Pranie - co jak prać

samba_mamba

Member
Punkty reakcji
13
Miasto
Oświęcim
Laski, podbijam. Zaciekawiły mnie te nowe Surfy - do czarnego taki i górska świeżość. Miała je któraś? Warto wziąć?

Caraoka

Member
Punkty reakcji
2
Surf mam w kilku opcjach i ostatnio dopadłam tez ten do czarnego. No rewelacyjne są i pieknie pachną niemalże w każdej odsłonie. Tego górska świeżośc jeszcze nie widziałam. To w postaci proszku jest czy kapsułki?

koozka

Member
Punkty reakcji
1

chyba kapsułki i płyn, jak tak teraz na stronię patrzę...

Caraoka

Member
Punkty reakcji
2
Swoj Surf ten górski już mam :) dopadłam w Selgros i przynam, że pachnie niesamowicie. Idealnie na lato bym powiedziała :)

koozka

Member
Punkty reakcji
1
Też kupiłam, używam go do białego i jasnych kolorów, bo do ciemnych kupiłam ten żel czarna orchidea.

Caraoka

Member
Punkty reakcji
2
Ja mam ten Surf do czarnego w tabletkach :) Plus dla nich że się świetnie rozpuszczają i radzą sobie nawet z większą ilością prania. Moja pralka ma wsadu 8kg :)

samba_mamba

Member
Punkty reakcji
13
Miasto
Oświęcim
To prawda z tym rozpuszczaniem. Inne firmy często zostawiały mi takie brzydkie gluty, które musiałam doczyszczać ręcznie.

Caraoka

Member
Punkty reakcji
2
To fakt, że bywa z tym różnie, ale akurat z tymi nie mam problemu, więc nawet nie zawracam sobie tym głowy ;) Takie mam

koozka

Member
Punkty reakcji
1
A czy któraś z Was już próbowała tego nowego zapachu górska świeżość?

koozka

Member
Punkty reakcji
1
Tak, tam wyżej wstawiałam zdjęcie, ale jeszcze u nas w sklepie nigdzie nie dorwałam. Ale w weekend sobie skoczymy do jakiegś większego marketu, więc moze w końcu się uda.

aga234

Member
Punkty reakcji
3
Ja też mam tę górską świeżość (w biedrze można kupić) i używam do białego i do koloru (jasnych kolorów). Innych Surf nie stosowałam. Ten górska świeżość bardzo ładnie pachnie :)

koozka

Member
Punkty reakcji
1
U nas w Biedronce sporo było w promocji, ale tego akurat nie widziałam, chyba, ze poszedł tak szybko, nie wiem.
No ale kilka zapachów kupiłam, a na stronie surfa mają loterię teraz, trzeba zarejestrować paragon i można wygrać kase.

Do góry