PRACA DLA NASTOLATKA?

M

Monika Tiande

Guest
Ja jestem w nowej firmie TianDe i jestem bardzo zadowolona bo z miesiaca na miesiac jest coraz lepiej.


Dlaczego warto zostać dystrybutorem TianDe?
- jesteś całkowicie niezależny , ty decydujesz z kim pracujesz w korzystnym dla Ciebie wymiarze czasu
- firma nieustannie się rozwija ,z myślą o nas tworzy nowe programy motywacyjne, dzięki temu nasza praca jest dodatkowo wynagradzana
- brak limitu zamówień i obowiązku comiesięcznego ich składania
- prowizja z obrotu struktury od 5% do 37%
- możliwość otrzymania dodatkowych premii do 15%
- zarabiasz 54% na marży, co daje spory zysk na produkcie
- produkty TianDe ze względu na jakość pozwolą Ci osiągnąć sukces
- budujesz swoją grupę dystrybutorów, nie tylko w kraju ale i poza jego granicami
- dysponujesz licznymi materiałami marketingowymi, niezbędnymi do pracy
- wypisując się do firmy TianDe nie ponosisz żadnych kosztów
- firma weszła na rynek w tym roku dlatego warto spróbować swoich sił w czymś nowym!

Współpracując z TianDe masz wiele możliwości:
- dzięki rejestracji w firmie TianDe oszczędzasz kupując taniej kosmetyki dla siebie i rodziny z 35% zniżką(po cenie dla konsultanta).
- rozprowadzając kosmetyki wśród znajomych i klientów zarabiasz na ich
sprzedaży - zysk bezpośredni 54% + bonusy z Planu Marketingowego TianDe.
- budujesz swój własny biznes zapraszając innych do współpracy, dzięki
czemu masz możliwość osiągać zarobki rzędu kilku, kilkudziesięciu tysięcy złotych.
- otworzyć punkt dystrybucyjny: centrum dystrybucji lub salon (TianDe zaopatrzy Cię w produkty)

Więcej na:
www.kosmetyki-tiande.biz.pl
 

Lis Zwiadowca

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2012
Posty
46
Punkty reakcji
0
Nie tylko internet, kosmetyki i ulotki. Jeśli macie jakieś talenty, korzystajcie z nich śmiało. Mój znajomy jest rysownikiem i np. ostatnio opowiadał jak wykonał kilka prac dla jakiegoś fana z forum o tematyce furry, z kilka dyszek mu za to do kieszeni wpadło, zawsze coś. Na deviantart jest opcja sprzedaży swoich dzieł. Inny znajomy, kiedy jeszcze w liceum się uczył, w placówce rehabilitacyjnej dla dzieci, wymalował ściany w zwierzątka.
 

midsummer

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2012
Posty
76
Punkty reakcji
0
Sporo moich koleżanek zajmuje się w wolnych chwilach niańczeniem dzieci. Zaczynały zwykle od wypytywania sąsiadów, czy nie potrzebują przypadkiem opiekunki dla swojego malucha, większości jednak na początku trudno było znaleźć pracę i wyrobić sobie dobrą opinię wśród innych rodzin. Wkrótce zaczęły korzystać z tzw. serwisów dla niań, które okazały się dla nich całkiem fajną opcją. Dwie z nich załapały się tam bez większych problemów, kiedy uznano ich kwalifikacje i doświadczenie za wystarczające. Innych niestety nie przyjęli, mają dosyć wysokie wymagania. Ja zupełnie się do tego nie nadaję, nie umiem sobie radzić z dzieciakami, ale jeżeli ktoś ma do tego dryg i lubi pracować jako opiekunka, to czemu nie. Można zarobić trochę grosza, a własna kasa to jednak duża wygoda.
 

KloszeK

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2013
Posty
16
Punkty reakcji
0
Jak się dobrze trafi, to można i nieźle zarobić na sprzątaniu albo wyprowadzaniu psów - zazwyczaj ludzie, którzy płacą za takie usługi są kasiaści, dlatego płacą dobrze.
 

Mysza8

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Prowadzę Portal Społecznościowy o tematyce turystycznej. Z chęcią zapłacę młodym ludziom - najlepiej dziewczynom, które chciałyby prowadzić swoje profile (konta) za pieniądze. Nie byłyby to duże pieniądze na początku, ale w miarę rozwoju portalu byłaby zapewne większa kasa. Zakres prowadzenia takiego profilu to: pisanie bloga, komentowanie aktualności, ocenianie zdjęć i artykułów, prowadzenie galerii testowanie nowych modułów - ewentualnie kierowanie sugestii dotyczących zmian w portalu.

