prezent na dzień chłopaka

youdontknowmyname

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2010
Posty
32
Punkty reakcji
1
Cześć :) Dzień Chłopaka już niedługo, a ja chciałam zrobić mojemu chłopakowi jakąś fajną niespodziankę, tzn prezent kupić i potrzebuję porady. Jak myślicie, czy takie coś: http://www.wasserman.pl/index.php?products=product&prod_id=1126 będzie fajnym prezentem, skoro on lubi gadżety elektroniczne?
 
P

P@tryk

Guest
Cześć :) Dzień Chłopaka już niedługo, a ja chciałam zrobić mojemu chłopakowi jakąś fajną niespodziankę, tzn prezent kupić i potrzebuję porady. Jak myślicie, czy takie coś: http://www.wasserman.pl/index.php?products=product&prod_id=1126 będzie fajnym prezentem, skoro on lubi gadżety elektroniczne?

Za drogie na jakiegoś lamusa, kup mu kondoma albo test ciążowy i będzie git ;)
 

3kwiaty

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
32
Punkty reakcji
1
Długopis z wbudowaną kamerką czasem może się przydać,wiec myślę że to trafny ale zarazem trochę bajerancki prezent. A moze odtwarzacz mp4 lub mp5? To też dobry wybór jeśli Twój chłopak lubi gadżety elektroniczne.
 

raga79

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
144
Punkty reakcji
2
Jeśli chodzi o prezenty dla chłopaka bez względu na okazję wydaje mi się, że wyjątkowym pomysłem jest podarować ukochanej osobie jakieś przeżycie, jazdę samochodem rajdowym, masaż czy wyjście na ulubiony deser czy koktajl :) Ja byłam na takim prezentowym wyjście w jednym klimatycznym miejscu w Krakowie w restauracji Le Scandale. Niesamowicie przyjemną rzeczą jest dzielenie się z drugą osobą, na której ci zależy, ulubionym deserem :)
 

BizuteriaZegarki

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2010
Posty
42
Punkty reakcji
1
Jeżeli Twój chłopak interesuje się elektroniką lub gadżetami,to faktycznie taki odtwarzacz byłby bardzo dobrym pomysłem. Pytanie tylko czy zmieścisz się w podanym budżecie,bo takie rzeczy nie nalezą do tanich...
 

Werka600

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
157
Punkty reakcji
2
O widzicie, ktoś fajnie napisał wyżej, że najlepiej podarować "przeżycie" - ewentualnie można je przecież nagrać kamerą albo zrobić zdjęcia i będzie pamiątka bardziej materialna ;) A to wyjście na jakiś mecz, wykupienie karnetu na grę w paint balla itp. Opcji jest mnóstwo :) Tylko wyobraźnia nas ogranicza. No i finanse...
 
Do góry