prawo jazdy w lublinie

raphaello876

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
witam, mam pytanie dotyczace osrodka idrive na ul obroncow pokoju w lublinie, czy jest to osk godny polecenia? moze znacie inne szkoly jazdy w lublinie ktorte "gwarantuja" sukces na egzaminie?
 

Michał Domański

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2011
Posty
57
Punkty reakcji
1
Miasto
Lublin
Rodmos mogę z czystym sumieniem polecić. I ja i wszyscy moi znajomi zdali tam za 1 razem.

No to jeszcze mogę nie polecać Formuły. Instruktorzy i wykładowcy mają wy*ebane, nie polecają ludzie.
 

paola55

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
OSK Randal to bardzo dobry ośrodek,polecam,instruktorzy fajni,wykładowca idzie na rękę co do godzin spotkań na teorie. Ja zdałam u nich za pierwszym razem
 

tosiek23

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Witam ja tam idrive nie znam ale polecić ci mogę ośrodek szkolenia kierowców wiraż, niestety nie z mojego doświadczenia a z informacji od znajomków, którzy prawko już zrobili. Jak nie wiesz co wybrać to zajrzyj na stronę z porównywarką jak http://autoq.pl/ i sam sobie porównaj ceny i zdawalność w szkołach z Lublina.
 

tryczek

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
witam, mam pytanie dotyczace osrodka idrive na ul obroncow pokoju w lublinie, czy jest to osk godny polecenia? moze znacie inne szkoly jazdy w lublinie ktorte "gwarantuja" sukces na egzaminie?
Jestem świeżo po zdanym egzaminie (szczęśliwie za 1 razem :310: ) a kurs robilem w wyzszej szkole jazdy ( http://wyzszaszkolajazdy.com/ ) Dla mnie naprawdę wporzadku i co najwazniejsze bardzo tanio- 900 zl. Polecam!
 

raffphp

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
ja robiłem prawko w mili i zupełnie nie polecam, masakra! Nic nie nauczą i ciągle Cię olewają, na doszkalanie chodziłem do sprintera i tam więcej się przez kilka godzin nauczyłem niż w mili przez 30
 

chlopak2

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Lublin/wrocław
każdy ma jakieś swoje różne oczekiwania, ja zapisałem się do kulki 2 lata temu i byłem zadowolony. Nie wiem jak jest teraz ; D
 

Testosteron

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2010
Posty
42
Punkty reakcji
1
on211 napisał:
każdy ma jakieś swoje różne oczekiwania, ja zapisałem się do kulki 2 lata temu i byłem zadowolony. Nie wiem jak jest teraz ; D
KULKI nie polecam nikomu. Instruktorzy chamscy (nie wszyscy, ale większość). Poza tym jest wielu instruktorów i każdy uczy Cię po swojemu. Prosty przykład- jechałem pierwszy raz na łuku. Instruktor wytłumaczył mi to w ten sposób, że mam patrzeć w lusterka i jechać. Zaczepiłem o pachołek a on wyskoczył na mnie z mordą. Wcześniej coś tam się jeszcze czepiał o jakieś pierdoły, ale po tym łuku po prostu wysiadłem i powiedziałem, że nie mało płacę za ten kurs i nie życzę sobie żeby podnosił na mnie głos. Poszedłem do biura i powiedziałem, że nie chcę z nim jeździć. Oczywiście zwrócili mi jedną jazdę. Instruktor z którym jeździłem dzień później powiedział, że przede mną jeździła z nim dziewczyna z którą byłem na teorii. Tak ją zestresował, że nie mogła ruszyć z miejsca. Miałem jeszcze "problemy" z jednym gościem.

Później zmieniłem OSK na NAVIGATOR i byłem bardzo zadowolony. Jeździłem cały czas z tym samym instruktorem, który jest na prawdę cierpliwy i dobrze tłumaczy
 
Do góry