Praca za granicą

Woluś

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
339
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Zduny
Z tego co się zorientowałem to w Forbes Logistic jest do zapłacenia 200 euro (50 euro przed wyjazdem, 150 po wyjściu z autobusu) oraz 350 zł za dojazd...
Czyli niestety już mi się to nie widzi :/
 

PrincessNrOne

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2008
Posty
342
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Moje poszukiwania zakończyły się fiaskiem niestety. Szczerze w to wątpię że teraz w sezonie coś jeszcze znajdę. Jedyna (i to w dodatku niepewna) oferta jest na wrzesień, wyjazd do taty, Anglia - choć i tam wielki kryzys z pracą podobno;/

Mimo to jakby ktoś coś miał na oku to odświeżam temat;)
 

pawcio1

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
ŻADNA FIRMA - ŻADEN POŚREDNIK NIE MA PRAWA POBIERAĆ JAKICH KOL WIEK OPŁAT Z GÓRY - JEŚLI POBIERAJĄ OPŁATĘ TO DOPIERO GDY JESTEŚMY JUŻ W DANYM BUSIE CZY AUTOBUSIE
 

Woluś

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
339
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Zduny
Nie wybiera się ktoś może do Francji na winobranie :> ?? Jakby ktoś coś miał niech mówi, w zamian mogę jechać autem, więc dojazd będzie zapewniony ;)
 

unique4

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2012
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Koszalin
Moje poszukiwania zakończyły się fiaskiem niestety. Szczerze w to wątpię że teraz w sezonie coś jeszcze znajdę. Jedyna (i to w dodatku niepewna) oferta jest na wrzesień, wyjazd do taty, Anglia - choć i tam wielki kryzys z pracą podobno;/

Mimo to jakby ktoś coś miał na oku to odświeżam temat;)

hej:) miałam jechać jakos 2 tygodnie temu do pracy do niemiec, niby pomidory ale moga byc inne zbiory, sortowanie. praca pewna, niestety wyszło tak ze musialabym jechac sama a nie chciałam. jeśli jestes zainteresowana to moge zapytac czy jeszcze kogos potrzebuja, moze sama bym sie wtedy wybrala..daj znać :)
 

Woluś

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
339
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Zduny
hej:) miałam jechać jakos 2 tygodnie temu do pracy do niemiec, niby pomidory ale moga byc inne zbiory, sortowanie. praca pewna, niestety wyszło tak ze musialabym jechac sama a nie chciałam. jeśli jestes zainteresowana to moge zapytac czy jeszcze kogos potrzebuja, moze sama bym sie wtedy wybrala..daj znać :)

Masz jakieś miejsca jeszcze ?? Też się chętnie wybiorę ;)
 

ewwwa25

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
tez bym sie przylaczyla
szukam bezskutecznie poki co
czesto w ogloszeniach pisza, ze szukaja par lub grup znajomych
moze bedziemy odpowiadac, ze jestesmy grupa?
 

unique4

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2012
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Koszalin
to dziś mamy mi wysle numer a ze pracuje do 16/17 wiec pewnie bede mogla zadzwonic jutro. i od razu dam znac wtedy. a moze cos by sie znalazlo gdzies innego? np na poloniusz.pl jest duzo ogloszen. tylko w holandii czesto stawki wiekowe wiec lepiej anglia czy niemcy. poprzegladam jeszcze, wczesniej nie chcialam sama jechac ale jakbysmy sie zebraly to bylo by super
 

unique4

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2012
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Koszalin
http://www.poloniusz.pl/o1-1jn5h0/ co Wy na to?

oferta tak dobra, że aż ciezko uwierzyc..jutro bede dzwonic
 

Woluś

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
339
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Zduny
Dzwoń, pytaj ;) Ja powoli straciłem nadzieje na wyjazd w sierpniu. Na winobranie nastawiam się, ale to liczę, że we wrześniu coś będzie. Jak coś możemy jechać moim autem ;)
 

unique4

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2012
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Koszalin
Tylko mam jakieś 3 minuty na rozmowe do francji wiec wszystkiego sie nie dowiem..ale głównie czy jest praca i przez kogo załatwiana, reszte mysle ze mozna na maila. no i mam ten numer na niemcy, kolo 13 bede dzwonic. tylko nie wiem na ile chcecie jechac, bo w tych niemczech jest 100 euro do zaplacenia tej babce z niemiec co zalatwia,jako dla pośrednika.i nie jest to ta oferta co przed wyjazdem płacisz tylko pewnie z wypłaty pierwszej odciągnięte. niby jak duzo godzin to 2 dni i masz odrobione ale jednak to plus dojazd to tak z 3 tysie za miesiac pewnie do zarobienia, moze troche wiecej. ale jak na dluzej ktos chce to sie oplaca. ja osobiscie chcialabym do konca sierpnia pracowac. i bardziej mi sie podoba to winobranie ale zobaczymy co z tego wyjdzie :)
 

ruda01

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
ja już dzwonilam i to lipa bo odebral jakis dziadek i mowi ze ktos sobie z niego jaja zrobil i podal jego nr

a i jak coś dołączam 2 osoby do wyjazdu ;)
 

jacek 32

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
ja teraz dzwonilem ale nikt nie odebral

czyli kolejna sciema zaraz mnie cos trafi .
 

unique4

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2012
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Koszalin
nie wiem jaki ktoś miał w tym cel..ja tez ciagle dzwonie i nic. no niestety z tymi niemcami dla tylu osob pewnie nie bede mogla zalatwic..to jest dla mnie obca osoba, po prostu mam namiary na ofertę. ale liczylam na to winobranie, ale to bardziej we wrzesniu mozna trafic.. Ewwwa25, Woluś jak mozecie dajcie jakis namiar na siebie, gadu czy facebook bo tu raz sie zaglada raz nie to ciezej sie dogadac.

ewentualnie jak juz bedzie tam praca, bo chwilowo zastoj to wrzuce tu numer i bedziecie sie sami kontaktowac, praca pewna bo od kogos z biura z pracy mojej mamy w holandii.
 

Myspecialmelody

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
z poloniusza trzeba bardzo uważać... często oszuści się ogłaszają...obiecują świetne warunki pracy itp,ja się dałam tak oszukać-opłata za miejsce 20 zł..;) po wpłacie CISZA..ogłoszenie dotyczyło szparagów w Niemczech. a tak swoją drogą chętnie bym się wybrała z chłopakiem do pracy za granicę ;P na winogrona,runo leśne itp. pracowaliśmy w tamtym roku w Holandii poprzez firmę INTERKOSMOS
 

unique4

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2012
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Koszalin
nigdy się nie płaci wczesniej.. :) widziałam juz wiele takich ogłoszen ale sie nie nabrałam.
a tak w ogole to co tak tu ucichło? Woluś jeśli chodzi o naszą wcześniejszą rozmowe to praca w niemczech prawdopodobnie bedzie, ale w sierpniu,bo chwilowo mniej pracy mają.pod koniec lipca mam dzwonic, mowilam ze tak dla 3-4 osob. fajnie by było chociaz na miesiac sie zahaczyc, we wrzesniu jakies winobranie mozna trafic.

Ruda 01 mowilas ze jestes chetna na wyjazd wraz z druga osobą. jak zadzwonie pod koniec lipca i sie okaze ze jest praca to wrzuce Ci numer i osobiscie zadzwonisz ok?:) bo to w sumie i tak kazdy za siebie odpowiada, ja mam tylko numer ale sama nigdy tam nie bylam.
 
Do góry