polonistka88

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Jestem absolwentką filologii polskiej Uniwersytetu Śląskiego. Mam do sprzedania 16 prac rzetelnie napisanych przeze mnie (zajmuję się tym od 4 lat i fakt, że nie napisałam ich 50 jak niektórzy oznacza, że wolę napisać ich mniej, a robię to porządniej). Każda praca zawiera:
bibliografię (literatura podmiotu i przedmiotu)
wraz z całym konspektem (plan ramowy wypowiedzi)
oraz kartkę z cytatami, którą zabiera się na maturę ( gdyż nie ma obowiązku uczenia się cytatów na pamięć)
oprócz tego do pracy z zakresu malarstwa załączam reprodukcje, cztery prace zawierają także prezentację w power poincie !
GWARANTUJĘ PO KUPIENIU PRACY KONTAKT ZE MNĄ. W RAZIE WSZELKICH WĄTPLIWOŚCI JESTEM ZAWSZE DO DYSPOZYCJI ! (niektórzy po otrzymaniu kasy nie odpisują na pytania i nie udzielają wszelkich info.! Zależy mi by swoją pracę wykonać kompleksowo i jako świeżo upieczona nauczycielka dbam o to by uczeń był w pełni przygotowany do matury !)
PISZĘ RÓWNIEŻ NOWE PRACE !
Cena napisanej już prezentacji : 40 zł
Cena nowej: 50-100 zł w zależności od trudności tematu i wkładu jaki będę musiała wnieść.
Tytuły prac:
  1. „Przedstaw kreacje bohaterów literackich, którzy doświadczyli okrucieństw II wojny światowej i próbują odbudować świat wartości .”
  1. „Przedstaw sposoby portretowania postaci matek cierpiących w literaturze i malarstwie na podstawie analizy przykładów”
  2. „Literackie portrety matek. Omów na przykładach różnych epok.”
  3. „Język polskiej piosenki młodzieżowej. Przedstaw różne formy ekspresji i ich rolę.” (+ piosenki, teksty piosenek i prezentacja w power poincie !)
  1. „Analiza i interpretacja piosenek hip-hopowych. Omów na wybranych przykładach”
  1. „Miłość jako temat literacki. Omów na przykładzie wybranych tekstów literackich.”
  1. „Miłość jako siła fatalna. Omów temat, analizując wybrane teksty literackie”
  1. „Wpływ wojny na psychikę człowieka. Podaj i omów przykładny odwołując się do wybranych utworów powojennych” (+prezentacja w power poincie!)
  2. " Literackie obrazy miłości niespełnionej. Scharakteryzuj sposób kreowania takich bohaterów z różnych epok.”
  1. „Motyw powstań narodowych w literaturze różnych epok. Przeanalizuj wybrane utwory.”
  1. „Przemiana wewnętrzna jako istotny element w kreacji bohatera literackiego. Przedstaw zagadnienie na wybranych przykładach” (+prezentacja w power poincie!)
  1. „Katastroficzna wizja świata w poezji i w malarstwie czasów wojny. Omów na wybranych przykładach”
  2. "Na podstawie wybranych przykładów pokaż funkcjonowanie motywu pieniądza w literaturze."
  3. "Motyw szaleństwa w literaturze i sztuce różnych epok. Omów odwołując się do wybranych przykładów" ( reprodukcje + prezentacja w power poincie !)
  4. "Przedstaw portret ojca w wybranych utworach literackich różnych epok."
  5. " Ślady wątków biograficznych w twórczości pisarza. Omów na przykładzie analizy utworów wybranego autora"


Kontakt : filolozka88@o2.pl
 

Spike1992

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam.
Jestem w posiadaniu pracy maturalnej na temat:
Scharakteryzuj i porównaj trzech dowolnych bohaterów romantycznych.

Praca zgodna jest także z tematami:
* Bohater romantyczny – omów jego biografię i przemiany na podstawie wybranych przykładów z literatury polskiej.
* Przemiany bohatera literackiego. Omów problem na wybranych przykładach z literatury polskiej i obcej.
* Cechy bohatera romantycznego. Scharakteryzuj na wybranych przykładach utworów literackich.
I innych związanych z charakterystyką bohatera romantycznego.

Osobiście ją przygotowywałem, a na egzaminie otrzymałem z niej 90%.

Praca zawiera gotową wypowiedź, plan ramowy, jak i bibliografie.

Koszt to JEDYNIE 50zł.

gg 4546429
e-mail: renegat1992@wp.pl

ODPOWIADAM OD kilku minut do MAXIMUM 24godzin.
 
Do góry