Prezent dla młodej pary

Werka600

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
157
Punkty reakcji
2
A ja właśnie stoję teraz przed takim dylematem bo za jakies dwa miesiące czeka mnie wesele i zupełnie nie mam jeszcze pomysłu na to jak rozwiązać kwestie prezentu ... Ale pewnie skończy się tak jak zawsze - czyli pieniądze. Chociaż chciałabym też kupić coś oryginalnego i jednocześnie przydatnego. Może ekspres do kawy przyda się młodej parze bo oboje uwielbiają kawę.
 

boyy

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
ja bym taki prezent chcial dostac
biggrin.gif

Smartphone

bajera, nie?
 

plasticnic

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2011
Posty
129
Punkty reakcji
0
Ja zgodzę się pewnie z większością tutaj - pieniądze w większości przypadków załatwiają sprawę plus bukiet kwiatów na przykład :) Obecnie jednak młode pary stają sie coraz bardziej pomysłowe w tych kwestiach i wymyślają takie rzeczy jak choćby ten pomysł z kuponami lotto :) Ktoś tez napisał o zafundowaniu młodej parze wyjazdu do spa - myslę, że w porządku ale najpierw wolałabym taką kwestię z nimi uzgodnić (btw. w Jastrzębiej Górze jest ładne spa primavera więc można to jakoś powiązać z podróżą poślubną - ale jak piszę, najwięcej zależy tutaj od państwa młodych).
 

marcin-ka

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
mam taki problem, ponieważ chciałem kupić kumplowi na ślub tablet i nie wiem czy to nie jest taki prezent dla jednej osoby, a jednak powinno się wybierać prezent dla pary, czy tablet to dobry pomysł . co o tym myślicie
 

dushma

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2010
Posty
121
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
wlkp
Dobry patent z tymi kuponami totka :)
 

Zuza_M

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2011
Posty
25
Punkty reakcji
0
No, kupony totka też mi się podobają :)
Jeszcze niedawno panoszyła się pobożna moda: miśka dla dzieci z domu dziecka. Uwierzcie mi, że domy dziecka już psioczą na te wszystkie dobre, altruistyczne pary młode. Już im bokiem te miśki wyłażą. Dać szczęście dziecku - to nie tylko dać miśka! Albo pomagaj komus naprawdę, albo nie udawaj, ze pomagasz - tak sądzę.
Czyli podpisuję się pod pieniążkami i jeszcze raz - pod lotkiem.
 

Zielony Feniks

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2011
Posty
121
Punkty reakcji
2
Zamiast miśków lepsze są koce i karma dla psów, u mnie tak robili - oddawali to potem do schroniska, a tam w przeciwieństwie do domów dziecka i zabawek te rzeczy zawsze kończą się zbyt szybko.

Uważam, że pieniądze albo karty prezentowe(czy jak to się nazywa:) ) to najlepszy pomysł, do tego jakiś drobiazg od serca.
Na szczęście na ślub poszłam z osobą towarzyszącą więc ja kupiłam prezent dla Niej, a on dla Niego.:)
 

CargO

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
272
Punkty reakcji
1
Ja jestem zwolennikiem praktycznych prezentów dlatego tez wydaje mi się że młodym można kupić jakiegoś porządnego grilla. Każdy z nas grilluje wiec na pewno im się coś takiego przyda. Fajne grille mają na broilking.pl może coś z ich oferty będzie pasowało wam na prezent ślubny.
 
L

lukasz81

Guest
Moim zdaniem, najlepszym prezentem na ślub są pieniądze - nigdy nie ma problemu co z nimi zrobić. Czy ktoś się ze mną nie zgodzi?
 

Jolcia05

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2010
Posty
223
Punkty reakcji
2
My ze znajomymi w najbliższym czasie idziemy na ślub naszej koleżanki i postanowiliśmy jej podarować taki ekspres do kawy Ona jest wielką miłośniczką kawy, więc jesteśmy przekonani, że prezent się jej spodoba.
 
Q

qarolka

Guest
uważam, że dobrym pomysłem jest podarowanie młodej parze talonu na weekend z pakietem spa np. winoterapia, słyszałam , że jest to super przeżycie. W Polsce tylko jeden hotel oferuje takcie cudo Hotel Głęboczek, wydaje się , że jest to bardzo oryginalny i romantyczny prezent dla młodej pary
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
uważam, że dobrym pomysłem jest podarowanie młodej parze talonu na weekend z pakietem spa np. winoterapia, słyszałam , że jest to super przeżycie. W Polsce tylko jeden hotel oferuje takcie cudo Hotel Głęboczek, wydaje się , że jest to bardzo oryginalny i romantyczny prezent dla młodej pary
Dobrze powiedziane 'wydaje się'.. nie chciałabym takiego prezentu, jeszcze młody w alkoholizm wpadnie. ;P
 

baska.a

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
AGD dla koleżanki-hmmm... no nie wiem czy to dobry pomysł. Taki prezet pasuje bardziej jako upominiek od cioci. Ja na twoim miejscu zrobiłabym fotoksiążkę to fajna pamiątka i prezent od serca.
 

Zuza_M

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2011
Posty
25
Punkty reakcji
0
Pieniądze i wszelkie praktyczne sprzęty są zawsze mile widziane, ale ja chciałabym dostać również coś, co mi zostanie, żebym mogła po latach wspominać: to dostaliśmy od cioci tej i tej. Drobiazg: książka z dedykacją, kartka - ale od serca, a nie z wydrukowanymi życzeniami. Itp.
 

markox

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2012
Posty
46
Punkty reakcji
0
A może coś ze ślubnej klasyki, czyli elegancka zastawa stołowa? Oczywiście wcześniej lepiej się dowiedzieć, czy młodzi wolą bardziej tradycyjny czy nowoczesny komplet, a jeśli nie potrafimy tego ustalić, to najbezpieczniej postawić na uniwersalną biel.
 

Tatainka

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2012
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wydaje mi się a przynajmniej ja chciałabym dostać może od świadkowej, może od mamy taki spersonalizowany wieszak
http://kiedy-powiem-tak.blogspot.com/2013/02/wyjatkowe-wieszaki.html Przyjemna pamiątka, a żeby samemu wydać te 60 zł to troszkę szkoda
wieszaki+(7).jpg
 
Do góry