Prezent na komunie

Andzia02

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2011
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Hej. Macie jakieś pomysły co można kupić na komunie dla chłopaka w miarę rozsądnej cenie? Co się teraz kupuje?
Z góry thx za wszystkie pomysły.
 

Igrys

Stały bywalec
Dołączył
5 Wrzesień 2009
Posty
1 038
Punkty reakcji
167
Wiek
47
Miasto
.
no to klasyk, zegarek elektroniczny!

2591.jpg



to bylo cos!

:p
 

Igrys

Stały bywalec
Dołączył
5 Wrzesień 2009
Posty
1 038
Punkty reakcji
167
Wiek
47
Miasto
.
no ale dzis to pewnie trzeba by cos takiego kupic

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRRHUnbDvkNzrqiOl7VGqCiuPOBPYtMpzruMe2NUxkva1e4EF2CaA
 

Igrys

Stały bywalec
Dołączył
5 Wrzesień 2009
Posty
1 038
Punkty reakcji
167
Wiek
47
Miasto
.
fiat_126p.jpg


a co ci szkodzi, niech juz cwiczy, na prawko sie przyda.

(tylko pamietaj cwiczyc tylko na zamknietych od urzytku ulicznego placach)

;)

Ps. a taki maluch kosztuje nie wiecej jak rower, hmmm pewnie nawet mniej, a zawsze zostanie

w rodzinie.

:D
 

ilkas

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
307
Punkty reakcji
6
Miasto
Kraków
ja się właśnie rozglądam za prezentem i się zastanawiam czy laptop albo komórka to już standard na komunii? :D
 
W

wiki9969

Guest
Chyba tak. :( Ja niestety sama za tym standardem podążam...

Kupuję coś takiego:

384872_m.jpg


ilkas, szukasz czegoś dla chrześniaka?
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Ja szukam czegoś dla kuzynki, mieliśmy kupić jej tablet, ale okazało się, że ktoś z rodziny też już na to wpadł, więc teraz mamy problem :D Nie wiem, czy przydałoby się jej coś w rodzaju PSP, skoro będzie mieć tablet, na którym też można grać. Może empetrójka... :huh:
 

ilkas

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
307
Punkty reakcji
6
Miasto
Kraków
wiki9969 napisał:
ilkas, szukasz czegoś dla chrześniaka?
tak , dokładnie, szukam dla chrześniaka.
A na psp to sama lubię grać, bo mąż ma hehehehe :D

Ilusia - no w sumie to dopiero problem jak się goście zejdą a tam 3 tablety...2 mp3 prezencie hehehe. Trzeba chyba zacząć pytać rodzinkę...
 

madzia_a

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2012
Posty
178
Punkty reakcji
10
Wiek
38
ja też myślę, że zegarek to całkiem fajny pomysł. a do tego np jakaś trwała pamiątka która będzie przypominała o tym dniu
 

Attachments

  • pamiatka_komunii_chleb_wino_600x600.jpg
    pamiatka_komunii_chleb_wino_600x600.jpg
    39,9 KB · Wyświetleń: 0

Blood Rayne

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2011
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kielce
O zgrozo. Ja na komunię dostałam bombonierkę i łancuszek..
 
N

nianiaSweet

Guest
ja też taki prezent na komunię dostała, najwidoczniej 20 lat temu w modzie były właśnie takie komunijne zestawy :) dzisiaj rodzice i goście prześcigają się w tym aby przebić prezenty innych gości, na szczęście jest w czym wybierać bo rynek oferuje naprawdę dużo fajnych prezentów.
 

ToLa01

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2014
Posty
82
Punkty reakcji
2
Coś fajnego dla dziewczynki, oby nie rower, zegarek i łańcuszek. Macie jakieś pomysły?
 

Karonina

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2015
Posty
71
Punkty reakcji
2
kiedyś to był rower czy zegarek a ostatnio słyszałam, że ktoś dziecku kupił quada. Moja kuzynka dostała telewizor, tableta, trampolinę i czekoladowy globus:) długo nie przetrwał
 
N

nianiaSweet

Guest
czasy się trochę zmieniły i teraz kupuje się prezenty z nieco innej półki, ja znalazłam elektroniczną kostkę do gry, uważam, że to może być naprawdę fajny prezent na dzień dziecka czy komunię, zawsze to będzie coś innego.
 

asiula2244

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2015
Posty
46
Punkty reakcji
1
Jak dla mnie to nie prezenty powinny być w tym dniu najważniejsze. Teraz mp3 tablety ipady itd. A kiedyś człowiek z głupiego zegarka się cieszył bo to było coś. :)
 
N

nianiaSweet

Guest
w sumie masz rację u mnie na komunii chrzestna kupiła chrześniakowi tablet dlatego do tego dokupiłam elektroniczną kostkę do gry DICE+ żeby miał dodatkowy gadżet do tego tableta na dobry początek.
 
Do góry