ciskowiana

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2017
Posty
27
Punkty reakcji
0
znalazłam ogłoszenie dotyczące pracy w drukarni, czy są tu osoby które tam pracują? chodzi mi o introligatornie
 

ciskowiana

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2017
Posty
27
Punkty reakcji
0
na czym polega ta praca? trzeba mieć doświadczenie albo kursy?
 

amorka009

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2017
Posty
43
Punkty reakcji
0
absolutnie nie potrzeba żadnych kursów. firma sama uczy pracy na tym stanowisku, więc możesz być spokojna. cięcie kartonów krótko mówiąc
 

amorka009

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2017
Posty
43
Punkty reakcji
0
kilka miesięcy. zarobisz ok tysiaka, więc nieźle, poza tym masz umowę o pracę, no i pracujesz w trybie zmianowym. Ale nie ma co narzekać generalnie. polecam
 

amorka009

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2017
Posty
43
Punkty reakcji
0
Faktycznie, przepraszam... Szczerze mówiąc, to nie mam pojęcia skąd ta pomyłka. Może z rozpędu. Stawka 2tys wychodzi. Swoją drogą, czyżbyś się już tam zgłosiła, że wypatrzyłaś pomyłkę?
 

ciskowiana

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2017
Posty
27
Punkty reakcji
0
Tak, byłam na rozmowie o pracę teraz czekam na odpowiedź. w ciągu 2 tyg mają dać mi znać. liczę, że do końca tego tygodnia będę już wiedzieć czy mnie zatrudnią czy nie. :) Troche w okrojony sposób dałaś informacje o pracy, na rozmowie, to miałam wszystko opowiedziane szczegółowo. chcieli się chyba upewnić czy na pewno takiej pracy szukam
 

amorka009

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2017
Posty
43
Punkty reakcji
0
A jakie masz odczucia po rozmowie? O co pytali? No trochę w okrojony sposób możliwe, a w szczegółach co powiedzieli, jestem ciekawa czy masz te same warunki zaproponowane co ja.
 

ciskowiana

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2017
Posty
27
Punkty reakcji
0
Odczucia pozytywne, panie wzięły pod uwagę mój zastój jeśli chodzi o doświadczenie zawodowe i zaproponowały pracę na stanowisku introligatora. Czyli to samo co u Ciebie. A co do pytań, to np. co robiłam w życiu, czy odpowiadają mi warunki przez nich proponowane itp. A co do warunków właśnie, to: praca zmianowa, stawka 2000brutto.
 

Mr Papuga

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2017
Posty
237
Punkty reakcji
5
Miasto
Warsaw
No i bardzo fajnie. 2000 brutto to stawka niewolnicza, ale taki mamy kraj i liczę, że z czasem dostaniesz podwyżke!
 

ciskowiana

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2017
Posty
27
Punkty reakcji
0
Dla osoby bez doświadczenia, z dużą przerwą w pracy, to chyba niezła stawka. Poza tym umowa o pracę dużo daje.
 

amorka009

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2017
Posty
43
Punkty reakcji
0
Może zarobki nie są wielkie, ale dużo daje atmosfera pracy i zmiany, które można w miarę możliwości dostosować. Co prawda pracuję w drukarni, ale moje koleżanki też mówią, że jeśli chodzi o stosunek pracy do zarobków, to jest nieźle. Bo umówmy się wycinanie nożem elektrycznym i klejenie nie jest pracą, która trudną i wymagającą dużej siły, jest tylko monotonna. Takie są moje odczucia i staram się też dość obiektywnie patrzeć na wszystko.
 

ciskowiana

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2017
Posty
27
Punkty reakcji
0
Mam wśród znajomych osoby, które jak wiele osób nie raz zmieniały pracę i stawiały przede wszystkim na atmosferę. Na przykład moja przyjaciółka Ola zmieniła pracę w pogoni za większymi pieniędzmi. Atmosfera w nowej pracy byłą kiepska i później prosiła swoją byłą już szefową o ponowne przyjęcie. A ja jak na początek jestem zadowolona. Dopiero co zaczęłam, a już znalazłam sobie towarzystwo.
 

amorka009

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2017
Posty
43
Punkty reakcji
0
Tak jak już kiedyś mówiłam, zazwyczaj jest tak, że wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma... opuszczamy miejsce w którym jesteśmy, idziemy do nowego, a tam płaczemy z tęsknotą za starym. Są, rzeczy, których nawet najlepsze pieniądze nie zrekompensują.
 

Julia87

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2017
Posty
9
Punkty reakcji
0
Zostałam zaproszona na rozmowę o pracę i zaproponowano mi bardzo dobą wypłatę i umowę o prace. Na pierwszy rzut oka firma bardzo przyjazna pracownikom. Myślę, że na pewno poznam tam nowych ludzi i się szybko zaklimatyzuję. Jutro mam pierwszy dzień, jestem bardzo ciekawa.
 

Piotrucha

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2017
Posty
10
Punkty reakcji
2
Wiek
29
Pierwszy dzień był 14 września. Opowiadaj jak było. ;) I co to za praca?
 

Julia87

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2017
Posty
9
Punkty reakcji
0
Piotrucha napisał:
Pierwszy dzień był 14 września. Opowiadaj jak było. ;) I co to za praca?
No praca nie wydaje się trudna ani ciężka. Miałam 3 dni szkolenia więc jeszcze dużo się nie napracowałam. Najgorzej był pierwszy dzień by to załapać i nabrać tempa, ale dziewczyny z pracy mówią że to kwestia wprawy i z dnia na dzień będzie łatwiej. No mam też taką nadzieje, bo jak na razie to trochę się jeszcze motam. I szczerze trochę boje się nocek. Nigdy nie byłam w pracy na nocną zmianę i zastanawiam się jak sobie radzić ze zmęczeniem. Ktoś może ma jakieś swoje sposoby?
 

Piotrucha

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2017
Posty
10
Punkty reakcji
2
Wiek
29
Do nocek musisz się po prostu przyzwyczaić. Odsypiasz w ciągu dnia, wieczorem idziesz do pracy. Będziesz po kilku to złapiesz ten tryb.
Pierwsze dni zawsze są ciężkie, ale potem już jakoś leci. :)
 
Do góry