Praca przez internet

jakmalina

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam,
wiem, to pytanie nurtuje was juz dlugo i meczy z tego co widzialam , ale tak naprawdę odpowiedzi na nie nie uzyskalam czytajac wypowiedzi forumowiczów . eh , a szkoda.
Wiec tak , chcialabym pracowac przez internet chodzi mi o zrobienie a nie robienie za darmo .
nie chce kokosow za to ale jakies 200 - 300 zł miesiecznie byłoby okej ;)
taaak, taaak , chodzi mi o jakies odwiedzanie stron , ankiety etc.
Jestem zainteresowana tym tylko nie łatwo znalesc cos wiarygodnego , nie wiem czy w ogole sie to oplaca nic nie wiem ale potrzebuje kilka groszy no :p
mam nadzieje ze tym razem wypowie sie ktos kto naprawde cosik o tym wie i chce pomóc.
 

Keyvee

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2010
Posty
131
Punkty reakcji
4
Większośc zarobków przez internet na zasadzie która opisujesz polega na tym, że im więcej osób w to wciągniesz tym więcej zarobisz. żeby osiągnać taki zarobek jak chcesz, to musiałaś być wciągać kilka osób miesięcznie i siedzieć w tym min. rok. Jak chcesz to próbuj surfbary i buxy.
 

imaginary246

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2010
Posty
334
Punkty reakcji
6
Wiek
31
Miasto
Piotrków Tryb.
W internecie da się zarobić te 100-300zł. Oczywiście trzeba włożyć trochę zaangażowania. Żeby zarobić w sieci trzeba mieć własną stronę/bloga i wygenerować odpowiedni ruch. Zarabiać można poprzez promowanie programów partnerskich, umieszczanie reklam itp.

Tutaj masz kilka sposobów zarabiania jednego z blogerów: LINK

Osobiście próbowałem readbud.com... Dość dobre stawki i w ciągu miesiąca można wyciągnąć 20-30$ (bez poleconych) Niestety zrezygnowałem po pewnym czasie, ponieważ chciałem w pełni poświęcić się innemu biznesowi. Ale jeżeli ktoś chce zarobić sobie "parę groszy" to polecam. :)
 

Jajusia

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2010
Posty
33
Punkty reakcji
0
Można klikać w reklamy, układać puzzle - no może i fajnie, ale ja i tak mam lepszy sposób na zarabianie, a raczej dorabianie w trakcie zwykłej pracy etatowej. Ściągnęłam sobie 2 surfbary i mam je włączone, gdy jestem w pracy. Pracuję sobie jak pszczółka a w małym okienku na monitorze przewijają się jakieś reklamy, których oczywiście nie oglądam i za to zbieram punkty, które potem są wymieniane na gotówkę ….. ha ha normalnie BAJKA :):heart: Żeby układać puzzle trzeba poświęcić trochę czasu, żeby klikać w reklamy- jeszcze więcej czasu a na te surfbary NIE….One sobie po prostu są a ja robię to co chce heheheheheheheh
Polecam, a niżej podaję linki do stron z tymi cudeńkami :D

http://www.20dollars2surf.com/?ref=167616

http://www.surfbar.pl/ref=38249

szkoda, że w pracy nie mogę zarabiać nic nie robiąc hehehehe

mocno sciskam i pozdrawiam wszystkich surfbarowiczow :):heart:
 

Neew12

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
Witaj

Masz juz dosc klikania? Chcesz cos zmienic? Chcesz wiecej zarabiac?

Zobacz bo ta oferta może być dla Ciebie

20dollars2surf to niezly sposob na szybsze zarabianie duzej kasy.

To baner, ktory wyswietla sie na Twoim monitorze i zarabia dla Ciebie.

Można tu niezle zarobic. Nawet do 3 pln dziennie, 500 pln na miesiac.

Duzo kasy? Pewnie ze tak. Postaraj się aby ta kasa była Twoja!

Zarejestruj się w 20dollars2surf i zacznij zarabiać.

Rejestracja jest bardzo prosta, zobacz:
1. kliknij w poniższy baner

2. Teraz pokazalo Ci sie okienko z napisem EMAIL. W puste miejsce wpisz swoj email i kliknij przycisk Join us.
3. Program automatycznie przeniesie Cie na strone. Tam pobierz programik.
To proste: klik na Install 20Dollars2Surf i programik sie sciaga.
4. Gdy juz masz sciagniety program, otworz go, zmien język i kliknij Dalej.
Pojawi sie formularz, w ktorym musisz uzupelnic Nick, narodowosc itp.
Jak juz to zrobisz, klikasz Dalej.
5. Na dole strony powinien byc juz wlaczony programik, ktory za Ciebie zarabia, jesli nie, to na pulpicie napewno masz do niego skrot. Po prostu na niego najedz i wlacz.
Teraz juz zarabiasz. Miej wlaczony komputer i patrz jak co 30 sek- dostajesz 1pkt.
Pamietaj!!!
Punkty sa przeliczane na pieniadze na poczatku kazdego miesiaca. Istota zarabiania jest zdobycie jak najwiekszej ilosci poleconych. Dlatego tez zaraz po rejestracji wyslij swoj link polecajacy do znajomych i obserwuj, jak szybko beda rosnac Twoje zarobki!!
Pamietaj!!!
Polecony Twojego poleconego jest Twoim poleconym!
W programie jest az 10 poziomow poleconych!



TERAZ STRONA W POLSKIEJ WERSJI JĘZYKOWEJ!!
 

lipa1-4

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2010
Posty
13
Punkty reakcji
0
Przeczytaj może znajdziesz coś interesującego http://rajni4ewent.blogspot.com/
 

markowe

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2010
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wydaje mi się że aby traktować biznes internetowy realnie i poważnie trzeba skupić się na tym jakie korzyści daje Internet z naszej pracy. Ile pracujemy na dane profity. I tutaj wydaje mi się że biznesy polegające na klikaniu są zdecydowanie czasochłonne i nie generują współmiernych do naszej pracy korzyści. Dlatego trzeba szukać innych rozwiązań, dodatkowych a może zamienników. Jeśli ktoś dobrze się czuje w tego rodzaju biznesie nie moją intencją jest nakłanianie go do jakiejś zmiany ale może warto poznać inne drogi do internetowego sukcesu biznesowego.
 
Do góry