Prezent na komunię

K

Kruczy

Guest
Za dwa tygodnie idę na komunię do swojej kuzynki. Intensywnie myślę nad prezentem, ale coś ciężko mi idzie. Jeśli nic nie wymyślę to wtedy dam po prostu kasę i chyba rodzice będą najlepiej wiedzieli co kupić małej. Wczoraj natknąłem się w necie na takie pamiątkowe kryształy, które się daje na komunie. Myślicie, że mógłbym dać taki kryształ, do tego kopertę i będzie spoko?
 

KarolaZ

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2013
Posty
43
Punkty reakcji
1
poka ten kryształ, bo nie wiem jak to wygląda.
a co do kasy to myślę, że sporo osób daje teraz właśnie taki „prezent” i uważam, że jest to ok. może dziecko sobie na coś zbiera, na laptopa czy rower... wtedy taka kasa będzie najlepszym rozwiązaniem.
 

andrzejbb

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2015
Posty
16
Punkty reakcji
0
Kryształy... brzmi ciekawie, ale pierwsze słyszę :) Można dać pieniądze, często też dzieci dostają dużo elektroniki i czy to dobrze, czy źle...? Trudno ocenić, na pewno trzeba to wyważyć. Chociaż np. taka opcja jak porcelana dla dzieci też jest jakąś opcją, fajnie dostać zróżnicowane prezenty :)
 
K

Kruczy

Guest
No właśnie też mam takie zdanie o tej kasie. Uważam, że np. chrzestny fajnie jak już daje jakiś prezent a nie samą kasę, ale ja jako gość, to chyba będzie to ok.
 
M

MacaN

Guest
Dzieciaki nawet licza na te pieniądze, więc koperta jest napraawde dobrym rozwiązaniem.
 

sandrakowalczyk

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2016
Posty
7
Punkty reakcji
0
słuchajcie, a w jakiej formie zdarza wam się przekazywać zdjęcia właśnie np komunijne gościom?? mamy trochę zdjęć z komunii syna i chciałam je jako pamiątkę podarować rodzince.
 
Do góry