Prezent na rocznice ślubu rodziców

Choli

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2013
Posty
24
Punkty reakcji
2
[SIZE=13.3333px]Cześć[/SIZE][SIZE=13.3333px] [/SIZE][SIZE=13.3333px]wszystkim! Chcę sprezentować rodzicom z okazji ich rocznicy ślubu [/SIZE][SIZE=13.3333px] [/SIZE][SIZE=13.3333px]jakąś niebanalną pamiątkę. Niestety nie mam za dużo czasu, [/SIZE][SIZE=13.3333px] [/SIZE][SIZE=13.3333px]żeby chodzić po sklepach, ale zależy mi jednak aby podarować coś [/SIZE][SIZE=13.3333px] [/SIZE][SIZE=13.3333px]ładnego, co będzie im przypominać o wszystkich tych spędzonych [/SIZE][SIZE=13.3333px] [/SIZE][SIZE=13.3333px]razem latach. Będę bardzo wdzięczna za wasze pomysły ;)[/SIZE]
 
T

TomaszTomasz

Guest
Choli napisał:
Chcę sprezentować rodzicom z okazji ich rocznicy ślubu jakąś niebanalną pamiątkę.
w takim razie album z fotkami od początku ich znajomości aż do tej pory odpada? Kup im jakiś puchar, zleć grawerunek z dedykacją w związku ich długoletniego pożycia, pomysł raczej niebanalny?
 

Cilsak

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2014
Posty
45
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Ja swoim rodzicom zamówiłem kiedyś na rocznicę taki kryształ z wygrawerowanym w środku zdjęciem z ich ślubu. Moim zdaniem, jest to fajny pomysł dla prezentu na tego typu okazje. tu możesz zobaczyć jak to mniej więcej wygląda...
 

AuroraBorealis

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2016
Posty
46
Punkty reakcji
0
Ramka ze zdjęciami, na których robią głupie miny? Namalowane/naszkicowane zdjęcie ze ślubu? Może jakaś biżuteria albo kieliszki z grawerunkiem?
 

Balec

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2013
Posty
26
Punkty reakcji
1
Cilsak napisał:
Ja swoim rodzicom zamówiłem kiedyś na rocznicę taki kryształ z wygrawerowanym w środku zdjęciem z ich ślubu. Moim zdaniem, jest to fajny pomysł dla prezentu na tego typu okazje. tu możesz zobaczyć jak to mniej więcej wygląda...
Nawet mi się coś takiego podoba. Oczywiście wszystko zależy od odpowiedniej personalizacji takiego prezentu. Możesz na przykład umieścić zdjęcie rodzinne w takiej statuetce i jeszcze do tego własne życzenia. Jestem pewny, że mamie na pewno się spodoba!
 

Choli

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2013
Posty
24
Punkty reakcji
2
Dzięki wielkie. Ten pomysł ze statuetką jest fajny. Trochę obawiam się jak to będzie wyglądać z własnym zdjęciem, czy jakość też będzie na tyle dobra jak przy zwykłych kryształach...
 

Cilsak

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2014
Posty
45
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Jeżeli zamówisz w firmie, która się na tym zna to raczej nie musisz się obawiać za jakość wygrawerowanego zdjęcia. W moim przypadku kryształ wyglądał całkiem ładnie, nie było do czego się przeczepić :) wyraźny tekst i zdjęcie.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
Możesz wysłać rodziców na dobrą kolację albo do teatru, zamiast fundować kolejny zbieracz kurzu. :)
 

lelekitrelek

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2016
Posty
11
Punkty reakcji
0
wyjazd to nie jest zły pomysł, całkiem fajny, spędzą trochę razem, niech porobią fotki, a potem im wręcz ramke cyfrową, wgraj im tam fotki będą mieć wspaniałą pamiątkę na komodzie
 

Juleqix

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2016
Posty
1
Punkty reakcji
1
Myślę, że fajnym prezentem na rocznicę ślubu są albumy śrubowane. Ja zamówiłam dla moich rodziców z limiq.pl/ i naprawdę byli zadowoleni z prezentu. Wystarczy trochę kreatywności. Powstawiać jakieś wspólne zdjęcia i wszystko wygląda super :)
 

sandrakowalczyk

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2016
Posty
7
Punkty reakcji
0
Juleqix napisał:
Myślę, że fajnym prezentem na rocznicę ślubu są albumy śrubowane. Ja zamówiłam dla moich rodziców z limiq.pl/ i naprawdę byli zadowoleni z prezentu. Wystarczy trochę kreatywności. Powstawiać jakieś wspólne zdjęcia i wszystko wygląda super :)
Bardzo eleganckie te albumy. Też chyba zamówię, ale na święta dla dziadków. Dzięki za podpowiedź !! :)
 

sandrakowalczyk

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2016
Posty
7
Punkty reakcji
0
sandrakowalczyk napisał:
Myślę, że fajnym prezentem na rocznicę ślubu są albumy śrubowane. Ja zamówiłam dla moich rodziców z limiq.pl/ i naprawdę byli zadowoleni z prezentu. Wystarczy trochę kreatywności. Powstawiać jakieś wspólne zdjęcia i wszystko wygląda super :)
Bardzo eleganckie te albumy. Też chyba zamówię, ale na święta dla dziadków. Dzięki za podpowiedź !! :)
PS. jesli chodzi o prezent na rocznice slubu dla rodzicow to kupilam rodzicom wolnowar z morphy richards. Sprzet agd to przydatny prezent! Chociaz taka pamiatka jak album tez jest super :)
 
Do góry