Prezent na wieczór kawalerski

notserious

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2012
Posty
446
Punkty reakcji
16
Wiek
32
Miasto
wlkp
skok na bungee:p

ups, sorka, dopiero teraz zauważyłam, że pomysł był już podany:)
 

Kondor34b

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja polecam coś co sam dostałem - żel do masażu Nuru. Jest to masaż erotyczny ciała - ciałem. Extra jazda, żonka zadowolona. Żelem trzeba wysmarować całe ciała - daje on super poślizg. Super przygoda. Coś nowego :310: Prezent o wiele lepszy niż dmuchana lala, która na ogół ląduje na dnie szafy. No i nie oklepany:)
 

Igrys

Stały bywalec
Dołączył
5 Wrzesień 2009
Posty
1 038
Punkty reakcji
167
Wiek
47
Miasto
.
68468099_4_644x461_homonto-w-ladnym-stanie-dom-i-ogrod.jpg



Takie cus, powiesi sobie na scianie.

:hahaha:
 

nymphaea

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2015
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
top secret
tototko napisał:
Czasem warto przejżeć ofertę jakiegoś sklepu erotycznego też można znaleźć ciekawe rzeczy, my kupiliśmy kumplowi zegar orgazmowy
A może by tak coś w lepszym guście?
 

Jarek Kon

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
a może jakąś fajna naklejkę na samochód np ze stronki zrobiecinaklejke.pl mnóstwo ciekawych wzorów i unikatowych
 
I

Infiner

Guest
Ja również jestem zdania,że warto jest zrezygnować z oklepanych materialnych prezentów na rzecz czegoś bardziej oryginalnego. Na przykład taki pakiet kawalerski:
http://motoprezent.pl/produkt-109-pakiet_kawalerski.html

Można się złożyć w kilku chłopa na taki szalony wieczór. Jeśli jesteście w grupie wcale nie jest to takie drogie. Jazda na superautach, hostessa we własnym namiocie ( z jedzeniem) oraz certyfikat.
Na pewno jest to coś ciekawszego niż jakaś popijawa w klubie.
 

Henry0077

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
250
Punkty reakcji
1
Na osiemnastkę kupuję zawsze kieliszki do alkoholu, albo zestaw kufli do piwa, w każdym razie szkło i do szkła.:)
 
P

profes

Guest
Jestem zdania,że warto byłoby wymyślić coś bardziej oryginalnego. Może i dziewczyny są ok ale z drugiej strony czy panna młoda byłaby zadowolona ? Jeśli nie ma problemów z takimi pomysłami to ok ale jeśli mogłaby się wkurzyć to proponuję jednak z tego zrezygnować na rzeczy czegoś innego. Ciekawym pomysłem są takie loty balonem: http://taakiprezent.pl/pl/k/Loty-balonemMożecie się złożyć z chłopakami i taki lot nie będzie drogi. Jednocześnie jest to niesamowite doświadczenie.
 

wolnyczar

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2015
Posty
16
Punkty reakcji
1
Dokładnie panowie, dobra zabawa potrafi zastąpić najdroższy, materialny prezent. My zabralisym młodego na kajaki - męski wypad nad wodę, to jest to!
A potem wjazd do jakichś klubów - i macie prezent na kawalerski :piwosze:
 
S

szyszana

Guest
Może idźcie w takim kierunku - http://prezentmarzen.com/lot-motolotnia/Ale na zasadzie takiej, że każdy może korzystać z dokładnie tego samego? Wiem, że to może być kosztowna zabawa, ale mimo wszystko uważam, że zdecydowanie warto, bo to czysta przyjemność. Zaprzeczycie?
 
S

szyszana

Guest
Ewentualnie jeszcze Ferrari z tego samego serwisu - świetna sprawa. Dochodzi jednak kwestia taka, ile macie do wydania. Kawalerski ma się raz - lepiej aby zrobił on fajne wrażenie.
 

jolly78

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2014
Posty
252
Punkty reakcji
5
Jak kilka osób się złoży to i na taki prezent będzie ich stać ;)
 
S

szyszana

Guest
Możecie z Prezent Marzeń wypożyczyć np. Ferrari, czołg, albo po prostu gokarty i się zabawić. Nie jest powiedziane, że prezent musi być bardzo kosztowny - to wszystko co tutaj wymieniliśmy jest do załatwienia za max kilka stówek.
 
S

szyszana

Guest
Jeszcze ewentualnie to co widać na górze strony, zobaczcie - giftmania24.pl
Pewnie mają też męskie wydanie takich stringów. Może przed Wami nie założy, ale pewnie przed swoją kobietą zrobi to z ochotą ;-)
 

homers

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2016
Posty
75
Punkty reakcji
0
Dobry alkohol w ładnym opakowaniu to np. Gutte Pure Vodka, czyli czysta, wyjątkowo przyjemna pod względem smakowym.
Kwestia taka jaki to facet. Coś takiego będzie warto zostawić sobie na później, może być fajną dekoracją w barku.
Wódka jest delikatna, ma fajny zapach, dużo łatwiejszy drugi dzień - przynajmniej u mnie.
Tak więc zdecydowanie polecam.
 
Do góry