Praca za granicą

ruda01

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Dziękuję uniqe4 , super by było ;)

Ja być może załatwię sprawdzony nr do pracy przy pomidorach w Niemczech , jak zadzwonię i się dogadam to też wrzucę nr
 

karolinalola

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Rowniez szukam pracy z dwoma osobami i moge powiedziec tak ze oferta winobranie do francji do miejscowosci na cohen czy cos podobnego to jedna wielka sciema , kaza wplacic pieniadze przed wyjazdem cos okolo 580 zl wiec odpada inne ogloszenie jest podpisujace sie pod addecco ktore kaze wplacic 600 zl za szkolenie bhp wiec tez odpada .
JAK BYSCIE MIELI JAKAS OFERTE LUB NUMER PISZE SIE ROWNIEZ Z BRATEM I KOLEGA !! BARDZO PROSZE
 

PrincessNrOne

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2008
Posty
342
Punkty reakcji
8
Wiek
32
A myśleliście żeby poszukać czegoś przez agencje pracy które wysyłają ludzi za granicę? Może to byłby dobry trop? Moja mama tak kiedyś znalazła pracę i jej przygoda z taką agencją trwała kilka lat.

Sorry na moją slabą frekwencje w temacie, wahania w poprawnym działaniu komputera
 

jacek 32

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
Szukam i szukam same sciemy.ALE jest szansa i mysle ze sie uda i w koncu wyjade :)
 

unique4

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2012
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Koszalin
ja szukałam wcześniej przez agencje i wiele z nich miało złe opinie, albo dawali stawki wiekowe (czytaj śmieszne) itd. a tu dostałam od mamy numer, który dali jej właśnie w agencji wiec mysle ze jest ok. w kazdym razie mowie, jak ktos z Was bd chetny to ja tez sie zabiore bo sama nie chce jechac..jak nie to wrzuce tu numer, mozecie probowac.
jak ktos jest pewny ze chce jechac niech da mi znac :)

Ruda01 a Ty z kim sie wybierasz, bo pisałas wczesniej ze 2 osoby? :)
 

arturc94

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam. Mam 19 lat i także bardzo jestem zainteresowany wyjazdem na zbiory. Jesli było by jeszcze jedno wolne miejsce to prosiłbym o kontakt. Pozdrawiam:) moje gg 4334921
 

reiraa

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
No aaa tak z innej beczki czy ktoś z was znalazł naprawdę sensowną ofertę, prawdziwą, albo przynajmniej ma pojęcie gdzie można takiej szukać ? Ja z moją kumpelą też szukamy... ale nic z tego nie wychodzi, w razie czego to też jestem chetna na 100 % na wyjazd ale nie mam nadziei juz... gg 9716660

aa co z tym? http://www.krakusik.pl/krakow_ogloszenie/51964/niemcy_zbior_winogron
mniemam że jakaś ściema bo nie idzie sie dodzwonić :)
 

unique4

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2012
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Koszalin
Raz się jedni deklarują a potem tu w ogóle nie zaglądają..i nie wiem co mam robić. Musiałabym dzwonić do Niemiec już, ale nie wiem jaka decyzja. Czy któraś z osób, która się deklarowała wcześniej na te Niemcy jest zdecydowana jechać? :sleep:
 

Prusak

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2012
Posty
48
Punkty reakcji
6
Generalnie radze uwazac,

Pare dni temu byla jakas wielka akcja na temat Hiszpani na konkurencyjnym forum - o2. Ktos dodal wpis, ze wyrwal sie stamtad i odradza. Chodzi o zbior owocow, podana jest nazwa firmy i telefony, maile do 'niby' pracodawcow. Jak zawsze ta sama historia, zaliczka - a po przyjezdzie wszystko okazuje sie jedna wielka fikcja. Moim zdaniem najlepiej zahaczyc sie zawsze u znajomych za granica na jakis krotki okres czasu, ogarnac mieszkanie, posluchac rad naszych znajomkow i wskazowe - i ruszac z praca. Majac taka baze mysle sa duzo wieksze szanse na powodznie.
 

jacek 32

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
Witam.dzis dzwonilem do holandii.jest praca pakowacz miesa ale troche kiepskie pieniadze no i nie zapewniaja nawet 40 godz.tygodniowo wiec niema co sie pchac jutro tez zadzwonie.jest ktos chetny jak cos sie trafi? jak tak to dac mi znac.jutro dzwonie ok 12:30.mieszkam w wlkp
 

reiraa

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
UNIQUE4 --- Ja jestem chętna do Niemiec na 100% z moją kumpelą . Tylko napisz proszę na co i na ile czasu! 9716660 !
Pozdrawiam !

tzn moze kumpela jeszcze sie bedzie namyslac ale jakby co to ja na setke setek bo chce skonczyc studia i nie mam za co!! :p
 

