Prezent dla żony

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Torebka antywłamaniowa, dobre ;) Ale z wyglądu też mi się nie podoba.
 
D

Dziubek_1

Guest
zdecydowanie wybierz inną. Nie jestem estetą ale wydaje mi się że ta jest przeokropna.
 

Nicola

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2018
Posty
78
Punkty reakcji
0
Ja na pewno ucieszyła bym sie z torebki :) Mój maż kupił mi ostatnio torebeczkę ze strony internetowej emanzana. Moim zdaniem warto skorzystać z wejść na ich stronę a gwarantuję, że oderwiemy szybko wzroku.
 

sweetcandy25

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2018
Posty
5
Punkty reakcji
0
Biżuteria, dodatki, vouchery do SPA... kobiety to UWIELBIAJĄ :) W kwestii biżuterii i zegarków mogę polecić sklep zegarownia.pl bo sama ostatnio robiłam tam zamówienie prezentowe ;)
 

putto

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2018
Posty
3
Punkty reakcji
0
kosz upominkowy ze strony tokante.pl to ładny i ciekawy pomysł :)
kiedy nie mam pomyslu co podarowac to zamawiam i po problemie w dodatku nie trace czasu na jezdzenie po sklepach ;)
 

yaomi

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2018
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wyslij jej swieze i pachnace kwiaty z kwiatowaprzesylka.pl - dowożą pod wskazany adres o dogodnej porze... bardzo wygodna opcja i oszczednosc czasu ;)

pozdrawiam
 

sosimply

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2018
Posty
4
Punkty reakcji
0
Miasto
Opolskie
Świetną opcją jest również zakup ciuszków ( o ile znasz rozmiar ) Kup hurtowo kilka propozycji - niskim kosztem uszczęśliwisz kobietę. Zawsze możesz też postawić na masaż, spa, a może wyjazd na mini wakacje?
 

sosimply

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2018
Posty
4
Punkty reakcji
0
Miasto
Opolskie
Ewentualnie można również skorzystać z hurtowni odzieży i tam kupić dla żony całkiem ładne kreacje w niskich cenach. Kupując więcej, zawsze można przyoszczędzić na dostawie. Wszystko zależy od Twojego podejscia. Przy dobrych wiatrach załatwisz ubrania dla: mamy, ciotki, córki :) Także warto troszkę pokombinowac :)
 

Pauli91

Zbanowany
Dołączył
2 Lipiec 2015
Posty
89
Punkty reakcji
2
Modna biżuteria sprawdzi się na prezent. Zobacz do Apart po ładne dodatki, sporo z nich jest teraz na promocji.
 

mazi07

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2012
Posty
110
Punkty reakcji
2
a może jakaś torebka. ostatnio przeglądałem Paolo Peruzzi i widziałem że oferują ładne skórzane torebki. A wiadomo kobiety lubią torebki i zawsze ich mają mało, podobnie jak buty.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Klaudia.K

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2020
Posty
1
Punkty reakcji
0
Sama po sobie wiem, że w kwestii torebek ciężko jest trafić w gust danej kobiety, dlatego sugerowałabym Ci jednak, żeby pomyśleć o czymś innym. Co powiesz na to, aby sprezentować jej coś z kręgu bielizny na dzień lub na noc?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

AnN27

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2020
Posty
27
Punkty reakcji
0
Jeżeli dobrze znasz gust swojej pani to możesz wybrać, ale najlepiej kupić bon podarunkowy do jej ulubionego sklepu zeby sama sobie wybrała prezent :) ja bym się na pewno ucieszyła
 

nellaa

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2018
Posty
34
Punkty reakcji
1
Jak się nie zna gustu żony czy rozmiaru ubrania to lepiej nie ryzykować :) Neutralnym prezentem będzie bukiet z dobrym winem z poczty kwiatowej, dostałam niedawno taką przesyłkę i byłam miło zaskoczona.
 
Do góry