
0
Może album ze zdjęciami? Myślę, że byłby to ciekawy i na pewno oryginalny pomysł ;)
 

kammalka

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2016
Posty
8
Punkty reakcji
0
Piękne te kryształy, chyba też się na coś podobnego zdecydujemy. Postawią sobie na półce i będzie im przypominało dzień naszego ślubu, fajnie jakby jeszcze nasze zdjęcie tam sie dało wkomponować, poszukam.
 

Marseille

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2017
Posty
77
Punkty reakcji
2
Mnie się kryształy nie za bardzo podobają. Za to myślę, żę fajnym pomysłem będzie fotoksiążka z Waszymi zdjęciami od dzieciństwa, aż do czasów obecnych. Można wykorzystać wtedy zdjęcia z sesji narzeczeńskiej.
 

Nicola

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2018
Posty
78
Punkty reakcji
0
Ja zrobiłam tradycyjny prezent dla rodziców i zamówiłam przepiękny album ze sklepu FOTO-ETUI” z Poznania i wywołałam prawie 200 zdjęć wnuczków i daliśmy taki album wypełniony po brzegi. Dziadkowie byli zachwycenie.
 
Do góry