Prezent na rocznicę

Marta1802

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2013
Posty
6
Punkty reakcji
0
Witam, zwracam się do Was z prośbą o pomoc. Za miesiąc obchodzimy z moim chłopakiem 5. rocznicę związku. Wydaje mi się, że przez te 5 lat wykorzystałam już wszystkie pomysły. Teraz mam problem, bo nic konkretnego nie przychodzi mi do głowy. Wiem, że podobne tematy już były, ale zazwyczaj znajdywałam z przed kilku lat, a od tej pory czasy troszeczkę się zmieniły :)

Mogę dodać, że mój Luby ma 23 lata, interesuje się piłką nożną( FC BARCELONA ), posiada Xboxa 360. Nie wiem co mogłabym jeszcze dodać. W zeszłym roku dostał skórzany portfel, a na święta dostał zegarek Casio G-Shock. Myślałam teraz nad dyskiem zewnętrznym, bo coś kiedyś wspominał, ale za bardzo się na nich nie znam :( Prezent do 250zł.
Pomożecie?! ;)
 

marek_j

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2011
Posty
69
Punkty reakcji
2
Dysk zewnętrzny to fajny pomysł, przydatny gadżet, który ucieszy prawie każdego faceta.
A koszulkę Barcelony ma? Ja bym się ucieszył gdybym dostał koszulkę mojego ukochanego klubu (Go, go the Gunners! ;). A może taką zabawę? Jak lubi motoryzację to się ucieszy. Możesz go też zabrać na paintballa np. Albo kupić mu skok na bungee, chociaż to trochę oklepane.
 

Marta1802

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2013
Posty
6
Punkty reakcji
0
No właśnie mam teraz dylemat między dyskiem a bluzą Barcelony. Fajne bluzy są na fanzone.pl
Prawo jazdy ma, ale jakoś szczególnie nie interesuje się motoryzacją.

Co bardziej chciałbyś dostać? :)
 

Osaico_pl

Zbanowany
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
103
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem najbardziej ucieszyłby sie z bluzy i mówię to jako fan piłki nożnej. Jeżeli jeszcze na nic sie nie zdecydowałaś,to polecam właśnie bluzę,koszulke lub inne akcesoria piłkarskie.
 
Do góry