Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Panie K wskaż proszę przynajmniej jednego zawodnika w Premier League który zmienił płeć. Ułatwię Ci: nie ma takiego zawodnika. Poza tym za bardzo skupiasz się na wszystkich aspektach dookoła a za mało na tym czego dotyczy ten temat czyli piłce nożnej. W lidze angielskiej grają również zawodnicy z innch państw w tym z Polski. Oglądam mecze premier league regularnie i nie dopatrzyłem się by ktorys piłkarz promował dewiacje podczas meczu. Chyba, że masz inne znaczenie słowa dewiacja niż ja.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 423
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Panie K wskaż proszę przynajmniej jednego zawodnika w Premier League który zmienił płeć. Ułatwię Ci: nie ma takiego zawodnika. Poza tym za bardzo skupiasz się na wszystkich aspektach dookoła a za mało na tym czego dotyczy ten temat czyli piłce nożnej. W lidze angielskiej grają również zawodnicy z innch państw w tym z Polski. Oglądam mecze premier league regularnie i nie dopatrzyłem się by ktorys piłkarz promował dewiacje podczas meczu. Chyba, że masz inne znaczenie słowa dewiacja niż ja.
Cała ta liga jak Europie Zachodniej
Popiera takie zachowania przez
Celebrowanie dni środowisk
Dewiacyjnych przez flagi fikcyjnych
Orientacji i tęczowe opaski które
Nosi cała drużyna i
Normalna organizacja sportowa
Nie powinna brać udziału
Promowaniu tych środowisk
I pozwalać by te flagi pojawiały
Się na ich Stadionie i takie
Osoby nie powinny mieć wstępu
Na mecze i zakaz gry drużynach
I potwierdza to przez zakaz
Dla osób po zmianie płci i
Sport powinnien być wolny od
Takich osób .
Szczególnie że na mecze chodzą
Rodziny i dzieci nie powinny
Oglądać tych zachowań i ich
Symboli i od takich osób
Trzeba chronić dzieci i tego
Powodu dzieci nie powinny
Oglądać tęczowych flag i
Narażać je na widok tych zachowań.
 
Ostatnia edycja:

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Wróćmy do tematu piłki nożnej. Temat nie dotyczy środowisk LGBT w piłce nożnej tylko ligi angielskiej. Jutro najciekawszym meczem kolejki będzie spotkanie Liverpool - Tottenham. Liverpool wciąż liczy na potknięcie City, natomiast Tottenham nadal ma nadzieję na top 4 i grę w przyszłej edycji UCL, sama walka o top 4 jest według mnie ciekawsza niż walka o mistrzostwo. Póki co prowadzi Arsenal, ale United też ostrzą sobie zęby na to wrócić do gry w Champions League.
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 276
Punkty reakcji
197
Remis the Reds przybliża City do tytułu.
City w nowym sezonie mogą mieć nowego zawodnika.
Byłby nim Paul Pogba obecnie jeszcze zawodnik United.
Z Pogbą jest ciekawa historia.
W 2012 roku trafił z młodzieżówki United do Juventusu Turyn za kwotę 3,5 mln euro.
W 2016 przebył odwrotną drogę tym razem do United ale za ...70 mln euro.
Obecnie kończy mu się kontrakt z United i do City może trafić za darmo.

Na Twitterze krąży powiedzenie o Paulu Pogbie: Tylko Manchester United jest w stanie stracić zawodnika na darmowym transferze, potem odkupić go za 105 mln euro, by znowu oddać go za darmo.

Poniżej link do artykułu

 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Teraz to już chyba tylko cud może sprawić, że City nie wygra ligi. Spodziewałem się zaciętego meczu ale byłem przekonany, że Liverpool wygra to 2:1 albo 3:2 a tu taka niespodzianka.

Twitterze krąży powiedzenie o Paulu Pogbie: Tylko Manchester United jest w stanie stracić zawodnika na darmowym transferze, potem odkupić go za 105 mln euro, by znowu oddać go za darmo
To co Manchester United wprawia ostatnimi czasy to istny kabaret.
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 276
Punkty reakcji
197
City wygrało jednak pojawiła się nowa pogłoska o nowym zawodniku City.
Miałby nim zostać Erling Haaland aktualnie gracz Dortmundu.

Jeśli informacje Schiry się potwierdzą, The Citizens zdecydują się wpłacić klauzulę odstępnego za napastnika wynoszącą 75 milionów euro. A Erling Braut Haaland podpisze kontrakt obowiązujący do 2027 roku i opiewający na aż 30 milionów euro za sezon. Pep Guardiola w końcu będzie miał napastnika z prawdziwego zdarzenia?

W artykule jest mowa że do gry w City był przymierzany "Kogut" Harry Kane ale coś nie wyszło.

