gapcio69

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2016
Posty
22
Punkty reakcji
0
Miasto
Zamość
Witaj
Pomyślałem, że spróbuje - kto wie co z tego będzie.
Jeśli masz lat 20+ to pisz śmiało ;).
Pozdrawiam.
 

gapcio69

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2016
Posty
22
Punkty reakcji
0
Miasto
Zamość
Powiedzmy, że tak będzie dobrze: 20< x <34 BB).
Może nadmienię, że nie interesują mnie układy o charakterze sponsoringu itp itd. A jeśli odezwie się ktoś młodszy lub starszy to przecież się nie obrażę, popisać zawsze można, wymienić się doświadczeniami i jak to mówią "kto wie".
A ty wiki to chyba chciałaś mi temat rozruszać :wink:
pozdrawiam
 
W

wiki9969

Guest
Nie, po prostu zaciekawiło mnie to 20+. Myślałam, że wiek dla Ciebie nie ma znaczenia. :D

Ale jeżeli dzięki mnie jakaś kobieta zwróciła na Ciebie uwagę, to się cieszę. :)
 

gapcio69

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2016
Posty
22
Punkty reakcji
0
Miasto
Zamość
Zaliczę Ciebie na poczet tych kobiet i już statystycznie wygląda to lepiej.
Na setki odwiedzających w pierwszych dniach jest odzew ze strony płci pięknej - nadmienię, że samego moda :D i to bez bana :tongue: .
A z wiekiem to jak z wyglądem - nie ma znaczenia ale :lol: musi mi się podobać.
pozdrawiam
 

gapcio69

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2016
Posty
22
Punkty reakcji
0
Miasto
Zamość
"Dola moja winna, nikt więcej, bo to już widać palec Boży w tem, bym ja w sieroctwie pozostał... " BB)
pozdrawiam
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
gapcio69 napisał:
"Dola moja winna, nikt więcej, bo to już widać palec Boży w tem, bym ja w sieroctwie pozostał... " BB)
pozdrawiam
zależy Ci na wyznaniu prawosławnym dziewczyny więc gdzie ją najszybciej poznasz?

Idź do cerkwi,proste,tam pewnie sporo panien ,spełniających kryterium

No chyba,że nie masz takiej możliwości w miejscu zamieszkania
 

gapcio69

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2016
Posty
22
Punkty reakcji
0
Miasto
Zamość
Kurcze nie wiem jak tu można edytować :( .
W każdym razie: fajnie, że tyle osób ogląda ten temat, ale odzewu brak. Może napiszę jeszcze, że mam 30 lat, i jeśli odezwie się ktoś z poza woj. Lubelskiego czy Podkarpackiego to też się nie pogniewam ;)
pzdr
 
W

wiki9969

Guest
A jeżeli odezwie się np. katoliczka? :) Czy to musi być koniecznie prawosławna przedstawicielka płci pięknej? ;)

A edytować mogę ja. Jeżeli chcesz coś zmienić, to napisz do mnie PW z informacjami, a ja edytuje ten wpis i dodam brakujące informacje. ;)
Pozdrawiam. :)
 

gapcio69

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2016
Posty
22
Punkty reakcji
0
Miasto
Zamość
No cóż, jeśli chodzi o kobiety to jednak będę trzymał się tematu BB)
A co do edycji, to nie było by źle mieć możliwość nanieść poprawki np przez 1h albo do napisania przez kogoś kolejnego posta...
pozdrawiam
 
Do góry