PRACA! UWAGA NA OSZUSTÓW Z FB / OLX (ogłoszenia praca)

NIwduduNIwoko

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2023
Posty
69
Punkty reakcji
12
Miasto
Волгоград
UWAGA NA CWANIACZKÓW Z GASTRONOMICZNYCH GRUP DYSKUSYJNYCH NA FACEBOOKU oraz NA INNYCH Z GRUP TYPU : praca
UWAGA tez na ogłoszeniodawców z OLX, którzy mają po kilkadziesiąt bądź kilkaset tysięcy wyświetleń swoich ogłoszeń.


Pod żadnym pozorem a także za żadną namową nie dajcie nabierać się na obiecanki / cacanki, gdy nowy pracodawca najpierw zaproponuje bezpłatne dni próbne... a potem kilka ton bajery.
Całokształt dotyczy w głównej mierze Warszawki i okolic.

ZAPAMIĘTAJCIE SOBIE, JAK OD WIELU, WIELU MIESIĘCY WYGLĄDA TEN CWANY MYK:

  • przychodzi do pracy osoba numer 001, obiecują jej niestworzone góry, obiecują mówiąc: na start 15zł, za dwa tygodnie 25zł/h ale najpierw 2,3 dni próbne bezpłatne.
  • pracujecie dwa dni
  • dziękują Wam bo się nie nadajecie
  • na Wasze miejsce jest już gotowy kolejny jeleń numer 002

Krajowa Administracja Skarbowa ma to w du....pie! Było zgłaszane wiele razy, palcem nie ruszyli a na OLX jest już 147 firm, które w Warszawie od ponad 4 lat działają według właśnie takiego schematu. I co im zrobicie, gdy się za friko narobicie? Nic.
 

AntyPolak

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2023
Posty
210
Punkty reakcji
6
Miasto
Kazachstan
Te sawki są stare, teraz wyłudzacze danych kucharzom w choćby Warszawie dają 8000-10000zł netto, idź na Olx i zobacz, ubaw po pachy. Zero danych firmy, telefonów, dobra bajera i pełne CV danych osobowych głąby ślą a potem zdziwieni, że na wnuczka kredyt ktoś w banku wziął.
Moja znajoma która sama zatrudnia mówiła, że Polacy to tacy idioci, że kserują dowody i prawa jazdy oraz inne szkolenia i takie komplety w załączniku do Cv byle komu wysyłają. Kraj idiotów i tyle.
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 446
Punkty reakcji
83
O bardzo dobre spostrzeżenie, tylko po sobie pod innym nickiem odpowiadasz? Powstydziłeś się tej brody chyba.😆Rozumiem. Też nie lubię. Musi być idealnie przycięta jeśli już. Dla mnie chłop z taką krzaczastą, zamaszystą brodą, to tak jakbym ja sobie włosy na nogach, albo pod pachami wyhodowała😖 ten sam poziom zaniedbania i kpiny z poczucia estetyki...
 

AntyPolak

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2023
Posty
210
Punkty reakcji
6
Miasto
Kazachstan
Uwielbiam czarnulki z włoskami pod pachami i między nóżkami. Im więcej tym lepiej, taka prawdziwa pani starej daty, kobieta a nie jakieś depilowane, łyse dziecko. A co do powyższego, Mirek ma przeprowadzkę dlatego nie ma czasu na forum. Gdy ostatnio rozmawialiśmy, wspomniałem że mi nudno na pauzach w robocie, polecił mi to forum. Wdzięczny jestem zatem, jest z czego się pośmiać a ja lubię śmiać się z przegrywusów, ha, ha.
Nie lep zatem teorii spiskowych, ja to nie mój brat - ale zdanie mam identyczne bo jak widzę w karcie nakaz wyjazdu do PL to aż mnie trzęsie. Na szczęście pop....dolony Polski Rząd zakazał importu ze Wschodu, odpocznę sobie zatem psychicznie od tego cyrku.

A propos Twojej czepliwości, wiedz że tradycyjny, polski tryb tutaj nie przejdzie. Ludzie starsi mają wyj****bane na zdanie innych ludzi i za nic zareagują na ataki, choćby mentalno personalne. To już tradycja między polaczkami, aby gdy nie ma się już jak komentować konkretów to... czepi się wtedy taki choćby brody.
Na rzeszę przygłupów z nad Wisły jest już tylko jeden lek, Putin ma, w koszarach.

