Praca nad soba

Placel22

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam :)
Chcialbym troche nad soba popracowac. rzezba i sila mnie interesuje najbardziej . Chcialbym swoje cwiczenia wykonywac w domu, posiadam sprzet tzn http://allegro.pl/mega-lawka-hertz-conan-sztanga-hantle-101-kg-i2068613361.html . Chcialbym aby ktos mi napisal piekny plan treningu aby efekty byly zachwycajace :) Waze 80kg, 180cm wzrostu, mam 17 lat. Pozdrawiam i licze na pomoc kogos kto sie zna na rzeczy :)
 

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
Jako iz orientuje się troszeczke w temacie to jako pierwszą rzecz to pozbyłbym sie tej ławki i szedl na publiczna pakernie.
Po drugie to dieta redukcujna min 2g białka na kg masy i dużo aerobów.
Po trzecie czy juz cos kiedyś ćwiczyłes czy to twój pierwszy styk z żelastwem?
 

Placel22

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Moja domowa silownia jest dobra, nie mam az takiej mozliwosci aby chodzic do profesionalnej silowni poniewaz daleko mieszkam od miasta, a nie zawsze mi pasuje autobusy.
Cwiczylem, Efekty widac, lecz nie sa az tak zadawalajace aby na tym pozostalo.
 

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
Kurde nie boisz się o swoje zdrowie? Zobacz dopuszczalne obciążenie tej ławki...
Pamiętaj dieta, trening to FBW
 

mesajah

Bywalec
Dołączył
26 Wrzesień 2009
Posty
360
Punkty reakcji
66
Wiek
34
Miasto
lubelskie
Na twoim miejscu to bym pochodził na prawdziwą siłownię przynajmniej z miesiąc tak 3 x w tygoniu, by ci instruktor pokazał co i jak i myśle wtedy lepsze efekty, a ta ławka niby wszystko ma, ale taka jakaś jakby była do wszystkiego i niczego
 
B

bone1906

Guest
Ławka nie jest tragiczna, ale rzeczywiście dopuszczalne obciążenie 100 kg to wygląda jak kpina. Na razie możesz na niej ćwiczyć, mam nadzieję, że się nie rozwali. Co do treningów, to zajrzyj na tego bloga , tam masz kilkanaście przykładowych planów, można z nich skorzystać (niestety nie podałeś swojego celu, dlatego ciężko coś konkretnie polecić)
 
Do góry