Praca dla spawacza

seba1989

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Szukam pracy dla początkującego spawacza... no właściwie operatora spawarki :) po szkoleniu. Mam 2 metody MAG i TIG i zastanawiam się gdzie lepiej szukać pracy dla spawacza, pomocnika spawacza: w okolicach Wrocławia czy może w okolicach Katowic, Gliwic. Nie mam za dużo pieniędzy a jak już chcę się przeprowadzić (do obydwu z tych miast mam bardzo daleko) to powinienem zdecydować, wynająć pokój w tym mieście i szukać pracy do skutku. Szukałem ofert pracy z tych regionów. Na Śląsku jest ich więcej... ale konurbacja górnośląska jest rozległa. W które miasto celować? Z drugiej strony Wrocław, który dobrze się rozwija i też oferuje wiele ofert pracy. Konkurencja w obydwu lokalizacjach raczej duża. Na Śląsku masa bezrobotnych byłych pracowników przemysłu ciężkiego a we Wrocławiu masa studentów łapiąca się każdej pracy. Proszę o jakieś rady, które mogłyby mi pomóc podjąć decyzję. Może macie jakieś informacje o tym gdzie można zdobyć jakieś doświadczenie jako spawacz, bo samo szkolenie to trochę mało... W mojej okolicy to raczej kiepsko... spawaczy bez wielkich kwalifikacji zwalniają z zakładów.
 
V

Vislea

Guest
Mam propozycje , przejdz sie do firm kolejowych , napewno znajdzie się jakieś zajęcie dla Ciebie
 
Do góry