Wszystkich chętnych zapraszam do kontaktu: mysza@bk.ru
 

leniwapraca

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam , bez wątpienia polecam Marketing sieciowy, nie tylko dla nastolatków ale i starszych, dlaczego ? Przede wszystkim (podam na swoim przykładzie) mam dostęp do produktów których i tak używam ( jak każdy) co dziennie i kupuje je po cenach hurtowych a więc oszczedzam na własnych zakupach , stworzyłem sieć klientów którzy kupują u mnie po cenach detalicznych, więc mam zysk bezpośredni i po trzecie tworze własny biznes oparty na wzajemych relacjach i reklamie produktów których używają wszyscy a więc tworze własną sieć osób które chcą oszczedzać i zarabiać w tak prosty sposób, tworzę w ten sposób dochód pasywny. Nie wątpie że nie jest to biznes dla każdego, pewnie nie każdy z was ma znajomych którzy np się myją , dzwonią , perfumują a już na pewno nie widzieliście kobiety która się maluje ... także nie które produkty dostępne w tej firmie nie będą dla każdego :) Poszukuje poważne osoby z którymi nawiążę stałą współprace i razem dojdziemy do sukcesu, te osoby bez wątpienia się kąpią , dzwonią , perfumują. Jeśli jesteś przypadkiem taką osobą jest to biznes dla ciebie. Napisz jeśli chcesz dowiedzieć się wiecej a myślę że rozpoczniemy miłą współprace i zaczniemy zarabiać.
e-mail : praca.anonse@gazeta.pl
gg: 46056883

Pozdrawiam Marcin
 

Renatta

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Witam,

ja szukam chętnych osób do pracy, zainteresowanych proszę o kontakt mailowy: renatka383@wp.pl
 
D

Detor

Guest
Sporo ciekawych ofert pracy jak i form zarobku jest na tym blogu---ebiznesnet24.blogspot.com
 
G

Gremi

Guest
Mozecie tez zarabiac przez internet ! jesli ktos chce sie czegos wiecej dowiedziec zapraszam gg 11771572 chetnie wszystko wytlumacze ;D
 

jestemhardkorem

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2013
Posty
10
Punkty reakcji
0
Coś takiego jak praca dla nastolatka oczywiście, że istnieje ale to nie jest takie proste :) Ludzie wykwalifikowani mają problem ze znalezieniem pracy a co dopiero nastolatek, jeszcze do tego uczący się.
 

lotto2012

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2010
Posty
89
Punkty reakcji
0
jestemhardkorem napisał:
Coś takiego jak praca dla nastolatka oczywiście, że istnieje ale to nie jest takie proste :) Ludzie wykwalifikowani mają problem ze znalezieniem pracy a co dopiero nastolatek, jeszcze do tego uczący się.
:310:

Sporo zależy tez od branży
W necie mają pewnie łatwiej

:310:
 

studziak

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Miałem ten sam problem, gdzie się ruszyć jako nastolatek. Tu nie przyjmą, bo nieletni. Tu z kolei żadnego doświadczenia i wolą w takie miejsce studenta, który wydaje się być zwykle zaradniejszą osobą. Ja osobiście ruszyłem w 2 strony. Po pierwsze pracowałem sobie na linii produkcyjnej, gdzie prawdę mówiąc tragedii nie było. A z drugiej strony szukałem czegoś po internecie. I znalazłem kilka serwisów i działam w nich do tej pory. Troszkę udało mi się z nich wyciągnąć, ale pamiętajcie, że sposoby takiego "zarabiania" to zdobywanie trochę pieniędzy, które zaspokajają miesięczne wydatki przeciętnego nastolatka. Lincolna sobie nikt nie kupi;p Myślę, że nie jest to niezgodne z regulaminem, więc pozwolę sobie umieścić linka do mojego spontanicznego bloga, gdzie co jakiś czas staram się umieścić kilka informacji w wolnych chwilach. pisiont.blogspot.com. Jeśli jest to niezgodne, zapraszam na gg: 53040838
 
I

Infiner

Guest
Najlepiej to jako kelnerka. Może zarobki nie są duże, ale całkiem fajne pieniądze można zarobić na napiwkach. Często jest to druga pensja.
 

surfer58

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2009
Posty
62
Punkty reakcji
0
Rzeczywiście marketing wielopoziomowy przy bezpośredniej sprzedaży produktów to dobra praca dla nastolatków dostępna od 16 roku życia za zgodą rodziców. Można pracować w dowolnym czasie. Może też połączona z pracą przez internet jak ta.
 

Karpatie

Zbanowany
Dołączył
28 Maj 2021
Posty
57
Punkty reakcji
1
Można zastanowić się nad pracą jako uber eats kurier =. Na stronie jest więcej informacji. Aby dostarczać jedzenie samochodem trzeba mieć ukończone 18 lat, aczkolwiek nie mam pewno;ści jak to jest kiedy dostarcza się rowerem ( w tym przypadku podejrzewam, że nie jest wymagane ukończenie 18 roku życia). Najlepiej się dowiedzieć na stronie.

Praca jest realna, nie wymaga otwierania działalności gospodarczej. Można przy tym dorobić niezłe pieniadze (szczególnie teraz kiedy ludzie wolą zamawiać jedzenie do domu i nie mają ochoty na chodzenie do restauracji(.
 
Do góry