Unlikee

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam. Mam pewien problem, może Wy mi pomorzecie go rozwiązać.
Szukaamy z narzeczonym pracy za granicą od półtora tygodnia. Znaleźliśmy fajna ofertę na tablica.pl. Zbiór tryskawek, malin, porzeczek... Wszystko fajnie, kontaktowaliśmy sie mejlowo, telefonicznie. Wyjazd miałby być teraz w niedziele tzn.05.08.2012r. Osoba, która chce nas zatrudnić prosi o wpłate na konto w wysokośći 420 zł./os.za autokar twierdząc, że musi mieć jakieś zabezpieczenie, bo firma na tym traci, bo 50 osób się zgłasza a 15 przychodzi na umówione miejsce. Narzeczony z nim rozmawiał i poszedł na rękę mówiąc, że możemy ewentualnie zapłacić za jedną osobę czyli 420 zł., a za drugą zapłacimy za zbiórce czyli w autobusie.
Boimy sie przelać tych pieniędzy, bo to nie jest 20 zł. Nic nie możemy znaleźć na internecie. Bardzo Was proszę o pomoc, może ktoś się już spotkał z taką sytuacją, co zrobił, może komuś mówią te dane, ta praca, cokolwiek.

''Staffworker LTD LEYTON ROAD 30HANDSWOHTH B21 9EE BIRMINGHAM - ZBIGNIEW KOSZUMA
Dane do przelewu: Wyjazd 05.08.2012 (niedziela)
WBK:38109016650000000114613469 ALBERT MAJ (bus-a transport)

BARDZO PROSZĘ o informację!
Dagmara
 

jacek 32

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
Ja bym nawet 20zl nie wplacil.przeciez nie ma prawa pobierac zadnych pieniedzy.!!!!!!!!!!!! Nie czytaliscie o tym? LEPIEJ UWAZAJCIE NA GOSCIA
 

kejtnt

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam. Mam pewien problem, może Wy mi pomorzecie go rozwiązać.
Szukaamy z narzeczonym pracy za granicą od półtora tygodnia. Znaleźliśmy fajna ofertę na tablica.pl. Zbiór tryskawek, malin, porzeczek... Wszystko fajnie, kontaktowaliśmy sie mejlowo, telefonicznie. Wyjazd miałby być teraz w niedziele tzn.05.08.2012r. Osoba, która chce nas zatrudnić prosi o wpłate na konto w wysokośći 420 zł./os.za autokar twierdząc, że musi mieć jakieś zabezpieczenie, bo firma na tym traci, bo 50 osób się zgłasza a 15 przychodzi na umówione miejsce. Narzeczony z nim rozmawiał i poszedł na rękę mówiąc, że możemy ewentualnie zapłacić za jedną osobę czyli 420 zł., a za drugą zapłacimy za zbiórce czyli w autobusie.
Boimy sie przelać tych pieniędzy, bo to nie jest 20 zł. Nic nie możemy znaleźć na internecie. Bardzo Was proszę o pomoc, może ktoś się już spotkał z taką sytuacją, co zrobił, może komuś mówią te dane, ta praca, cokolwiek.

''Staffworker LTD LEYTON ROAD 30HANDSWOHTH B21 9EE BIRMINGHAM - ZBIGNIEW KOSZUMA
Dane do przelewu: Wyjazd 05.08.2012 (niedziela)
WBK:38109016650000000114613469 ALBERT MAJ (bus-a transport)

BARDZO PROSZĘ o informację!
Dagmara
NIE WPŁACAJ!!!
http://forum.jaslo4u.pl/viewtopic.php?f=65&t=9103&start=15&fb_source=message

http://www.polonika.fr/forum-poloniki/3/910.html

http://www.dodajoszusta.pl/forum/watek/id/8958/strona/3/

tutaj masz linki na fora które utworzyły osoby oszukane, też prawie nacięłam się na wpłate. Z paroma osobami mam kontakt email to jest jakaś masakra...
 

unique4

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2012
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Koszalin
Reiraa - niestety nie wyszło ;/ dzwonilam wczoraj do tej kobiety z niemiec i mowila ze jeszcze nie potrzebuja do pracy..a nie ma nic ciekawego na necie na sierpien jeszcze?
 

ruda01

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
kurdee przepraszam ze mnie tyle nie bylo ale mialam problem z kompem...;/ ja jechalabym z chlopakiem.. moze podam Ci uniqe4 w prywatnej mój nr tel
 

dunia88

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej, Jestem 100% pewna na wjazd jeżeli ktoś by jechal i było by miejsce wolne, obojetnie na co, prosze o kontakt nie moge znalesc nic sprawdzonego
 
Do góry