Prezent na 18 dla kolezanki... zestaw do paznokci.

robert723

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2008
Posty
50
Punkty reakcji
0
Skladamy sie z kolegami na prezent dla kolezanki na 18-stke. Wiem, ze interesuje sie paznokciami i zastanawiamy sie czy nie kupic jej cos takiego:
http://allegro.pl/item594346883_em_nail_ze..._uv_primer.html

- Przyda jej to sie, czy to sprzet do jakiegos zakladu czy moze sluzyc zwyklemu zjadaczowi chleba? Nie znam sie. Nie mam pojecia. Moze jakies inne pomysly w tej dziedzinie?
 

winterly

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Jak dla mnie to jest zbędne i kusząco nie wygląda. Btw. nie znam dziewczyny i nie wiem co jest dla niej przydatne a co nie.
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
jeśli kupujecie to porządne a nie takie ;)..
zresztą gotowe zestawy są do d. ;p
lepiej skompletowac samemu ale z konkretnych firm ;) na moje oko zele z tego zestawu będą sie szybko lamac po zrobieniu ;) i bedzie podchodzic powietrze ;p jakas dziwna ta firma ;]
a w ogole zacznijmy od tego ze jesli dziewczyna nie umie robic zeli to nie zrobich ich sama ;p nawet na najlepszym zestawie wyjdą jej brzydkie ;p..
wiec powiedz moze czy ona zajmuje się tym?
 

Mexter

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2009
Posty
730
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Miasto
Kraków
najlepiej to kupcie jej coś na beke tym bardziej że to 18 urodziny.
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
ja bym wolala dostac kupon na wizyte u stylistki paznokci niz taki zestaw ;].
 

veecky

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2011
Posty
9
Punkty reakcji
0
Lepiej zamiast zestawu kupić karnet na robienie paznokcie u profesjonalisty. Ja robiłąm lakier shellac u p. Klaudii w Centrum Chanta`l i paznokcie wyglądają dużo lepiej niż robione w domowych warunkach.
 

plasticnic

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2011
Posty
129
Punkty reakcji
0
Też wydaje mi się, że zestaw powinien być na pewno bardziej profesjonalny albo przynajmniej - ładnie wyglądac ;) Podoba mi się też opcja z wykupieniem manicure u stylistki - to z pewnością się spodoba (albo wyjście na masaż ;)) Do tego mozna dorzucić jeszcze na przykład koszulkę z wymyślonym przez siebie napisem albo rysunkiem - cos takiego można zamówić na fiberya.com - myślę, że taka niestandardowa forma też przypadnie do gustu :)
 

martkaa333

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2011
Posty
45
Punkty reakcji
0
Jak dla mnie - taki zestaw to jednak nie taki dobry pomysł ... No chyba, że rzeczywiście byłby bardzo profesjonalny i piękny ;P No i jeżeli miałabym coś doradzić to same przecież dobrze wiecie - biżuterie jest fajnym pomysłem na prezent (fanie jeszcze jak zna się dobrze upodobania osoby obdarowywanej ;)) - kolczyki myslę, że z takim prezentem nie będzie problemu (w sensie: z ich wyborem) - te akurat bardzo mi się podobaja bo są stylizowane na nute ludową ;)
 

natalia1986

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2011
Posty
222
Punkty reakcji
1
Martkaa - mnie też się w sumie podobają takie stylizowane na ludowe kolczyki. Jednak bardziej niż te czarne, które pokazujesz, podobają się takie malowane w pasy: http://wiano.eu/view/476 Są bardzo kolorowe i pasują w sumie do wszystkiego. Ale wiadome, to wszystko kwestia gustu.
 

Andrea55

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2011
Posty
177
Punkty reakcji
0
Pomysł świetny ale powinno to być bardziej profesjonalne
 

Werka600

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
157
Punkty reakcji
2
No faktycznie pomysł jest trafiony ale jesli już decydować się na tego typu prezent to tylko wtedy gdy ma się możliwość nabycia go w lepszej jakości. A skoro już prezent ma kosztować trochę więcej to można by rozważyć kupienie kompaktu Ten akurat jest dobry i ładnie wygląda ale chyba inne kolory też są dostępne ;)
 
Do góry