Życie to taka duża kolejka przed ciastkarnią. To, że Tobie broda i mój kuzyn nie pasują, nie oznacza że i innym nie posmakują. Ciastka nie ocenia się przez szybę ciastkarni smyrając szybę jęzorem, trzeba wejść, złapać, ugryźć, przeżuć i wtedy ujadać:
- jeszcze
lub
- nigdy więcej

A Ty miałaś w sobie tego brodatego chóć raz, że tak na nie jesteś ??
:)

Posprzątał? Ugotował? Wyprasował? Nieee?
Chronił, bronił, szanował?
Nigdy nie warknął? Nie uderzył, nie zdradził....
Też nie?

Kim Ty zatem jesteś oceniając po brodzie nieznany towar, hm?
Pełna ?

Znajdź sobie proszę jakiś nieBrodaty jęzor i pośmigaj na nim z godzinkę a życie stanie się inne o ile na mokro będziesz umiała zakończyc robotę. Od palców jak widać można nabawić się choroby, objawia się ona nadmierną czepliwością potem - o wszystko.
Wróć do nas gdy skończysz proszę, może wtedy zaczniesz czepiać się choćby przesłania, jakie tworzymy tutaj ja i mój kuzynio.
Te drugą też choćby wypnij, niech ktoś przeszlifuje. Zyskasz jasne myślenie u zaoszczędzisz na nerwosolu. Już pora, serio, bo gdy poczytałem Twoje czepliwe wpisy to mam wrażenie że Ty z paluchem tyle czasu ile ja w trasach na TIRach.
Się malutka dobrze wytrzep a potem sama siebie poczytaj...

Pojęła?
 
Ostatnia edycja:

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 446
Punkty reakcji
83
Daruj ale nie skorzystam z Twoich rad. Cóż... znasz się na kobietach, jak świnia na pieprzu🐷;) Ale dobrze, ze próbujesz tu przynajmniej jakieś życie wprowadzić😎:)
 

AntyPolak

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2023
Posty
210
Punkty reakcji
6
Miasto
Kazachstan
Nie musisz kochanie tak oficjalnie, przecie Ciebie z daleka doskonale widać. Samotna czterdziecha z lekko odchowanymi dzieciami która wraca do żywych po katapulcie z nieudanego małżeństwa z jakimś niebrodatym fleją, nierobem i bezuczuciowym arogancikiem. Przecież, tej czepliwości i nadmiernych ataków za nic przy kimś musiałaś się nauczyć, prawda?
Ja kocham panie z pazurami ale uczepionymi wysokim ilorazem inteligencji. Zanim jednak przystąpisz do dużych zmian - zwłaszcza kulturalno / uczuciowych - proszę, opróżnij gdzieś foczkę bo za mocno ciśnie. Dopiero wtedy wróc do komentowania forum - zaświecisz innymi wynikami - między innymi takimi, że przestaniesz capać starszych panów, których nie jesteś na mocy choćby drasnąć.
Zrozumiesz, że się ośmieszasz komentując autorów wpisów a nie ich przesłanie - które jak widać nie dociera...
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 446
Punkty reakcji
83
No co tak raptem zatkało?:) Wreszcie się coś ruszyło- forum czyta ponad 500 osób. Ludzie potrzebują adrenaliny, więc idziesz, dziadek:)
Swoją drogą, po co tacy ludzie czytają jakieś cudze wypociny, sami nie pisząc??
ps. Bardzo Cię ta broda ubodła, jak na kogoś mającego w ebane🤣

Ok. już nie myśl, bo się jeszcze spocisz.;) Ja myślę trochę szybciej i już mnie zdążyłeś zanudzić.🙄
Miłego dnia:)
 
Ostatnia edycja:

AntyPolak

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2023
Posty
210
Punkty reakcji
6
Miasto
Kazachstan
Już? Poleciało?
Cała przyjemność po mojej stronie...

Broda? Widzisz? Ty sama siebie trybisz czasami? Mnie broda zabolała? Przecież to Ty pierwsza z żalem na ten temat wyjechałaś.

A tak na marginesie, Ty czaisz choćby trochę, kto to ten z brodą w awatarze kuzyna? :)

Odstaw już kredki kochanie, daj ścianom spokój i weź się chociaż za "poczytaj mi mamo", dobrze Ci to zrobi, nauczysz się czytać ze zrozumieniem, może gdy dorośniesz kiedyś do choćby wibratora, który jak widać - bardzo przydałby się Tobie już dzisiaj - wtedy nie zrobisz sobie kuku bo... będziesz umiała zrozumieć przeczytaną instrukcję obsługi.

I nikomu tu ust nie przytkało, nie pamiętam abym pozwolił "usiąść" a nawet i gdyby naszła mnie ochota na pozwolenie, gustuję tylko w przedziale mocno 45+ i mocno krzaczastym,

zatem musisz poszukać sobie innego obiektu do tortur :D

Po moich wylądowałabyś na orbicie z zawałem, a mi przecie nie zależy na utylizacji resztek ludzi. Oszczędź sobie zatem proszę bezsensownych wpisów , je zrozumie tylko tłumacz-psycholog, one ani ładu ani składu nie mają, takie dziewicze pstryczki przed pierwszą miesiączką.
 
Ostatnia edycja:

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 446
Punkty reakcji
83
Już? Poleciało?
Cała przyjemność po mojej stronie...

Ale co? Nie rozumiem.
Broda? Widzisz? Ty sama siebie trybisz czasami? Mnie broda zabolała? Przecież to Ty pierwsza z żalem na ten temat wyjechałaś.
Daj spokój!:) Przecież do tej pory tę brodę przeżywasz, jak szczerbaty suchary, aż pożałowałam, że o niej wspomniałam. A miał być to drobny żarcik- z innym wątkiem mi się skojarzyło- o męskim uczesaniu. Nie wiedziałam żeś taki wrażliwy i pozbawiony dystansu, i będziesz to roztrząsał i przeżywał pół dnia.;)
A tak na marginesie, Ty czaisz choćby trochę, kto to ten z brodą w awatarze kuzyna? :)
Z okropnego tureckiego tasiemca, który jak widzę przerzucam kanał.
Odstaw już kredki kochanie, daj ścianom spokój i weź się chociaż za "poczytaj mi mamo", dobrze Ci to zrobi, nauczysz się czytać ze zrozumieniem, może gdy dorośniesz kiedyś do choćby wibratora, który jak widać - bardzo przydałby się Tobie już dzisiaj - wtedy nie zrobisz sobie kuku bo... będziesz umiała zrozumieć przeczytaną instrukcję obsługi.

I nikomu tu ust nie przytkało, nie pamiętam abym pozwolił "usiąść" a nawet i gdyby naszła mnie ochota na pozwolenie, gustuję tylko w przedziale mocno 45+ i mocno krzaczastym,
I bardzo dobrze, tak chyba powinno być. Zawsze lepiej, niż jak dziadek z wnuczką:) Dojrzałe panie na pewno mają wiele do zaoferowania, ale coś Ci chyba z nimi nie idzie, sądząc po obsesjach seksualnych, jak u niezaspokojonego 16latka. (Jak to mówią ,,głodnemu chleb na myśli''), które co gorsza próbujesz przelać do rozmowy ze mną. Ja nie jestem zainteresowana! Ja tu szukam rozrywki mentalnej, nie fantazji niespełnionych starszych panów.;)
 

AntyPolak

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2023
Posty
210
Punkty reakcji
6
Miasto
Kazachstan
Gdyby, starszy Pan posiadał jakieś niespełnione fantazje, to po pierwsze, nie wiedziałby co Ci dolega a po drugie, nie proponowałby konkretnych rozwiązań. Prawda?
Oczywiście, ja siebie nie widziałbym w roli uzdrawiacza, zakomunikowałem to wyraźnie, myślę że nie trzeba wałkować raz jeszcze z wersji dla starszych panów do wersji dla mentalnie znudzonych młodszych pań - za chwilę alca mi wymyślisz, puste jajka, renatę, kaloryfer i słoninę a nawet brak zębów. Szkoda zdrowia...

Ps. Czego Ty tam wyżej nie zrozumiałaś??????
Przecież mówiłem : zacznij od poczytaj mi mamo...
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 446
Punkty reakcji
83
Rzecz w tym, ze mi akurat nic specjalnie nie dolega. Co do Ciebie mam spore wątpliwości.;)
 

dawid128

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2022
Posty
309
Punkty reakcji
8
Te sawki są stare, teraz wyłudzacze danych kucharzom w choćby Warszawie dają 8000-10000zł netto, idź na Olx i zobacz, ubaw po pachy. Zero danych firmy, telefonów, dobra bajera i pełne CV danych osobowych głąby ślą a potem zdziwieni, że na wnuczka kredyt ktoś w banku wziął.
Moja znajoma która sama zatrudnia mówiła, że Polacy to tacy idioci, że kserują dowody i prawa jazdy oraz inne szkolenia i takie komplety w załączniku do Cv byle komu wysyłają. Kraj idiotów i tyle.
Akurat na dane z CV to kredytu się nie weźmie , ale moze służyć np. do podszywania się i robienia potem innych oszustw w internecie.

A co do skanu dowodu itp to prawda
 
Do góry