Prezent na wieczór kawalerski

raga79

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
144
Punkty reakcji
2
Mój szwagier na swoją imprezę kawalerską razem ze znajomymi ubrali się w takie same koszulki ze śmiesznym napisem. Całkiem nieźle to wyglądało. ważne, że on był zadowolony. Z tego co wiem na fiberya.com można zrobić własny wzór czy napis z pomocą grafika.
 

raga79

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
144
Punkty reakcji
2
Mój szwagier na swoją imprezę kawalerską razem ze znajomymi ubrali się w takie same koszulki ze śmiesznym napisem. Całkiem nieźle to wyglądało. ważne, że on był zadowolony. Z tego co wiem na fiberya.com można zrobić własny wzór czy napis z pomocą grafika.
 

raga79

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
144
Punkty reakcji
2
Mój szwagier na swoją imprezę kawalerską razem ze znajomymi ubrali się w takie same koszulki ze śmiesznym napisem. Całkiem nieźle to wyglądało. ważne, że on był zadowolony. Z tego co wiem na fiberya.com można zrobić własny wzór czy napis z pomocą grafika.
 

Strichu

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0


http://allegro.pl/the-killers-megaoryginalny-wzor-zaskocz-wszystkich-i1493861592.html

Sądzę, że taka koszulka to fajny pomysł :) nie tylko na prezent na wieczór kawalerski ale i na każdy prezent. I nie drogo.
 

natalia1986

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2011
Posty
222
Punkty reakcji
1
Wszystko zależy od tego jak dobrze się zna kawalera. Wydaje mi się, że komuś bardzo bliskiemu może się dać jakiś śmieszny gadżet. natomiast jeżeli idziesz na panienski mniej znanej osoby polecam kupić np. jakąś fajną płytę cd, albo jakiś fajny kolekcjonerki zestaw filmów dvd: ojca chrzestnego czy jamesa bonda.
 

jolka72

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
mój mąż dostał od kolegów pilota do sterowania kobietą
http://mrjoy.pl/do/item/PILOTWOMEN/Gadajacy-Pilot---Ste , ubaw miał straszny, ja w sumie też :)
 
D

Dorka123

Guest
lubię praktyczne prezenty, oczywiście na wieczorze kawalerskim/panieńskim musi być coś śmiesznego, ale wolałabym mieć porządną imprezę, zamiast głupiego prezentu... to jest fajna opcja: http://www.unityline.pl/oferta/oferta_dla_grup/oferta_promocyjna/letnia_oferta_promocyjna_rejs_weekendowy_promem_sk
kiedyś miałam okazję zobaczyć jak się to odbywa, oj była niezła impreza ;)
 

kamil78

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja polecam coś co na pewno się spodoba i przyda każdemu facetowi - żel NURU - do masażu erotycznego. Sam dostałem. Super sprawa - do masażu ciała ciałem, oczywiście najlpiej już z żoną po ślubie:) Leje się tego żelu na prawdę sporo i ślizga. Ma fajną konsystencje- coś jak kisiel, jest bardzo śliski - bardziej śliski niż oliwka. Coś zupełnie nowego. Doskonała gra wstępna i niezaponiane wrażenia. Żona też zadowolona :123: . Do tej pory od czasu do czasu fundujemy sobie taki żelik :023:
 

sobolesky

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja z kumplami nie kupowaliśmy jakiś specjalnych prezentów. zrobiliśmy bardziej impreze niespodzianke i to jaką! :) Powiedzieliśmy mu, że wpadamy do niego z wódką i, że nic specjalnego nie planujemy. A tu mu wpada czterech typa w garniturze i wreszczy ubieraj się w garniak!!! I poszliśmy na miasto do klubu Taboo na Szewskiej w Krakowie, wszystko tam było dla nas zarezarwowane wcześniej. Młody nie musiał za nic płacic ale w sumie spodziewaliśmy się wyższych cen jak na taki elegancki lokal. Czułem się jak gangster, garnitury, whisky i dziewczyny, było super. Każdemu polecam taką rozrywkę, warto czasem pobawic się w eleganckiej atmosferzez a nie wrzeszczec na rynku. Młody był zadowolony, do dzisiaj wspomina, i Panna Młoda w sumie też była szczęśliwa, bo wcześniej z nią o tym pogadałem i się zgodziła :D
 

WesolyRomek

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
ja kupowałem kumplowi flaszkę :D , ale żeby było ciekawiej to dokupiłem jeszcze gaśnicę imprezową z tej strony: http://podarunkowo.pl/piersiowki-gasnice-imprezowe/78-imprezowa-gasnica.html
Efekt zaskoczenia murowany :)
 

KrólJulian

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2012
Posty
64
Punkty reakcji
2
U mojegi kumpla były znaczki: kawalerski skład, na innym koszulki - last nihgt-last chance
Do tego gokarty, drinki i zadania typu zdjęcie z 5 super laskami :p
 

jaal

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
A co powiesz na koszulkę na wieczór kawalerski dla pana młodego?

prezent-na-wieczor-kawalerski-koszulka-skazany-na-dozywocie.jpg


http://www.lubmnie.p...czor-kawalerski
 

Piotr_72

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Polecam książkę personalizowaną w której przyszłe małżeństwo będzie głównymi bohaterami książki. A tytuł mówi sam za siebie KAMASUTRA. Kupiłem coś takiego na ślub kuzyna i zabawa na weselu przy czytaniu po kilku głębszych była przednia. Trudno mi jest sobie wyobrazić co się działo jak młoda para studiowała książkę podczas miodowego miesiąca...
Książkę kupiłem na www.dreamproject.pl


Polecam serdecznie
 

maciek91

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2012
Posty
35
Punkty reakcji
0
Najlepszym prezente, będzie dobrze zorganizowana długa i ciekawa impreza wraz z dobrymi kumplami-dobre alho, karty, cygara i wiele innych uciech :)
 

jacksparrow.88

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
dokładnie jak wieczór kawalerski to musi być impreza, dzieczyny, alko - w końcu to ostatnie chwile wolności
jakiś klub go go czy coś, ktoś już tam wyżej wspominał o Taboo w Krakowie, ja akurat byłem w tym na Florianskiej - super impreza. kawaler (juz nie) tez była zadowolony :)
 

maciek91

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2012
Posty
35
Punkty reakcji
0
To też nie głupi pomysł, a może jakaś ekstremalna wycieczka na wieczór kawealerski-skos z bangi lub z samolotu ?
 

neil

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
Miasto
krk
To też nie głupi pomysł, a może jakaś ekstremalna wycieczka na wieczór kawealerski-skos z bangi lub z samolotu ?

maciek91 myślę że bungee to spoko pomysł, z samolotem już gorzej bo jeśli się nie mylę trzeba przejść jakieś tam dłuższe szkolenie zanim będzie można skoczyć ze spadochronem. Ale zdecydowanie lepsze są takie "ekstremalne" przeżycia, czy bardziej aktywne zabawy jak gokarty czy paintball niż picie i zamawianie panienki. Ostatnio byłem na kawalerskim kumpla, to porwaliśmy go do samochodu i dopiero w lesie wypuściliśmy, kazaliśmy się przebrać i naparzaliśmy w ASG. Potem popijawa i prezenty, dostał m.in jadalne stringi http://www.redshop24.pl/sklep2/smieszne-prezenty-erotyczne/189-candy-posing-pouch.html podobno świetnie się sprawdziły :D
 
Do góry