katy006

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2015
Posty
3
Punkty reakcji
0
Hej! Mam nadzieję, że mi pomożecie.

Już po świętach i pora pomyśleć o ciekawym prezencie na Walentynki dla naszych mężczyzn, na gwiazdkę otrzymał płyty ulubionych wykonawców i zupełnie nie wiem co mu teraz podarować. :zakochany:


Myślałam o wspólnym weekendzie poza domem, ale mamy taką pracę, że w każdej chwili może się coś zmienić i musielibyśmy wracać.
Rozważałam też bon podarunkowy na przejazd autem po torze. Mój mężczyzna uwielbia auta, prędkość i adrenalinę. Rozważałam przejazd jakimś bmw albo bolidem wyścigowym.

Korzystałyście z czegoś takiego? Możecie coś polecić? Ja słyszałam, że to nawet fajny pomysł, ale nie wiem jak się do tego zabrać.

A może macie jakiś inny oryginalny pomysł na nieoklepany walentynkowy prezent ? :)
 

wsite

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2012
Posty
33
Punkty reakcji
0
Do Walentynek jeszcze ponad miesiąc :D bon jest bardzo dobrym pomysłem.
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
na showroomie są fajne rzeczy dla par, coś z biżuterii by upamiętnić dany dzień na przykład? z cashbagiem masz zwrot prawie 4% na konto
 

Lady Sierra

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2017
Posty
38
Punkty reakcji
4
Wiek
26
Miasto
Warszawa
Ja na walentynki zrobiłam chłopakowi wklejki z internetu na czerwonym tle w paincie - był wzruszony :)
 

Nicola

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2018
Posty
78
Punkty reakcji
0
Dal niego to nie wiem ale wiem co każda dziewczyna chciała by dostać na walentynki i z czego na 100% będzie zadowolona. NOWA TOREBKA z firmy Manzana - teraz na hasło love macie 30% zniżki.
 

niedzwiedzica

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2017
Posty
89
Punkty reakcji
2
Wszystko zależy od budżetu, jak coś większego planujecie kupić to np. rejestrator jazdy, mój ma od mikavi model i jest bardzo zadowolony, na pewno bezpieczniej się jeździ dzięki niemu, jak ma dłuższą trasę to zawsze ma nagrane jakby coś się działo, taka jak to mówię polisa dodatkowa. Wczoraj jechaliśmy nocą i policji na drogach pełno, sporo łapali, kilka stłuczek a to był odcinek koło 100 km, było kilka niebezpiecnzych sytuacji ale na szczęście szczęśliwie dojechaliśmy a kamerka cały czas włączona.
 
Do góry