praca w Dubaju, agencja G&S

Status
Zamknięty.

Fiolka4

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2005
Posty
18
Punkty reakcji
0
Witam, mam możliwość wyjazdu za granicę do Dubaju, poprzez agencję pracy G&S (Greg Szamatowicz)
czy ktoś już był na takim kontrakcie na rok w najlepszych hotelach w Dubaju? a może z jakiejś innej agencji, macie jakieś doświadczenie, na ile jest to pewne i jakie warunki pracy, bo wiadomo agencje mogą przedstawiać wszystko super a tak naprawdę to nikt nie wie jak jest.
Proszę o wasze komentarze...
 

jurek8787

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam. Moja koleżanka też miała taką możliwość. Słuchałem rozmowy Pana Greg Szamatowicz (G&S) w której trakcie wyżej wymieniony człowiek palił sziszę. Podał adres strony firmowej, która nie istnieje (http://www.zabeel.ae/). Ponadto chwalił się, że "firma jest tak dobra że lepszej nie ma i nikt ich nie przeskoczy". Najzabawniejszą bajkę jaką usłyszałem było to, że podpisał kontrakt na 2000 osób! Jak to w ogóle brzmi? I z radości kupił sobie piwo i inne alkohole. Próbował namówić koleżankę do współpracy czyli werbowania ludzi z Polski i wtedy dowiedzieliśmy się, że prawdopodobnie dostaje 300 $ za osobę "prowizji", czyli rzekomy kontrakt na 2000 osób to 2 000 * 300 $ = 600 000 $ = ok 1 200 000 zł. Bajki nie z tej ziemi. Piszę to tylko po to żeby innych przestrzec. Ponieważ dla mnie sprawa wygląda na jednoznaczną. Zero danych zero czegokolwiek, dopiero jak wyślesz dokumenty i podpiszesz kontrakt to Ci coś powie. Chcieliśmy kontakt do jakieś osoby która tam pracowała i wróciła. Odpowiedział nie że to jest tajemnica firmy tylko że ewentualnie po podpisaniu kontraktu może coś takiego udostępnić. Jeśli zaryzykujecie życie i zdecydujecie się tam pracować i będziecie mogli proszę o relacje z rzeczywistego stanu rzeczy. Jurek
 
Status
Zamknięty.
Do góry