Nie wiem na ile słusznie wydaje mi się że do tej ligi znowu zaczynają trafiać bardziej znani piłkarze
a ostatni raz tak było na początku XXI wieku kiedy Manchester United rywalizował z Chelsea
gdzie w tym drugim występowali Ballack , Cech , Carnvalho , Makelele czy Drogba.
Ciekawe kto jeszcze i w kogo będzie się "zbroił".
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
W artykule jest mowa że do gry w City był przymierzany "Kogut" Harry Kane ale coś nie wyszło
Harry Kane chciał przejść do City podczas przerwy między rundami, ale Tottenham nie chciał go puścić.
Ciekawe kto jeszcze i w kogo będzie się "zbroił".
W United szykuje się rewolucja, krążą pogłoski, że planują wymienić nawet połowę składu więc tu będzie bardzo Ciekawie. Nie zagrają w przyszłym sezonie w UCL a to rodzi pytanie czy CR7 zostanie. W tym sezonie był on motorem napędowym klubu. Po przejęcie The Blues przez nowego właściciela można spodziewać się nowych kontraktów które do tej pory były blokowane przez brytyjski rząd i ich sankcje. Więc takze i w tym klubie moze dojść do ciekawych transferów. Wiadomo również, że Tottenham ma zamiar powalczyć w przyszłym sezonie o wyższe miejsce tak jak i Arsenal więc będą chcieli ściągnąć do siebie zawodników ze światowej czołówki.

Z drugiej strony sporo piłkarzy planuje przeprowadzkę do Realu, Barcelony oraz do Włoch.
Zbliżające się okno transferowe będzie bardzo ciekawe.
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 276
Punkty reakcji
197
Nie zagrają w przyszłym sezonie w UCL a to rodzi pytanie czy CR7 zostanie.
Twierdzi że chce zostać.
Wcześniej podpisał kontrakt na dwa lata.
Jeśli w przyszłym sezonie strzeli tylko 10 bramek to uważam że MU nadal się to opłaca.
Nie wiedziałem jednak że ma 37 lat.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Jeżeli zostanie to będzie to pierwsza od 20 lat edycja Ligi Mistrzów w której Cristiano nie zagra.
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 276
Punkty reakcji
197
Trochę historii

Siódmy sezon ligi angielskiej 1894-95
W pierwszej kolejce miały się zmierzyć zespoły Sunderland i Derby.
Sędzia tego spotkania miał spóźnić się na pociąg nie wiem w jaki sposób powiadomił że na mecz może dotrzeć dopiero na godz 17.30 podczas gdy mecz miał się zacząć o 15.30.
Na trybunach było już około 9 tys widzów dlatego chciano uniknąć jego odwlekania.
Zdecydowano że będzie sędziował sędzia rezerwowy.
Spóźniony sędzia przybył kiedy skończyła się pierwsza połowa wynikiem 3:0 dla Sunderland.
Arbiter nie dość że miał nie okazać skruchy za swoje spóźnienie to jeszcze zaczął mecz od nowa.
Mecz zakończył się wynikiem 8:0 dla Sunderland.
Niektórzy go zapisują
(3+) 8:0.

Na podstawie
od 6,05 minuty
 
Ostatnia edycja:

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Wczoraj Tottenham zrobił przysługę Chlesea pokonując Arsenal, jednocześnie sam zbliżył się do top 4 które daje możliwość w Lidze Mistrzów. O ile trzy miejsca są już praktycznie pewne i zajmą je City, Liverpool i Chelsea o tyle walka o czwarte i piąte miejsce wydaje się być bardzo interesująca.
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 276
Punkty reakcji
197
Młoty remisują z the Citizens.
Jeśli the Reds wygrają ze Świętymi znów będą mieć punkt straty do M-C.
Tylko co pić by uwierzyć że M-C nie wygra w ostatniej kolejce?
Jest taki alkohol?
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Młoty remisują z the Citizens.
Jeśli the Reds wygrają ze Świętymi znów będą mieć punkt straty do M-C.
Tylko co pić by uwierzyć że M-C nie wygra w ostatniej kolejce?
Jest taki alkohol?
I właśnie dlatego tak lubię Premier League. Do samego konca niczego nie można być pewnym.

Warte odnotowania jest to, że City miało szansę na wygranie tego meczu. W 86 minucie karnego obronił Fabiański.
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 276
Punkty reakcji
197
Oglądałem karnego obronionego przez Fabiańskiego i wydaje mi się że bramkarz miał sporo farta.
Strzelec uderzył dość silnie a piłkę skierował powyżej wysokości odpowiedniej dla bramkarza.
Zatem albo Fabiański miał farta albo strzelec pecha bądź jedno i drugie.

