prawdziwe objawienia, co o tym myślicie ?

Status
Zamknięty.

luk1407

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2012
Posty
223
Punkty reakcji
7
Wiek
34
wiele wydarzeń opisanych w orędziach "Ostrzeżenie" które otrzymuje od Trójcy Świętej oraz Matki Boskiej wizjonerka z Irlandii, Maria Bożego Miłosierdzia sprawdza się, m in. zostały w nich przepowiedzenie:

trzęsienia ziemi w - Hiszpanii, Anglii, Norwegii, Ameryce Płd.

powódź we Francji, wybuch wulkanu na Islandii w 2011

Co o tym myślicie, czy możliwe żeby zwykła osoba, która publikuje przecież te orędzia praktycznie codziennie, mogła przewidzieć w nich takie wydarzenia?

Szczegóły tych wydarzeń wraz z odnośnikami do informacji w mediach na ich temat można znaleźć tutaj
 

Huehuecoyotl

Bywalec
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
2 732
Punkty reakcji
54
Tak oczywiscie. Wszystko zostalo przepowiedziane ale dziwnym rafem trafnosc przepowiedni dopiero jest okrzyknieta PO FAKCIE.

Tyle o tym mysle, ze zadne objawienia nie sa prawdziwe.
 

krzyq

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2010
Posty
38
Punkty reakcji
1
Racja, tyle że trafność przepowiedni przed faktem byłaby trudna do okrzyknięcia.
 

luk1407

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2012
Posty
223
Punkty reakcji
7
Wiek
34
tutaj macie wiadomość z 22 maja 2011 roku w której jesteśmy informowani że latem 2011 roku mają nastąpić powodzie we Francji, fala upałów w Turcji oraz trzęsienie ziemi w Anglii, przypominam że ta wiadomość została opublikowana na blogu wizjonerki w maju 2011

Orędzie nr 92 z serii Ostrzeżenie. Niedziela, 22 maja 2011, godz. 14:30
(…)Słuchajcie Mnie teraz. Tego lata nastąpią powodzie w południowej Francji. Fala upałów będzie mieć miejsce w Turcji. Nastąpią inne ekologiczne wydarzenia, które spowodują chaos, w tym trzęsienie ziemi w Anglii (ale nie natychmiast). Niektóre z nich będą miały wpływ na inne kraje europejskie. Oczekujcie wzrostu poziomu morza w rejonie Morza Śródziemnego, które zszokuje każdego. Trzęsienia ziemi będą odczuwalne również w Norwegii i w Ameryce Południowej. (…)***a to są wiadomość z 17 czerwca 2011 roku (czyli ok. miesiąca później) informująca o powodzi we Francji, tak jak zostało przepowiedziane miesiąc wcześniej

"Co najmniej 15 osób zginęło w południowej Francji na skutek obfitych opadów i spowodowanych nimi powodzi. Na filmie nakręconym telefonem komórkowym widać jak powstały na ulicy potok porywa i zderza ze sobą samochody. We wtorek, w ciągu zaledwie kilku godzin w regionie spadło 40 cm deszczu."

http://wiadomosci.wp...,wiadomosc.html

inne wiadomości:
http://wiadomosci.wp...,wiadomosc.html
http://wiadomosci.wp...dz,galeria.html***dalej, wiadomość z 14 lipca 2011 r. (prawie 2 miesiące po opublikowaniu tego orędzia)

Trzęsienie ziemi u wybrzeży Anglii. Największe od 300 lat

"Brytyjski Urząd Geologiczny podał, że pod dnem Kanału La Manche doszło do trzęsienia ziemi. Wstrząs miał siłę 3,9 stopni Richtera, tzn. najsilniejszy wstrząs w tym rejonie od 1734 roku - donosi stooq.com."

http://www.sfora.pl/...-300-lat-a34088


***wiadomość z 2011-07-21 08:24

Trzesienie ziemi 3.78 na skali, w Hedmark Norwegia
Dzis o 3 nad ranem w Hamar Norwegia bylo trzesienie ziemi 3.78 w skali Rihtera.

http://kontakt24.tvn...egia,87678.html


*** 24.08. 2011 r.
Trzęsienie ziemi w okolicach Peru [24.08.2011 r.] (ponad 3 miesiące później)

Wstrząs o sile 6,8 stopnia w skali Richtera zakołysał w środę wieczorem czasu polskiego budynkami w Limie. Rozmiar zniszczeń nie jest na razie znany.

http://wiadomosci.ga...emi_w_Peru.html

przypominam że zapowiedź tych wydarzeń została opublikowana na blogu w maju 2011 roku czyli do kilku miesięcy przed tymi wydarzeniami

oprócz tego co przedstawiłem został w nich przepowiedziany wybuch wulkanu w Islandii, trzęsienie ziemi w Hiszpanii, upały w Turcji oraz wiele innych wydarzeń,dlatego uważam, że nie możliwe jest żeby przekazywał je ktoś tylko z wybujałą wyobraźnią, za dużo się sprawdziło z tych orędzi
 

luk1407

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2012
Posty
223
Punkty reakcji
7
Wiek
34
Orginalna strona na której publikowane są orędzia to http://www.thewarningsecondcoming.com/

później po przetłumaczeniu jest zamieszczane na wielu innych stronach w różnych językach.

poza tym te orędzia są w trakcie badania przez Kościół, wizjonerka ma opiekuna duchowego


to jest za głośna sprawa żeby można było niezauważenie zmieniać wpisy
 

max242

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2012
Posty
368
Punkty reakcji
16
Ciekawi mnie to trzęsienie w Anglii, czy jest rzeczywiście takie wyjątkowe. Czy to nie jest jakaś reguła, że na wybranym terenie notuje się z czasem nasilenie tego typu zjawisk. Cyt."Rocznie na terenie Wielkiej Brytanii sejsmolodzy notują około 200 trzęsień ziemi, tylko 1/8 z nich może być odczuwalna", czyli 25 rocznie, to dużo Luk. Może z zachowania zwierząt też można wywnioskować nadchodzący kataklizm.

Cyt."Raport brytyjskiego rządu autorstwa Paddy Ashdowna, członka Izby Lordów, ostrzega, że poważne kataklizmy, takie jak japońskie trzęsienie ziemi i tsunami, czy zeszłoroczne bezprecedensowe powodzie w Pakistanie, mogą zdarzać się coraz częściej i nawołuje rządy do przygotowania się na “niepewną przyszłość”".

To może być norma, nie zrozum mnie źle ale ludzie przyzwyczajają się do czarnych scenariuszy i jeżeli wiele kataklizmów wydarzy się jako niezapowiedziane, to zasłonią one obraz przekazów z Irlandii. Nie zmienia to faktu, że trafień wizjonerki jest za dużo aby nazwać to czystym przypadkiem.
Czytamy i porównujemy dalej...
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 956
Punkty reakcji
358
Miasto
lsm
luk, nie zakładaj tematów niczym prawie nie różniących się od innego istniejącego
doceń, że nie dałem warn
temat zamykam
 
Status
Zamknięty.
Do góry