Julia87

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2017
Posty
9
Punkty reakcji
0
Na razie byłam tylko na rano i popołudniu. Nocki jeszcze przed mną. Zobaczymy czy nie zasnę gdzieś przypadkiem. Mam nadzieje, że ekipa też będzie taka wesoła jak teraz na rannej zmianie to nocka minie szybko. Na prawdę świetni ludzie tam pracują i atmosfera bardzo wesoła.
 

Piotrucha

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2017
Posty
10
Punkty reakcji
2
Wiek
29
Ludzie są podstawą dobrej atmosfery w pracy.
A nocek się nie bój, jakoś to będzie. :)
 

Julia87

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2017
Posty
9
Punkty reakcji
0
Oj tak. Atmosfera w pracy to podstawa. A wesoło jest nawet szef nie raz się dołącza i jakiś dowcip powie. Jak człowiek ma dobry humor to mu praca idzie. Najgorzej jak się jęczy. Ale na pracę nie ma co narzekać, nie jest ani trudna, ani ciężka.
 

Piotrucha

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2017
Posty
10
Punkty reakcji
2
Wiek
29
Czyli wychodzi na to, że wszystko jest w jak najlepszym porządku. ;)
 

Julia87

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2017
Posty
9
Punkty reakcji
0
No nie narzekam, co prawda to początki. Mam umowę o prace, wynagrodzenie stałe więc trzeba się cieszyć. Oczywiście liczę na jakiś awans za jakiś czas.
 

MariuszX

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2017
Posty
3
Punkty reakcji
0
Julka pracujesz jeszcze w tej drukarni? Wiesz czy są jeszcze wolne wakaty? Kurcze, poszukuję pracy i to na "gwałt". Możesz coś pomóc?
 

Julia87

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2017
Posty
9
Punkty reakcji
0
Mariusz potrzebują pracowników obecnie na introligatornie. Mamy zamówienia na dużo stojaków kartonowych bo jest okres przedświąteczny i na promocje są potrzebne. Nawet kierownik ostatnio był na mojej zmianie i pytał, czy nasi znajomi nie szukają pracy. Koniecznie zadzwoń i dostarcz CV.
 

MariuszX

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2017
Posty
3
Punkty reakcji
0
No i super. Julka a czy nadal pracujesz tam na trzy zmiany? Już wysłałem dokumenty aplikacyjne, myślisz że długo trzeba czekać na kontakt i zaproszenie na rozmowę?
 

Julia87

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2017
Posty
9
Punkty reakcji
0
No i super! Do mnie też pamiętam, że bardzo szybko zadzwonili i zaprosili mnie na rozmowę a potem zaraz dali znać o tym, że zostałam przyjęta. Szybko wyrobiłam zaświadczenie od lekarza medycyny pracy i zaczynałam szkolenia. Także powodzenia Mariusz i do zobaczenia.
 
Do góry