Ponoć "Obywatele" chcą sprzedać Ilkaya Gundogana w letnim okienku transferowym.
W jego miejsce planują sprowadzić Kalvina Phillipsa z Leeds United.
Spodziewam się że dziś wygrają i zostaną mistrzem.

Mówi się o możliwym przejściu Piotra Zielińskiego do Tottenhamu.
Włosi jeszcze nie zakończyli rozgrywek ale przed ostatnią kolejką wydaje się że ostateczna kolejność będzie
Milan
Inter
Napoli
Juventus

Zakończyli za to Francuzi.
Milik został wicemistrzem natomiast ligę opuszczają m.in. Bordeaux czy niegdyś klub Platiniego St Etienne.
 
Ostatnia edycja:

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Dzisiaj się wszystko rozstrzygnie. Ciekawie poza czołówką będzie jeszcze na dole tabeli. Jeżeli Leeds wygra z Brentford a Burnley przegra z Newcastle to Leeds uda się wyjść ze strefy spadkowej i spadnie Burnley. City ostatni raz stracili punkty z Crystal Palace w 2015 remisując 0:0. Natomiast Liverpool z Wolverhampton przegrał ostatni raz w 2019 roku w pucharze Anglii. Tottenham nie jest nadal pewny gry w lidze mistrzów. Finałowa kolejka ligi będzie niezwykle ciekawa.
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 276
Punkty reakcji
197
City ostatni raz stracili punkty z Crystal Palace w 2015 remisując 0:0.
Grają z Aston Villą.
To United gra z Crystal.

Widzew wraca do ekstraklasy.

Trzecia minuta i the Reds przegrywa.
The Reds wyrównali.
Ciężko w to uwierzyć ale Cash strzela na 1:0 dla Villi!
Jest 45 minuta Redsi remisują a City przegrywa.
Kto przed meczem by w taki scenariusz uwierzył?

The Reds wciąż remisują.
Jeśli ktoś pamięta Couthinho to ten który grał w the Reds
potem w Barcelonie był wypożyczony w 2020 do Bayernu
a teraz strzelił na 2:0 dla Villi.
M-C jednak zmniejsza prowadzenie dzieki Gundoganowi
aby wyrównał Rodri.
Jednak to że tak Liverpool jak i M-C w 80 minucie nie wygrywają jest dla mnie sensacją.
Gundogan po raz drugi i M-C mistrzem
The Reds wygrywają 3:1.
 
Ostatnia edycja:

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Grają z Aston Villą.
To United gra z Crystal.

Naturalnie miałem na myśli Aston Villa. Nie wiem dlaczego w głowie miałem Crystal Palace.

Co prawda ja oglądałem mecz Chelsea, ale śledziłem wszystkie wyniki na żywo i stało się to czego się spodziewałem w przypadku drużyn zagrożonych spadkiem. Leeds utrzymali się w lidze.

Jeżeli natomiast chodzi o City to jak Coutinho strzelił na 0:2 to zacząłem wątpić w to czy City zdobędzie to mistrzostwo. Mega ciekawa końcówka sezonu i zasłużone mistrzostwo. Ciekawa sytuacja miała miejsce w przypadku WHU i MU. WHU miał szansę wykorzystać przegraną MU i zapewnić sobie miejsce w pucharze UEFA jednak jedni i drudzy przegrali.
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 276
Punkty reakcji
197
The Reds sprowadza Darwina Nuneza(22l.) w którym zapewne widzi odpowiednik Haalanda którego ma pozyskać od 1 lipca Manchester City.
Wydaje mi się że w tej rywalizacji to Haaland będzie górą ale co chyba ważniejsze to Kevin de Bruyne będzie "sprawcą" dalszych sukcesów City.
Nunez ma zastąpić odchodzącego Sadio Mane który ma trafić do Bayernu.

 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 276
Punkty reakcji
197

Kibice Evertonu protestują. Klub opuścił Richarlison odchodząc do Tottenhamu.
Wzmocnień nie ma a w meczach towarzyskich zespół wygląda słabo.

Kibice Evertonu od dłuższego czasu są niezadowoleni z pracy zarządu i regularnie protestują przeciwko nim. Tym razem zebrali się pod stadionem jeszcze przed startem sezonu głośno wyrażając sprzeciw przeciwko temu, co dzieje się w klubie.

Wydawanie dużych pieniędzy na piłkarzy, którzy grają znacznie poniżej oczekiwań, wysokie pensje dla zawodników i wizja walki o utrzymanie - to tylko część problemów klubu. Farhad Moshiri i Frank Lampard mają o czym myśleć przed startem sezonu. Transfery i poprawa gry drużyny są niezbędne, by choć trochę zmniejszyć gniew kibiców.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Kto według Was będzie się liczył w walce o mistrzostwo w przyszłym sezonie?
 
Do góry