Prezent dla dziewczyny która mi się podoba

stosik11

Zbanowany
Dołączył
5 Lipiec 2010
Posty
53
Punkty reakcji
0
Dziewczyna która mi się podoba obchodzi niedługo urodziny. Palnuję umówić się z nią na spacer i dać mały prezent. Chciałby by było to coś wyjątkowego i nietypowego. Co myślicie o poduszkach z nadrukami np z fotopomysly.pl ?Tylko nie wiem czy to trafiony prezent dla osoby o której uwagę się staram? Radzcie:)
 

Marso

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2009
Posty
46
Punkty reakcji
4
Stosik 11 zamiast byc typowym gosciem od prezentow, zabierz ją gdzies. NIe wiem jakie masz mozliwosci w miescie. Moze wypad na scianke wpsinaczkową? Dobrym pomyslem jest tez np. wycieczka rowerowa za miasto. Rozkladasz koc, wyciagasz mini tort, lub jakies ciasto, wkladasz 1 swieczke i zapalasz. Do tego np toast sokiem jabłkowym :)
Nie bądź takim jak inni są.

P.S. Absolutnie miś odpada!!
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Kwestia tego, co chcesz osiągnąć. Jeżeli chcesz, by wiedziała, że Ci na niej zależy nie jak przyjacielowi, możesz jej kupić tego miśka prezentującego się dosyć jednoznacznie, albo jeśli jest sentymentalna i zna się na symbolice kwiatów, kup czerwone róże. Jeżeli jednak wolisz zachować to, być może jeszcze, dla siebie - to może faktycznie jakiś wypad? Skoro Ci się podoba, to już pewnie wiesz, czym się interesuje i co by jej na śmierć nie zanudziło?
 

Berkel

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2012
Posty
125
Punkty reakcji
8
Jak dla mnie poduszke sobie odpuść. Ja bym myślał bardziej nad czerwonymi różami, naszyjnikiem na szyje, lub jakimś misiem z fajnym nadrukiem.
 
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
1 108
Punkty reakcji
186
Nie mam pojęcia co może spodobać się tej dziewczynie, ani nikt z nas.
Jeśli Ci się podoba to zakładam, że wiesz co może jej się spodobać, czy lubi kwiaty, misie itd. itp.
Możesz pomyśleć nad wypadem gdzieś i o jakimś upominku.
Nawet jeśli nie trafisz z prezentem, to dziewczyna jeśli jest ok to go przyjmie od Ciebie z uśmiechem, ale możesz nie osiągnąć wymiernego efektu.
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Dziewczyna która mi się podoba obchodzi niedługo urodziny. Palnuję umówić się z nią na spacer i dać mały prezent. Chciałby by było to coś wyjątkowego i nietypowego. Co myślicie o poduszkach z nadrukami np z fotopomysly.pl ?Tylko nie wiem czy to trafiony prezent dla osoby o której uwagę się staram? Radzcie:)

Poduszka to raczej kiepski pomysł. Jeżeli chcesz jej sprawić nietypowy prezent, to może postaraj się zdobyć bilety na koncert jakiegoś zespołu, który jej się podoba. Bądź kreatywny.
 

taka-ja-92

"Ms. irrepressible romantic."
Dołączył
7 Sierpień 2012
Posty
557
Punkty reakcji
23
Wiek
31
Miasto
Gdańsk
Mnie osobiście najbardziej "ruszają" kwiaty od mężczyzn. Podkreślają delikatność kobiet i jednocześnie jest to pokazanie szacunku ze strony płci męskiej.
Kup jej piękną, czerwoną różę. Jak najmniej rozwiniętą, by dłużej stała... I staraj się delikatnie do Niej zbliżyć, pokazując Jej, że jest dla Ciebie ważna. To może być dla Niej najpiękniejszy prezent.
 
B

Bakegitsune

Guest
Po pierwsze nie czekaj na żadną okazjie najlepiej działają prezenty niespodziewane w nic nie znaczących datach (ale jak zapomisz o tych ważnych to masz przesrane)


kwiaty(Róże) bd ok nawet jak nie lubi to sie ucieszy
chyba ze ma allergie
 

Arianv5

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2012
Posty
38
Punkty reakcji
0
Nie doradzę ci co masz kupić bo jej nie znam nie wiem co lubi

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Wyślij kwiaty pocztą kwiatową ,zaczekaj ,aż przyjedzie dostawca.Gdy otrzyma kwiaty odczekaj kilka minut i zapukaj do jej drzwi z identycznym bukietem.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Tak ,ale czekoladki mogą ją zmylić,a gdy zobaczy identyczne kwiaty od razu się połapie o co chodzi.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Korzystaj z rady dziewczyny.
A kiedy już się trochę poznacie - zbieraj polne kwiatki i zanoś duży z nich bukiet. Tylko raz dziennie, bo błyskawicznie nie wiedną. Potem donieś na te bukiety flakon.
 

lolek1971

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
1 614
Punkty reakcji
7
Chyba prezenty daje się PO zawarciu bliższej znajomości czy związku dwojga serc i dusz.
Takie wczesne obdarowywanie przywodzi na myśl chęć przekupienia?...
 
Do góry