Praca za granicą

jacek 32

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
Jak wam idzie szukanie? U mnie dosc slabo ale mam numer od znajomych z holandii i dzwonie w poniedzialek moze co w koncu bedzie
 

unique4

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2012
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Koszalin
http://www.poloniusz.pl/o1-1k7g99/ ?
czy ktoś tu w ogóle jeszcze czegoś szuka..? Bo u mnie taka sytuacja z kasą że naprawdę chętnie bym wyjechała.. :108: może jeszcze coś mają w ogrodnictwie..
 

gambi

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
Jeśli chodzi o praca za granica to ja używam do poszukiwań kilku serwisów ogłoszeniowych, ale warto się też posiłkować agencjami pracy, pośrednictwa pracy, gdzieś miałem ich listę, agencje takie oferują przeważnie sprawdzone oferty, może nie oferują złotych gór, ale pewną pracę, obecnie roi się od oszukańczych ogłoszeń, szczególnie wszystkich winobrań i tego typu, a jeszcze jak słyszymy że trzeba albo wysłać smsy po 20 zł, albo jakieś pieniądze wpłacić rzekomo na autobus, czy na przelot czy zakwaterowanie czy załatwienie to powinna się zapalić nam czerwona lampka, wystarczy wtedy sprawdzić w wyszukiwarce czy już ktoś nie został oszukany.
 

kamil390

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Tarnów
"Winobranie zbior winogron Praca Wiktor Janik, a szefem całej akcji Winobranie ma być " Domingo Zamora Espinosa " +34634072340.to jeden z wielu jego numerów następne jego oszustwo Hiszpanii SERIFRUIT S.A.T poszukujemy osób na stanowisko:pracownik w ogrodnictwie - zbiory owoców mandarynki i pomarańcze podaje się za Arkadiusz Ziarno
naciąga na kasę pod wymówką wpłaty na dojast ludzie nie wpłacać kasy to oszust wielu już oszukał"

Taka przestroga, dziś to zauważyłem bo miałem ochote pojechać właśnie do Hiszpanii
 

kryczek

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
ja też szukam i szukam ale wszędzie na forach piszą że agencje pracy to oszuści a ja nie mam znajomych którzy załatwiliby mi pracę. jesli ktoś miałby jakieś namiary na uczciwą oferte pracy przy zbiorach to proszę o jakąś wiadomość. mogę jechać już od lipca

ja bylem poki co raz granica rok temu z job network europ , pracowalem jako kelner w malej restauracji w malej miescinie, ale wszystko bylo ok, poczawszy od zarobkow skonczywszy na warunkach pracy. Nie wiem moze mialem fart, ale naprwad emilo wspominam ten okres. W tym roku niestety nie dalem rady jechac , ale za rok jak sie uda na pewno znowu sie wybieram poza Polske w celu zarobkowym ;]
 

Woluś

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
339
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Zduny
A myślał ktoś, żeby jechać stopem do Francji na winobranie :> ??
Ofert ja szukam na francuskiej stronie: http://www.pole-emploi.fr/accueil/

Jest ich naprawdę sporo, tyle że niestety większość nie odpisuje, a jak już odpisują to niestety mówią, że mają już komplet...
Dlatego wolałbym być na miejscu i osobiście się przejść zapytać co i jak... Niestety do tego byłaby potrzebna osoba z komunikatywnym francuskim, bo oni nie tolerują wręcz angielskiego :p
 

dilajla

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Miasto
pom
a mozecie polecic jakies sprawdzone agencje do pracy w anglii holandii z zakwaterowaniem?
 

jacek 32

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
Witam,szukam dobrego plytkarza do wyjazdu do pracy do niemiec,z samochodem,praca pewna.dodam ze jestem z wlkp.
 

Rollo

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Tak na prawdę praktycznie zawsze znajdą się negatywne opinie na temat agancji, które organizują wyjazdy do pracy za granicą. Ale nie ma co się poddawać :)
 

ramonaona

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2012
Posty
120
Punkty reakcji
0
Pracując w okresie wakacyjnym w Anglii (na północy) korzystałam z usług agencji pracy tymczasowej KHS Personel, Prime Time i Adeco. Najbardziej chwale sobie tą pierwszą. Niestety ostatni raz korzystałam z jej usług pare lat temu, więc nie wiem wygląda teraźniejsza sytuacja. Z kolei w Polsce dorabiałam jako opiekunka dla dzieci w firmie http://www.babyandcare.pl/ Dla tych którzy na widok dziecka nie uciekają gdzie pieprz rośnie być może będzie to ciekawa alternatywa:)
 

DarioKarpackie

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam

Jako, że na tym forum już nie raz znalazłam odpowiedzi i uzyskałam pomoc zwracam się i tym razem z pewnym pytaniem. A mianowicie - spotkał się może ktoś z tą ofertą pracy za granicą, konkretnie w Niemczech - http://oferty.praca-...en/#priceblock2? Wysłałam wiadomość i poprosiłam o szczegóły. Teraz czekam na odpowiedź. A może ktoś jeździ na zbiory za granicę, niekoniecznie do Niemiec i ma sprawdzone oferty pracy którymi może się podzielić? Bardzo chętnie wyjechałabym dorobić, mam doświadczenie przy zbiorach kukurydzy i fasoli w Anglii, poza tym nie straszna jest mi - jakby nie było- dość ciężka praca. Szukałam na internecie tego typu ofert, jednak obawiam się jechać całkowicie w ciemno, nie mając żadnych opinii na temat danej oferty.

Z góry dziękuję za odpowiedzi;)
P.S. A może ktoś też szuka pracy za granicą? Razem zawsze raźniej;)


Witam macie jakieś sprawdzone oferty wyjazdu do niemiec na zbiory bardzo prosze o nie...na forum lub na maila darios22@poczta.fm
pozdrawiam

Macie jakieś oferty pracy na zbiory/??????????????????????
 

Marta1530

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Dwie kolezanki szukają pracy za granicą ale w tylko sprawdzonych i pewnych miejscach prosimy o jakieś namiary jak macie dziekujemy nasz e mail marta1530@ovi.com
 
S

Sttark

Guest
Namnożyło się tych agencji od cholery...ja to się długo naszukałam jakiejś ciekawej finansowo głównie oferty, bo w sumie na stawce mi najbardziej zależało dobrej. Koniec końców wartościowe pieniądze byli mi w stanie zaoferować tylko w Perfect Care z Wodzisławia Śląskiego. Do nich odsyłam. Organizacja na plus, zarobki na plus i w terminie – do 20 dnia miesiąca. Pozdr.
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
to, że jest sporo agencji to mnie akurat cieszy, mamy więcej możliwości wyboru. Tylko wiadomo, że jak się szuka pracy za granicą lepiej jest wszystko dokładnie sprawdzić. Poza tym jeśli chodzi o ciekawe oferty i możliwości wyjazdu mnie bardzo ciekawi ta firma http://www.eurohunters.com/, która zajmuje się pośrednictwem pracy m.in. w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Szukanie pracy nie musi się ograniczać tylko do Europy, gdzie też nie jest zbyt różowo jeśli chodzi o ciekawe oferty.
 
W

winylowy

Guest
Moj brat - murarz teraz pojechał z Eurokontaktem do Francji. Z tego co pisze to dobrze mu tam, praca dobrze płatna, myśli nawet o zostaniu na stałe.
 
Do góry