Prezent na 25-lecie ślubu

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
No racja racja, z dziećmi zawsze bardziej się komplikuje, znajomi kiedyś jak ruszyli na wakacje to tak się zapędzili że na lotnisku okazało się, że zapomnieli o paszporcie dla dziecka :D ale nie zabrać go tylko w ogóle wyrobić :D
 

prosiaczek1999

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2011
Posty
20
Punkty reakcji
0
A moim zdaniem super pomysłem będzie weekend w ładnym hotelu, połączonym z zabiegami SPA :)
Mój mąż zrobił mi taki prezent i byłam zachwycona :D
Na dodatek wcalenie wydał majątku, wybrał Hotel Agit ze SPA w Lublinie, nie dość, że świetnie wypoczęłam, to jeszcze pozwiedzaliśmy Lublin, nie wiedziałam, że to takie piękne miasto jest!
 

tomciopaluch

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2010
Posty
21
Punkty reakcji
0
Super pomysł z tym prezentem SPA!

SPA w Hotel Agit mówisz w Lublinie tak? No to trzeba sprawdzić :D

Wprawdzie bez okazji, ale co tam ; ) coś się od życia należy ; )
 
M

mmamba88

Guest
A ja proponuję klasycznie biżuterię. Coś niebanalnego, oryginalnego, indywidualnego. Co będzie stanowiło pamiątkę na całe życie, będzie towarzyszyć zwykłego dnia jak i od święta. Będzie coś symbolizować i coś znaczyć. Dla mnie takie przesłanie niesie za sobą biżuteria od xxx
bardzo klasyczne, eleganckie. I zawsze, na zawsze razem.
 
I

iwonka88

Guest
a może jakaś pościel dobrej jakości? przeglądałam ostatnio ofertę firmy "tuchos" i sama zastanawiam się czy czegoś nie zamówić u nich ;)
 

malaret

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2018
Posty
1
Punkty reakcji
0
U nas też wielkimi krokami zbliża się okrągła rocznica ślubu i szukamy pomysł na wspólny prezent dla rodziców. Brat woli kupić nowy telewizor, a ja chciałabym coś wyjątkowego, jakiś weekend lub nawet bon na lot balonem z Prezentokracja .pl Wolicie prezenty praktyczne czy romantyczne i nietypowe?
 

rebeka306

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2017
Posty
91
Punkty reakcji
0
My poslzismy w praktyczny prezent na 50. rocznice slubu rodzicow i radze też isc w tym kierunku, bo rodzice jak dobrze wiesz zawsze znajda milion innych rzeczy wazniejszych niz oni sami ;D U nas padło na nowy naroznik, a w sumie ostatecznie kupilismy komplet wypoczynkowy w salonie agaty. Wkrecilam mame ze szukam dla siebie i pokazywalam jej w sieci propozycje - wybralysmy razem, wiec mialam pewnosc ze bedzie jej pasował ;p
 

Paulapaula1985

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2018
Posty
14
Punkty reakcji
0
Ja na rocznicę ślubu dostałam od męża bardzo gustowną torebkę. Jestem wielka fanka toreek i zazwyczaj kupuję jej ze strony MANZANA. Mój prezent też został kupiony z tej strony i był to torebka na , która bardzo długo polowałam....w polowaniu wyręczył mnie mój mąż.
 

plotkara257

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2018
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wycieczka, SPA, jakaś wspólna kolacja? Chyba że szukasz czegoś bardziej trwałego, pamiątkowego. Wtedy albo coś praktycznego np. zegarki (ja zamawiałam kiedyś na zegarownia.pl) lub elegancka pościel, albo coś zgodnego z ich zainteresowaniami. A może rodzice mają jakieś marzenie, którego nie mieli jeszcze okazji spełnić?
 

putto

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2018
Posty
3
Punkty reakcji
0
niedawno wysyłałem Rodzicom podobny kosz okolicznościowy ze strony tokante.pl też z okazji rocznicy :) Oni już mają 30 i jest to piękne, że można być ze sobą tak długo...
 

yaomi

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2018
Posty
2
Punkty reakcji
0
Kwiaty to zawsze udany pomysl na prezent, w dodatku bardzo bezpieczny :) Ostatnio zamawialam bukiet przez internet bo nie mogłem osobiście wręczyć i muszę przyznać, że kwiatowaprzesylka.pl zaskoczyła mnie bardzo na plus, wszystko na czas, a kwiaty naprawde piekne...
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
331
Punkty reakcji
3
a oprócz tych pakietów, widziałam tez, że apartamenty w trójmieście mają o 30% taniej, dzisiaj o tym pisali na fb.
 

darialux26263

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2021
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja swoim rodzicom wykupiłam voucher na rocznicę lot awionetką dla dwóch osób :) Byli mega zadowoleni z takiej formy prezentu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

blaszanozeba

Zbanowany
Dołączył
3 Marzec 2016
Posty
89
Punkty reakcji
1
Przede wszystkim tort. Wszystkie inne prezenty, to opcja i dobra wola obdarowujących, aczkolwiek tort to must have.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry