prezent dla babci i dziadka na święta

tassiek

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2015
Posty
80
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Polska
Pauli91 napisał:
Zegarki dobrej marki można w aparcie kupić.
Ale tam nie zamówisz graweru z życzeniami, a kupując w niektórych sklepach możesz od razu wybrać grawer. Moim zdaniem jak już ma być zegarek to spersonalizowany, żeby było wiadomo czego dziadkom życzymy :)
 

rebeka306

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2017
Posty
91
Punkty reakcji
0
ja bym kupila cos do domu. z dziadkami zawsze jest klopot. moi i tak nie nosza rzeczy do ubrania ktore od nas dostaja tylko odkladaja "na wyjscie do gosci" ;p w tym roku w sumie chcemy wlasnie kupic cos do mieszkania. przegladalam w salonie agaty lampy podlogowe. no taki prezent chyba wykorzystaja a nie schowaja do szafy "dla gosci" ;p
 

azetka

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2017
Posty
13
Punkty reakcji
0
Może jakąś podpowiedzią będą moje prezenty. Dla dziadka mam niedrogi zegarek kieszonkowy z żaglowcem. Dziadek interesuje się marynistyką więc jest odpowiedni dla niego. A dla babci mam zestaw jej ulubionych kosmetyków i tomik poezji Szymborskiej, którą uwielbia.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

plotkara257

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2018
Posty
15
Punkty reakcji
0
Zależy jakim budżetem dysponujesz. Fajnie by było np. kupić im eleganckie zegarki, tylko w takim stylu, aby przypominały im minione, wspólne lata :) Na zegarownia.pl jest bardzo duży wybór modeli. Do tego zbliża się Black Friday, i myślę, że skoro w zeszłym roku były duże promocje to i w tym roku będą. A jak nie to, to może wysłać ich gdzieś żeby odpoczęli? Masaż, sanatorium, SPA, grota solna czy po prostu weekendowy wyjazd w spokojne miejsce.
 

mimikra

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2016
Posty
102
Punkty reakcji
3
Często do standardowego prezentu dorzucam witaminy, bo jak babci nie przypomnę to w ogóle nie będzie ich brała, dorzucę do tego kilka kłębków włóczki bo babcia uwielbia robić na drutach :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

gloria38

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2016
Posty
11
Punkty reakcji
3
Jak nie wiesz co kupić na dzień babci i dziadka to warto zerknąć na propozycje w sklepie internetowym świstak pakuje Mają tam mnóstwo ciekawych propozycji w dobrej cenie z szybką wysyłką . Ja tam zawsze znajduje na różne okazje fajne produkty.
 

zofialipska

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2019
Posty
4
Punkty reakcji
0
Fajnym pomysłem może być wysłanie ich na wspólną wycieczkę. Ja z racji tego, że sama uwielbiam Kraków, swoim dziadkom kupiłam voucher na zwiedzanie Krakowa. Znam w Krakowie fajnego przewodnika z firmy Krakkos, z którym wiem, że zwiedzanie będzie ciekawe i niezapomniane.
 
Ostatnia edycja:

rebeka306

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2017
Posty
91
Punkty reakcji
0
Nasi nigdy nic nie chcą, a jak coś im kupujemy to przeważnie nawet nie są zainteresowani żeby otworzyć paczkę :( W tym roku dalismy im prezent wczesniej, tak zeby wiedzieć, że na pewno chociaz otworzą ;p zreszta tak sie złożylo ze ich odkurzacz mógłby spokojnie trafić do muzeum - dlatego workowy zilan był jak znalazł. Przynajmniej przyjemniej bedzie ogarnąć chatę na Święta
 

Pyza55

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2020
Posty
40
Punkty reakcji
0
A może kupisz im coś co Wam wszystkim sprawi radość i wspólnie spędzicie czas? Ja kupiłam grę opartą na wspomnieniach "Jak to wtedy było?" Powiem Ci że zrobiłam furorę i wszyscy młodsi i starsi wspólnie grali śmiejąc do rozpuku;-) Bo to nie o fizyczny prezent tu chodzi ale o zainteresowanie i wspólnie spędzony czas.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Renatka123

Zbanowany
Dołączył
16 Grudzień 2020
Posty
10
Punkty reakcji
0
Hej! Święta za pasem więc chciałabym odświeżyć wątek :) Przejrzałam dotychczasowe propozycje, ale nie znalazłam nic dla moich Dziadków. Czy macie jeszcze jakieś ciekawe rzeczy do polecenia?
 

Pyza55

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2020
Posty
40
Punkty reakcji
0
Ja będę namawiać na stronę o której pisałam powyżej. Oprócz gier mają tam albumy, książki dla babci i dziadka. Ja kupiłam prezenty dla dziadków z obu stron i jak na razie jestem zachwycona bo szybko wysłali, a wykonanie super. Teraz biorę na tapetę resztę prezentów świątecznych;-)
 

Elka88

Zbanowany
Dołączył
17 Grudzień 2020
Posty
9
Punkty reakcji
0
Hej! Święta za pasem więc chciałabym odświeżyć wątek :) Przejrzałam dotychczasowe propozycje, ale nie znalazłam nic dla moich Dziadków. Czy macie jeszcze jakieś ciekawe rzeczy do polecenia?
Spróbuj https://moidziadkowie.pl. Poleciła mi koleżanka, ona tam kupowała albumy takie na wspominanie przeszłości dziadków. Ja już mam prezenty na święta, ale chyba sobie coś z tego wybiorę na Dzień Babci i Dzień Dziadka.
 

Pyza55

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2020
Posty
40
Punkty reakcji
0
Spróbuj https://moidziadkowie.pl. Poleciła mi koleżanka, ona tam kupowała albumy takie na wspominanie przeszłości dziadków. Ja już mam prezenty na święta, ale chyba sobie coś z tego wybiorę na Dzień Babci i Dzień Dziadka.

Widzę, że zakupy robimy w tym samym miejscu;-) Ja na dzień dziadka i babci kupiłam album "Drzewo rodowe naszej rodziny " i mam nadzieję, że uda nam się spotkać i wspólnie powspominać uzupełniając fakty z naszego współnego życia.
 
Do góry