Prenalen

farm

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2011
Posty
247
Punkty reakcji
1
Prenalen-syrop

Przeziębiona kobieta w ciąży lub matka karmiąca to zawsze większy problem w doborze bezpiecznego preparatu. W aptekach jednak można suplement diety Prenalen. Jest to naturalny preparat oparty na skoncentrowanych sokach z czarnych porzeczek i malin oraz wyciągu z czosnku. Zawiera witaminę C, która jest naturalnym przeciwutleniaczem, zatem dla zachowania trwałości dodano minimalną ilość konserwujących dodatków. 3 miarki dziennie poprawiają kondycję przeziębionej w tym szczególnym okresie.
150g wystarczy na ok. tydzien kuracji. Może być stosowany sam lub jako dodatek do terapii. cena to ok 15zł.
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
Jest do kupienia bez recepty-kupowałam go swojej siostrze więc wiem na pewno. Miała dosyć tabletek, syrop był dla niej wybawieniem.
Co do stosowania zapobiegawczego - jak najbardziej bo jego skład to nautralne składniki, dlatego warto od razu nadmienić, że nie może stać długo!!
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Zapobiegawczo polecam też Prenalen z kwasami omega i magnezem, kwasy omega też mają działania zapobiegające przeziębieniom. Prenalen bardzo dobrze znam, u mnie fajnie się sprawdzał. trzeba tylko pamiętać że ma tylko naturalne składniki dlatego termin przydatności po otwarciu jest bardzo krótki.
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
Dokładnie, wspomniałam o tym samym, ale znałam tylko ten na przeziębienia. Kobiety u mnie w szpitalu narzekają na zażywanie tabletek, podrzucę im pomysł syropu w takim razie.
 

Ola44

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2012
Posty
47
Punkty reakcji
0
Moja bratowa będąc w ciąży piła ten prenalen na przeziębienie, a teraz jak karmi i trochę ją zaczęło pobierać przeziębienie, to kupiła go sobie kolejny raz i jeszcze poleca naszej koleżance co ostatnio zaciążyła.
A co do tego z magnezem i kwasami to warto go pić ot tak na codzień, dla uzupełnienia niedoborów magnezu i kwasów omega:)
 

madziulek1985

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
244
Punkty reakcji
0
Zgadzam się zprzedmówczynią, mi bardzo pomógł na te masakryczne skurcze nów. Miałam takie, że nie byłam w stanie wyprostować nóg, a regularnie pijąc ulżył mi bardzo. Tylko trzeba wstrząsnąć przed użyciem bo Olej z wiesiołka może się wytrącać, ale prenalen chyba ma jeszcze pastylki na gardło, myślę, że jak ten syrop jest skuteczny to i pastylki będą dobre.
 
D

Dorka123

Guest
przetestowałam syrop, pastylki na gardło i spray do nosa, ogólnie polecam, u mnie pomogły :)
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Nareszcie jest coś na rynku co jest naprawde dobre i skuteczne dla kobiet w ciąży no i matek karmiących bo u takich młodych mam nie łatwo też o bezieczne środki lecznicze.
 

madziulek1985

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
244
Punkty reakcji
0
Ja miałam prenalen magnez, multivit + dha wszedł jak już byłam po porodzie, znaczy dowiedziałam się, że jest, to kupiłam jedno opakowanie bo potem przestawiłam się na laktację :) Ja go bardzo lubię, więc nawet nie szukałam innych witamin, teraz w sumie to już dawno nie karmię, ale kończę sobie opakowanie.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Ja Prenalen znałam tylko ze specyfików do walki z przeziębieniem a jednak marka się rozwija i już pełna gama suplementów dla kobiet w ciąży :) Fajnie wiedzieć a nóż się przyda :)
 

lukrecjaa

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
189
Punkty reakcji
0
trzeba pamietac, ze prenalen to nie tylko suplement dla kobiet w ciazy, ale rowniez jest swietny dla kobiet starajacych sie o ciaze, bo zawiera kwas foliowy, ktory wzmacnia organizm:)
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Masz racje, spokojnie też mozna go przyjmować w okresie kiedy karmisz piersią i potrzebujesz własnie jeszcze dodatkowej ochrony witaminowej.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
45
Jest specjalna seria prenalen laktacja, który też zawiera witaminy i minerały najwyższej chyba jakości. Po porodzie jak znalazł bo wzmacnia organizm .
 

madziulek1985

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
244
Punkty reakcji
0
Nie chyba tylko na pewno najwyższej jakości. Prenalen laktacja jest tak skomponowany żeby uzupełniać zapotrzebowanie matki i dziecka. Wiadomo, że dziecko wszystko czego potrzebuje to sobie wyssie, a matka musi uzupełnić braki.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
45
No tak :) Ale w ogóle to fajnie, że są tego rodzaju suplementy , bezpieczne i skuteczne dla dziecka i mamy.
 

madziulek1985

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
244
Punkty reakcji
0
Teraz od jakiegoś czasu jest w sprzedaży w aptekach prolaktan prenalen, który jest specjalnie na wsparcie laktacji i fajnie pomaga, fakt że trzeba się trochę jeszcze wysilić, często przystawić dziecko do piersi, dużo pić itp, ale z nim jest łatwiej.
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
331
Punkty reakcji
3
Ostatnio miałam okazję go przetestować na własnej skórze i to naprawdę działa. Kilka dni i mleka było wyraźnie więcej. Smak też całkiem niezły, bananowy, piłam go z jogurtem, jak shake ;)
 
Do góry