Prezent dla dziewczyny

czlowiekkk

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2018
Posty
2
Punkty reakcji
0
Cześć,

jestem w friendzonie od jakoś pół roku i w końcu zebrałem się w sobie i zdecydowałem, że przed końcem marca wyznam jej swoje uczucia.
Chciałem jednak zakupić dla mojej wybraki również jakiś drobny upominek. Co byście mi doradzili? Biżuterię, słodkości czy może kolację?
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Kup jej samochód z wygodną tylną kanapą, może zauroczona Twoim prezentem da Ci w nim prezent od siebie ;)

A tak na serio - nic nie kupuj. Nie idź nawet na kolację, to nie mają być oświadczyny. Wymyśl jakiś fajny sposób na spędzenie czasu, by się rozluźniła, wpraw ją w dobry humor i potem, w domu, albo na spacerze gdy będziesz ją odprowadzał, DELIKATNIE zahacz o ten temat.
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Prezenty? Co, chcesz jej dać takie "wkupne"? Bez sensu. Powiedz jej na jakimś spacerze czy coś o co Ci chodzi, a nie wyskakuj z upominkami. To frajerskie moim zdaniem.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Prezenty? Co, chcesz jej dać takie "wkupne"? Bez sensu. Powiedz jej na jakimś spacerze czy coś o co Ci chodzi, a nie wyskakuj z upominkami. To frajerskie moim zdaniem.

Drobny upominek to nie frajerstwo. Jeżeli chce kupić jakiś łańcuszek, słodycze etc. nie ma w tym nic głupiego ani frajerskiego. Przecież nie kupuje jej Iphona za 5tys.
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Drobny upominek to nie frajerstwo. Jeżeli chce kupić jakiś łańcuszek, słodycze etc. nie ma w tym nic głupiego ani frajerskiego. Przecież nie kupuje jej Iphona za 5tys.

Uważam, że jest różnica pomiędzy zaproponowaniem bycia ze sobą,a oświadczynami. Oświadczyny są zazwyczaj dostojne, oficjalne, ale oświadczasz się osobie, co do której masz 100% pewności, że je przyjmie i ona oczekuje takiej, a nie innej formy. Natomiast zdobycie dziewczyny w tym początkowym stadium dokonuje się inaczej. Ona nie może czuć się osaczona, ani podstawiona pod ścianą. Upominek, albo uroczysta kolacja spowoduje, że tak się będzie czuła.
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Cześć,

jestem w friendzonie od jakoś pół roku i w końcu zebrałem się w sobie i zdecydowałem, że przed końcem marca wyznam jej swoje uczucia.
Chciałem jednak zakupić dla mojej wybraki również jakiś drobny upominek. Co byście mi doradzili? Biżuterię, słodkości czy może kolację?
Kolacja odpada. Biżuteria również, według mnie coś słodkiego to najlepszy wybór.
Chociaż dla mnie osobiście najważniejsza jest zwykła rozmowa, bez żadnych podchodów i większych kosztów.
Ale ja jestem dziwakiem, więc nie zawsze trzeba się ze mną zgadzać. 😛
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Który? Dałeś linka do strony na której jest 18 łańcuszków.
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Drobny upominek to nie frajerstwo. Jeżeli chce kupić jakiś łańcuszek, słodycze etc. nie ma w tym nic głupiego ani frajerskiego. Przecież nie kupuje jej Iphona za 5tys.

Ale tak jak ktoś napisał wyzej- to stawia dziewczynę w niezręcznej sytuacji. Bo to wygląda jak wkupne nie wazne czy prezent kosztuje 2 zł czy 5 tys. Na takie upominki jeszcze przyjdzie czas, o ile się zgodzi.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
To ją stawia w jeszcze bardziej niezręcznej sytuacji Gressil ;)

To już zależy tylko od tego jak ona to rozegra. Jeżeli będzie chciała przyjąć "wyznanie" to weźmie również prezent. Jeżeli będzie wolała pozostać w sferze przyjaźni to powie mu, że przyjaźń to max co może z tego być i prezentu nie przyjmie. Chyba, że ta dziewczyna jest boi się powiedzieć co myśli.
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
To już zależy tylko od tego jak ona to rozegra. Jeżeli będzie chciała przyjąć "wyznanie" to weźmie również prezent. Jeżeli będzie wolała pozostać w sferze przyjaźni to powie mu, że przyjaźń to max co może z tego być i prezentu nie przyjmie. Chyba, że ta dziewczyna jest boi się powiedzieć co myśli.

Dlatego chyba najlepiej nie wyskakiwać z prezentem póki co w cale i po problemie ;)
 

KZielon

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2020
Posty
4
Punkty reakcji
0
A może zamiast błyskotek zaproponuj jej gry planszowe? Będziecie razem fajnie spędzać czas, jeśli oczywiście Twoje dziewczyna lubi takie klimaty.
 
Do góry