prezent na swieta

dexterrr

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2011
Posty
155
Punkty reakcji
0
dziewczyny ucieszyłybyście sie z vouchera na jakieś masaze czy cos takiego jak byście dostały na gwiazdkę???
 

Agne

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2015
Posty
163
Punkty reakcji
4
Już bardziej wolałabym, żeby to mój luby zrobił mi masaż. *.* Ale voucherem do Spa, nie pogardzę. : )
 

dexterrr

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2011
Posty
155
Punkty reakcji
0
haha no postaram sie tez zrobic cos od siebie:D ale jednak takich zdolnosci nie mam, dlatego kombinuje by zrobil to ktos kto sie zna:D a co byscie wolaly bo waham się między 2 opacjami, pierwsza to masaz szyi dekoltu, czy np lepiej peeling czy manicure? z czego byscie sie bardziej ucieszyly?
 

Agne

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2015
Posty
163
Punkty reakcji
4
dexterrr napisał:
a co byscie wolaly bo waham się między 2 opacjami, pierwsza to masaz szyi dekoltu, czy np lepiej peeling czy manicure? z czego byscie sie bardziej ucieszyly?
Manicure z peelingiem dłoni. *.*
 
A

Amber27

Guest
Ja od męża pod choinkę dostane Twist Secret z babyliss. Napisałam w liście do mikołaja (męża) co chcę dostać i ostatnio znalazłam w szafie. Mąż nigdy nie umie dobrze schować. Widziałam na tragach kiedyś jak panie robiły warkoczyki i wyglądało to na bardzo łatwe. Wypróbowałam sobie w sklepie i rzeczywiście nie sprawia to większych problemów. Juz nie moge się doczekać jak ją wypróbuje w domu.
 
E

Elen

Guest
Dexterrr tu chyba nie chodzi o to co "my" bysmy wolaly, ale o to co wolalaby twoja partnerka. :) I to ja powinienes zapytac.
 

dexterrr

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2011
Posty
155
Punkty reakcji
0
Elen masz racje, ale myslalem ze moze Wy kobiety powiecie co jest fajniejsze:) jednak faktycznie zdalem sie na wlasny gust i wybralem pakiet relaks bo byl najciekawszy i mial bardzo atrakcyjna cene, moja polowka sie cieszy, przynajmniej tak mowi:D i mowi ze nie moze doczekac sie masazu twarzy :) wiec chyba mi sie udalo:)ale dzieki!:D
 
E

Elen

Guest
Nie ma sprawy, poradzic sie zawsze mozna, ale lepiej i tak isc za wlasna intuicja. Mysle, ze decyzja dobra. :)
 

dexterrr

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2011
Posty
155
Punkty reakcji
0
no w drugiej polowie stycznia idzie do nich i zobaczymy czy zadowolona:D tesciowej tez kupilem tylko inny pakiecik a ona juz idzie w srode wiec bedzie mniej wiecej rozeznanie czego sie spodziewac :)
 
M

MarcysiaK

Guest
ja bym się ucieszyła- w rodzinie wypisywaliśmy, co chcemy i to tez było na mojej liście :p
jednak nie dostała :p
aczkolwiek moje prezenty też były trafione, dostałam np. termoloki- bardzo fajne, zestaw: szampon błotny z glinką- rewelacyjny, mleczko do ciała i peeling cukrowy.
dostałam jeszcze bluzeczkę, butelkę wina i zegarek, akurat z zegarkiem, to słabo trafili w gust, no ale trudno się mówi ;)
 

dexterrr

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2011
Posty
155
Punkty reakcji
0
e to no elegancko, prezenciki tez jak znalazl:) no ale niedlugo walentynki.. to tez mozna wpisac cos na liste co nie:D no a u mnie moja dama juz skorzystala z podarunku i mowi ze bylo ekstra i ze kazdemu by polecala taki relaks
 

agati866

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2016
Posty
25
Punkty reakcji
0
No pewnie że tak!!! Ja taki prezent dostałam na gwiazdkę od siostry. Wykupiła mi zabieg “Kawowe Przyjemności” z masażem ujędrniającym w Wyspie Piękna przy Al. Armii Krajowej 4B/5. To byl najlepszy prezent jaki dostałam :)
 

szoszi

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2017
Posty
18
Punkty reakcji
1
Jasne, ze tak a tym bardziej jesli byloby to na cos na co zwyczajnie mi jest szkoda pieniedzy ale bardzo chcialabym skorzystac :p jak np skok na bungyy
 

WandaKamecka

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2017
Posty
115
Punkty reakcji
11
Myślę, że ucieszyłabym się z takiego prezentu, ale jestem jednak bardzo praktyczna i osobiście wolałabym suszarkę. Moja stara jest coraz bardziej awaryjna, a teraz są takie z czujnikami temperatury, żeby nie przepalać włosów i skóry głowy. Marzenie ;)
 
Do góry