Prezent na 50-te urodziny Mamy

Rustyfka

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2013
Posty
34
Punkty reakcji
0
Mamie to proponowałabym kupić biżuterię. Fajny wybór jest w jubilea. Garnki i inne sprzęty kuchenne tak nie cieszą, jak coś ładnego, na co człowiek za często sobie nie pozwoli, żeby kupić.
 
N

natulka123

Guest
Można zegarki dawać w prezencie, to tylko jakiś głupi zabobon. Ja nieraz już je prezentowałam , tak samo jak dostawałam. Zegarki Atlantica są bardzo eleganckie, myślę, że w sam raz na okrągłą rocznicę dla mamy.
 

ania_1922

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja mojej mamie zafundowałabym wyjazd do SPA. Ale wszystko zależy od budżetu i tak... na ostatnie urodziny kupiłam mamie zestaw herbat w skrzyni natural design- herbatki akurat na zimę, skrzynkę można wykorzystać no i co najważniejsze zestaw z dekoracjami, zapakowany w przystępnej cenie W internecie można wiele ciekawych zestawów tego typu znaleźć.
pozdrawiam
 

sandal_wood

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2013
Posty
34
Punkty reakcji
0
sprawdzonym pomysłem jest jakiś praktyczny dodatek, ja swojej kupiłam taki portfel:
big_portfel_damski_niebieski.jpg


fotka z moramo.pl
 
S

szyszana

Guest
Na Prezent Marzeń masz całe pakiety prezentowe - zależy jaka to osoba. Osoba z naszej rodziny dostała pakiet adrenalina i chyba coś takiego powinno was zadowalać, prawda?
 

Panna_nikt77

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2015
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja kupiłam mamie na urodziny naprawdę dobrą kawę: KOFI BRAND Kolumbia Cabrea ziarno ze sklepu sklep.unoespresso.Była bardzo zadowolona z prezentu. Na pewno nie kupuj garnków ani nic w tym guście.
 
S

szyszana

Guest
Jaki prezent jeszcze? Spa, masaże, jakieś wycieczki - masz całe pakiety na Prezent Marzeń, nie sądzę, abyście mogli w takim budżecie znaleźć coś ciekawego. Ale generalnie - nie szukajcie banałów!
 

burta

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem niebanalnym pomysłem jest biżuteria ręcznie robiona. Takie przedmioty mają duszę no i naprawdę pasują na każdą okazję. Ja na przykład często prezentuję biżuterię ze stronki ekoala.pink. Mają dużą różnorodność, solidnie wykonują przedmioty, no i faktycznie robią je z naturalnych kamieni. Teraz w maju jeszcze mają ciekawą promocję na hasło "Rozbłyśnij w maju!":) Własnie się zastanawiam, czy jeszcze na szybko nie zamówić kolczyków z turkusu.
 

Jambez

Absurd i Nonsens
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
1 265
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Bielsko Biała.
W moim przypadku na urodziny w tym roku mojej mamy postanowiłem spełnić jej marzenie i zabrać ją do Zakopanego. Kobieta prawie się popłakała będąc na Gubałówce na widok takich gór, bo nie była tam prawie czterdzieści lat a ma wręcz ogromny sentyment do tego miejsca. To mi się akurat udało, bo wielokrotnie nadmieniała mi, że chciałaby tam pojechać. Jeśli budżet nie puszcza, to proponowałbym umieścić powiększone twoje zdjęcie z mamą w antyramie i jej to podarować. :)
 
S

szyszana

Guest
Proszę was, jaka biżuteria... zróbcie tej mamie przyjemność, niech ma z tego wszystkiego jak najwięcej radości, a nie kolejny gadżet, z którego skorzysta raz, albo w ogóle nie będzie miała okazji. Chyba troszeczkę nie tędy droga, prawda?
 

Henry0077

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
250
Punkty reakcji
1
Ja kupiłem coś bardziej "ziemskiego" to jest pościel 200x220 do sypialni, oczywiście kobieta pomagała w wyborze. Rodzina postanowiła, że prezenty będą praktyczne do nowo odremontowanego mieszkania. Kwiatów nie zabrakło, bo to normalna sprawa.
 

Nora Suarez

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2015
Posty
22
Punkty reakcji
1
Jeśli twoja mama lubi czytać polecam książkę Piotra Milewskiego 'Dzienniki Japońskie. Zapiski z roku królika i roku konia' bardzo interesująca książka i pozwoli twojej mamie poznać zupełnie inną kulturę
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Jeśli twoja mama lubi kosmetyki to dobrym wyborem będzie neovadiol z vichy. Krem jest przeznaczony dla osób w tym wieku i fajnie obudowuje skórę przywracając jej blask i świeżość. Taka aktywna pielęgnacja odbudowująca jest potrzebna każdej kobiecie w trakcie menopauzy.
 

Blanka_80

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2015
Posty
79
Punkty reakcji
1
Moja Mama miała wczoraj. Kupiliśmy jej z bratem wyjazd do SPA do Zakopanego. Samej bez ojca żeby odpoczęła ;)
 

pofrala

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2016
Posty
12
Punkty reakcji
0
My z bratem postawiliśmy na prezent nietypowy dla mamy - metamorfoza w stylu gwiazd :)
Jeszcze nigdy nie widziałam takiego szcześcia u niej - wygląda pięknie i czuje się pięknie. To był chyba najlepszy prezent.

Prezent z Prezentokracja.pl
 
J

jolos

Guest
Mamie możesz wykupić jakiś fajny zabieg w gabinecie medycyny estetycznej, na przykład mezoterapię igłową. Wiem, że kobiety lubią takie zabiegi, a po mezoterapii skóra wygląda naprawdę bardzo dobrze. W Krakowie można ją wykonać w gabinecie Dermedika u Pani Karoliny. Zadzwoń i zapytaj :)
 

madziulek1985

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
244
Punkty reakcji
0
[SIZE=80%]Myślę, że mega fajnym i praktycznym prezentem może być braster. jest to urządzenie do samobadania piersi. Zważając na to, ze czasy są jakie są i zachorowania na raka piersi są coraz częstsze, tym bardziej, że to już 50te urodziny kiedy kobieta jest bardziej narażona. Kochając mamę chcemy żeby była z nami jak najdłużej, to prezent od serca i z miłości.[/SIZE]
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
NiebieskookaMartuśka napisał:
hej, zblizaja sie 50 urodziny mojej mamy i razem z rodzeństwem zastanawiamy się co kupić na tą okazję.
jak nie wiecie co kupić swojej mamie to w kopertę ......Tylko dużo..........zróbcie zrzutę
Bo skąd my obcy ludzie mamy wiedzieć takie rzeczy
 
Do góry