Prezent na 25-lecie ślubu

W

wiki9969

Guest
Moi rodzice w przyszłym roku będą obchodzić 25 rocznicę ślubu. Z tej okazji chciałabym sprawić im jakiś prezent, tylko za bardzo nie wiem co to miałoby być. Może macie jakieś pomysły?
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Kurcze ciężko doradzić hmm... może masz jakieś tropy? Jakieś zainteresowania rodziców? Jak ja bym miała pieniądze to na rocznicę zafundowałabym im wycieczkę :) tak lubią zwiedzać a tak mało ku temu okazji.
 
W

wiki9969

Guest
Ja myślałam o wycieczce, ponieważ nie mają za bardzo czasu dla siebie. Jednak to może być nietrafiony prezent, bo rodziców w ogóle ciężko gdziekolwiek wyciągnąć z domu.

I oczywiście za bardzo nie wiem co to ma być. Co by mi do głowy nie przyszło, to albo jest to trafione dla mamy albo dla taty. Ale żeby znaleźć coś tak dla obojga...
Jedynym sensownym prezentem co przyszedł mi do głowy to pobyt w SPA nad morzem. Ale to oczywiście wiąże się z wyjazdem.
 

MowieGadam

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2012
Posty
124
Punkty reakcji
0
Ja moim rodzicom kupiłam zabytkowy zestaw z chińskiej porcelany - takie malusie filiżaneczki ze spodeczkami, pamiętające jeszcze czasy wojny. Byli zachwyceni, ale Oni lubią takie rzeczy, natomiast nie każdej parze odpowiada taki upominek :) Wyjazd do SPA to fajny pomysł, ale jeśli rzeczywiście rodzice nie lubią wyjeżdżać i nie bawią Ich takie rzeczy, to pomyś o czymś innym. Może zleć komuś (albo zrób sama) album pamiątkowy ze zdjęciami z tych 25 lat małżeństwa? Wiesz, taki scrapbookingowy, z odpowiednimi opisami, komentarzami, ozdobione strony, np. coś takiego: //agnieszka-scrappassion.blogspot.com/2012/10/album.html
Oczywiście może być bardziej elegancki i w zupełnie innym stylu, zarzuciłam pierwszym lepszym linkiem ze znanych mi blogów ;-)

Inne pomysły na taki prezent hmmm, może jakiś sprzęt do domu, który Im się przyda - jeśli są praktyczni, bo nie każdy lubi prezenty typu sokowirówka ;-) A może jakąś ładną pościel? Albo zastawa stołowa? Sama już nie wiem :)
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Znam ten typ :) jeśli nie przepadają za wyjazdami to nie ma co ich ciągnąć, strasznie się wtedy umęczą, ale takich prezent to jednak naprawdę fajna sprawa :)
 
W

wiki9969

Guest
Kamma_N, mi też się taki prezent podoba. Umówiliśmy się z rodzeństwem, że Ich wyślemy na taki wyjazd. Z pewnością by im to dobrze zrobiło, gdyby tylko zmienili swoje nastawienie... :/

MowieGadam, pomyśle nad tym albumem. Pomysł na prezent bardzo mi się spodobał i jest dość oryginalny. :) Zresztą może coś dodatkowo wykombinuje z Ich zdjęciami ślubnymi. :) Chciałabym, żeby ten prezent był wyjątkowy i na długo zapamiętany. ;)

Dziękuję za propozycje. :)
 

ramonaona

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2012
Posty
120
Punkty reakcji
0
Polecam wykupienie kolacji. Zapewnie sami nie mają okazji, bądź zapomnieli już, że można w taki sposób spędzać ze sobą czas. :)
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Kolacja też fajna sprawa, tylko kuchnię trzeba dobrać pod nich :)) Może jakiś voucher do jakiegoś SPA? No opcji trochę jest :) A z tym nastawieniem to czasem ciężko to przeskoczyć niestety ;/
 
W

wiki9969

Guest
Mam jeszcze trochę czasu to nad Nimi popracuje. Może w końcu uda mi się ich wyciągnąć z domu na dłużej. :)
Co do kolacji to też jest dobry pomysł. Tyle tylko, że ja niestety mieszkam na takim za...tyle, że w pobliżu nie ma żadnej porządnej restauracji. :( Najwyżej sama coś przyrządze, a wraz z rodzeństwem postaram się na kilka godzin ulotnić z domu. :)
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
A no te tak można :) ale jak by dali się jakoś namówić na wycieczkę to podejrzewam, że byłoby super miło jakby sobie wyjechali odpocząć :) logistycznie tylko zawsze ciężko jest to zgrać.
 

high_heels

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2012
Posty
102
Punkty reakcji
0
popatrz na www.2future.pl tam kupiłam rodzicom parę drobiazgów do domu, polecam popatrzeć :)
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Rozmawiałaś już może z nimi? coś udało Ci się wskórać ws. tej wycieczki? :)
 

Mitka

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2012
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wycieczka to dobry pomysł, ale jeśli rodziców ciężko wyciągnąć z domu, to już niekoniecznie:) Pomyśl może nad jakimś fajnym zestawem kawowym/obiadowym, a do tego taki album, o którymś ktoś wyżej wspominał, naprawdę świetna sprawa:]
 
W

wiki9969

Guest
high_heels, bardzo ciekawa strona. Kilka gadżetów bardzo mi się spodobało. Kto wie, może nawet sama dla siebie coś zamówie. :p Dzięki! :)

Kamma_N, rozmawiałam z nimi tak ogólnie. Tata może i by pojechał lecz Mama nie za bardzo. Zawsze znajdzie jakąś wymówke. Ale mam nadzieję, że Tata jakoś na nią wpłynie. :)

Mitka, zestaw kawowy/obiadowy by się może i nadał na prezent, ale tylko dla Mamy. A ja bym chciaładać Im coś takiego żeby oboje mieli z tego pożytek.

GreatTraveler, nad tym albumem jak już wcześniej napisałam się zastanawiam. Jak nic nie wymyśle, to go zrobię i dam w prezencie. Dzięki za link. :)
 
W

wiki9969

Guest
Mam nadzieję, że uda mi się Ich nakłonić. Przydałby Im się taki wypoczynek. :)
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
No to trzymam kciuki, daj znać jak już będziesz wiedziała co i jak :) swoją drogą ... ja też muszę o jakimś wypoczynku pomyśleć :)
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Nie, ja akurat dla siebie, w zasadzie dla całej rodzinki przydałby się jakiś wypoczynek tylko cięzko gdzieś wyjechać jak się nie zgrywają czasowo urlopy, do tego dzieci itd. Ale co zrobić :)
 
W

wiki9969

Guest
Jak bez dzieci, to można wysłać je do dziadków i spokojnie pojechać na urlop we dwoje. :) Natomiast z dziećmi będzie trudniej, ale jeżeli dałoby radę wziąć w tym samym czasie urlop, to możecie np. w wakacje gdzieś pojechać. Ja akurat mam na myśli morze, ale wtedy to jest tam strasznie dużo urlopowiczów i ceny wzięte z kosmosu. :(
 
Do góry